Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arer

dzisiaj jak jakims cudem uda sie pojsc do lozka z atrakcyjna to trzeba od razu robic jej dziecko zeby nie odeszla

Polecane posty

Gość arer

tylko takie cos moze dac sukces w postaci tego ze zwiazemy sie z kobieta, inaczej wiadomo ze ona cie predzej czy pozniej zostawi

a takto ze wzlgedu na dziecko moze sie zlituje i bedzie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Jak kobieta cię nie kocha, to i tak cię zostawi. Dziecko nie jest żadną przeszkodą. Często będzie nawet prowokować różne sytuacje, żebyś to ty wyszedł na tego najgorszego. A potem alimenty i ograniczanie kontaktów z dziećmi. Kobiety uwielbiają niszczyć mężczyznom życie. Są wyrachowane i nie znają pojęcia litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jak kobieta cię nie kocha, to i tak cię zostawi. Dziecko nie jest żadną przeszkodą. Często będzie nawet prowokować różne sytuacje, żebyś to ty wyszedł na tego najgorszego. A potem alimenty i ograniczanie kontaktów z dziećmi. Kobiety uwielbiają niszczyć mężczyznom życie. Są wyrachowane i nie znają pojęcia litość.

Skoro za takimi się Oglądasz to świadczy, ze z Tobą jest coś nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weeee

Kiedys baby oskarzano o lapanie na dziecko a dzisiaj przegrywy chca robic to samo 😂😂😂 Dziecko nigdy nie jest powodem a przynajmniej nie powinno byc na zwiazek. Dziecko ma ze zwiqzku wynikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666ppp

Hahaha dobre 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość arer napisał:

tylko takie cos moze dac sukces w postaci tego ze zwiazemy sie z kobieta, inaczej wiadomo ze ona cie predzej czy pozniej zostawi

a takto ze wzlgedu na dziecko moze sie zlituje i bedzie z tobą

Co za bzdury. Kobiety dzieła się na 2 kategorie te które pójdą z tobą do łóżka z facetem z miłości i z innych względów.  Kobieta która kocha nie zostawi cię, ta druga i owszem . Nie wziąłeś jednej rzeczy pod uwagę oba typy kobiet  zapewne bardzo dobrze się zabezpieczają przed ciąża  i jeżeli nie będą chciały dziecka to twoje starania spełzną na niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W dzisiejszych czasach kobieta decyduje o dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
30 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Skoro za takimi się Oglądasz to świadczy, ze z Tobą jest coś nie tak. 

Ja się za takimi nie oglądam. Ale niestety nawet te pozornie normalne takie są. Taka kobieca natura.

To o was źle świadczy, że kierujecie się wyłącznie wyglądem zamiast wybierać odpowiedzialnych i kochających mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ja się za takimi nie oglądam. Ale niestety nawet te pozornie normalne takie są. Taka kobieca natura.

To o was źle świadczy, że kierujecie się wyłącznie wyglądem zamiast wybierać odpowiedzialnych i kochających mężczyzn.

Wy też się kierujecie wyglądem i nie, nie świadczy to źle, relacja bez chemii to układ, udawanie z braku laku- już dziś pisałam o tym kolesiowi, który założył temat, że z brzydką nie będzie na siłę, więc będzie sam, pisałam, że ma prawo, ale brzydki facet by go nie zrozumiał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerg
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wy też się kierujecie wyglądem i nie, nie świadczy to źle, relacja bez chemii to układ, udawanie z braku laku- już dziś pisałam o tym kolesiowi, który założył temat, że z brzydką nie będzie na siłę, więc będzie sam, pisałam, że ma prawo, ale brzydki facet by go nie zrozumiał. 

problem polega na tym, ze facet jest w stanie sie z tego braku laku zakochac w takiej przecietnej kobiecie i bedzie z nia na zawsze itp itd

z kolei taka kobieta predzej czy pozniej i tak zostawilaby takiego przecietnego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gregerg napisał:

problem polega na tym, ze facet jest w stanie sie z tego braku laku zakochac w takiej przecietnej kobiecie i bedzie z nia na zawsze itp itd

No nie jest, skoro był przed chwilą taki temat, ale tam cię nie widziałam, gdyby go założyła kobieta to byś tam dyskutował, hipokryta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No nie jest, skoro był przed chwilą taki temat, ale tam cię nie widziałam, gdyby go założyła kobieta to byś tam dyskutował, hipokryta. 

Druga sprawa, która podaję jak mantre, testerki wierności uwodza skutecznie 9/10 facetów na zlecenie, taka skuteczność, czyli może do końca życia, ale zdradzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergreger
11 minut temu, Gość Gość napisał:

No nie jest, skoro był przed chwilą taki temat, ale tam cię nie widziałam, gdyby go założyła kobieta to byś tam dyskutował, hipokryta. 

nie  wiem o czym ty do mnie mówisz w tej chwili

ja jednak powtarzam, roznica polega na tym, ze przecietny facet z braku laku z taka przecietna kobieta sie zawsze zwiążę i bedzie z nia do konca zycia, zas odwrotnie, taka kobieta zawsze predzej czy pozniej tego przecietnego goscia zdradzi, zostawi dla innego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gergreger napisał:

nie  wiem o czym ty do mnie mówisz w tej chwili

ja jednak powtarzam, roznica polega na tym, ze przecietny facet z braku laku z taka przecietna kobieta sie zawsze zwiążę i bedzie z nia do konca zycia, zas odwrotnie, taka kobieta zawsze predzej czy pozniej tego przecietnego goscia zdradzi, zostawi dla innego itp

Bzdury piszesz bo samo faceci tu przyznają, że nie zwiażą się z kobietą z braku laku bo wolą być sami - czego nie rozumiesz w tym prostym zdaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gergreger napisał:

nie  wiem o czym ty do mnie mówisz w tej chwili

ja jednak powtarzam, roznica polega na tym, ze przecietny facet z braku laku z taka przecietna kobieta sie zawsze zwiążę i bedzie z nia do konca zycia, zas odwrotnie, taka kobieta zawsze predzej czy pozniej tego przecietnego goscia zdradzi, zostawi dla innego itp

Poza tym przeczytaj ten temat jeszcze raz bo o to w nim chodzi by zaklepać ładną, czyli jednak facet chce ładnej, a ty odwracasz kota ogonem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerge
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Bzdury piszesz bo samo faceci tu przyznają, że nie zwiażą się z kobietą z braku laku bo wolą być sami - czego nie rozumiesz w tym prostym zdaniu? 

ktory rzekomo facet tu takie cos przyznaje??  kazdy wolalby miec nawet srednia panienke niz walic konia cale zycia

z kolei kobiety tak nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wy też się kierujecie wyglądem i nie, nie świadczy to źle, relacja bez chemii to układ, udawanie z braku laku- już dziś pisałam o tym kolesiowi, który założył temat, że z brzydką nie będzie na siłę, więc będzie sam, pisałam, że ma prawo, ale brzydki facet by go nie zrozumiał. 

Dla nas wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Nie robimy z wyglądu jedynego kryterium. Jesteśmy skłonni związać się z mniej atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Kuurwa gdzie sieją takich deebili jak autor. Popiierdolony desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×