Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

JEM SE RYŻ NA ŚNIADANIE Z CUKREM I CYNAMONEM BO ZAPOMNIAŁEM WCZORAJ WIECZOREM WYJĄĆ CHLEB Z ZAMRAŻALNIKA

Polecane posty

Gość gosc

i nie miałem co jeść na śniadanie to se ugotowałem ryż i bardzo smaczne to jest, na kolacyjke też se chyba zrobie chociaż chleb już zdąży sie rozmrozić do wieczora ale zasmakował mi ten ryżyk i na obiad też dziś będzie ryż z ćwiartką z kurczaka za 2,59zł/kg jedno udko i podudzie i na jutro jeszcze taką samą porcje bede miał bo zara robie se obiad na 2 dni

zrobie se w sosie curry, podsmaże kure, dosypie na patelke pół łyżeczki curry i jedną małą cebulke w kostkie pokrojono, przesmaże, podleje szklanko wody, dam soli pieprzu, przykryje i niech sie dusi kurak z 30-40minut a potem zaciągne sos zaklepką z mąki wody i do tego dogotuje ryż i proste tanie jedzenie jak ta lala a do tego se zjem buraczki ze słoika bo mam wlasne ze 40 słojów mam bo uprawiałem sam buraki i przerabiałem je

no i ten obiad będzie na 2 dni a koszt porcji nie przekracza 2zł

a taki piwosz za to samo zapłaci w barze 12, to ja se wole sam ugotować i dycha w suchym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Smakosz, pracujesz już gdzieś czy nadal siedzisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMAKOSZ
2 minuty temu, Gość hac napisał:

Smakosz, pracujesz już gdzieś czy nadal siedzisz w domu?

UTKNĄŁEM NA DRZEWIE ... SIEDZĘ TAM JUŻ KILKA DNI A NA POSIŁKI ŁAPIE BOCIANY I JE SMAŻĘ NA STOPIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

aha jeśli chodzi o ten ryż to mam go z caritasu z programu operacyjnego na lata 2014-2020 i mam też makaron muszelki i kasze gryczaną po kilka opakowań z wszystkiego, miałem też puszki rybne z caritasu ale już zjadłem, aha i jeszcze olej mam jedną butelke z caritasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

aha jeśli chodzi o ten ryż to mam go z caritasu z programu operacyjnego na lata 2014-2020 i mam też makaron muszelki i kasze gryczaną po kilka opakowań z wszystkiego, miałem też puszki rybne z caritasu ale już zjadłem, aha i jeszcze olej mam jedną butelke z caritasu

Kupiłem w lesie słoiki a w nich jest chleb . Mogę go upiec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

aha jeśli chodzi o ten ryż to mam go z caritasu z programu operacyjnego na lata 2014-2020 i mam też makaron muszelki i kasze gryczaną po kilka opakowań z wszystkiego, miałem też puszki rybne z caritasu ale już zjadłem, aha i jeszcze olej mam jedną butelke z caritasu

Mnie wspiera zakonnica bez nóg i rak i dała mi za darmo słoik z chlebem . Mogę go upiec czy jak tam chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ulala ryż z cynamonem to moje ulubiene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dobry ryżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, przem 1991. napisał:

Smakosz piwosz ciężko pracuję i nie ma czasu siedzieć przy garach jak ty

ale ty za to masz czas a i tak ci sie nie chce nic robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×