Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OtoJaJestemTu

Mam 19 lat i jestem dziewicą - osobiste powody, dlaczego tak jest

Polecane posty

Gość OtoJaJestemTu

Jak dobrze przeczytaliście - jestem dziewicą i w kwietniu kończę 20 lat.

Są różne powody:
Pierwszym powodem jest to, że nie mogę znaleźć nikogo odpowiedniego. W sumie to wynika z tego, że dla mnie najprzystojniejszymi facetami są gwiazdy rocka z pewnych ulubionych zespołów.
Drugim powodem jest to, że w sumie mam typowo androgyniczną urodę, brązowe włosy, dość garbaty nos, gdy ścinam włosy, mylą mnie z chłopakiem, zresztą mam styl dość chłopięcy w ubiorze, choć latem ubieram się w bardzo kolorowe ciuchy. Nie noszę tatuaży, ani kolorowych włosów, bo to nieestetyczne. Mierzę gdzieś 160 cm (choć się dawno nie mierzyłam od 2 lat) i ważę 45 kg.  Choć niektórzy faceci (zwłaszcza niestety starsi wiekowo, albo biseksualiści) mnie za tę androgyniczną urodę pokochali. Zwłaszcza tam w Internecie. Odrzucałam ich zaloty, bo nie byłam gotowa i właśnie tamte cechy mi się nie podobały. Poza tym, oni się nie pytali często o moją zgodę, czy chcę uprawiać seks.
Trzecim powodem, dla którego jestem dziewicą jest to, że się boję ciąży oraz chorób wenerycznych.
Czwartym powodem jest to, że Polska jest konserwatywnym krajem dla kobiet, nie oszukujmy się, dostęp do bezpiecznej aborcji jest ograniczony, choć wolałabym nie robić aborcji, aby uniknąć ostracyzmu, no i dlatego, że są pewne kontrowersje, co do tego, czy płód coś czuje, choć jestem generalnie pro-choice, ale z drugiej strony ten kompromis aborcyjny jest najrozsądniejszy. No ale z drugiej strony Polska jest lepszym krajem od krajów islamskich w kwestii praw kobiet.

Nie wiem, czy mam być dumna z tego, że jestem dziewicą, czy nie, ale z pewnością to hołduje moim zasadom, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.
Dobra, a teraz info o moich poglądach politycznych - jestem centrowa, choć skłaniam się w stronę lewicy, poglądy religijne - agnostycyzm. Tak, jestem wychowywana w dość konserwatywnej rodzinie (zwłaszcza mój ojciec, który uwielbia PiS)

Dobra, i to by było na tyle.
Proszę o większe zrozumienie, nie zamierzam nikogo atakować.

Lewica zawsze, ale to zawsze ma w swoich szeregach rakiety intelektualne. Przykład: chciałabyś uniknąć aborcji aby uniknąć ostracyzmu 😂 poważnie, czy to jest najważniejszy aspekt dokonania aborcji? 😂😂😂 Nielicho. I przy okazji: wybór możesz mieć, gdy masz ochotę na schabowego lub mielonego, a nie w kwestii decydowania o czyimś (tak, życie dziecka to życie dziecka, nie Twoje). Dodam, że jestem raczej bardzo antyPIS.

Gość OtoJaJestemTu

A miałam napisać, że według badań naukowych płód zaczyna czuć dopiero po 3 trymestrze?

Gość OtoJaJestemTu

A boję się ostracyzmu, bo widzę nadreprezentację środowisk skrajnie konserwatywnych w Polsce.

Gość OtoJaJestemTu

Poza tym uważam, że lepiej przeprowadzić aborcję, niż wydawać na świat niechciane, niekochane dziecko, które jest oddane do domu dziecka, aby zostać zmaltretowane przez opiekunów z domu dziecka, albo przez patologicznych rodziców zastępczych.

Gość OtoJaJestemTu

Ale i tak uprawiać seksu nie będę, bo to moja sprawa.

Gość Sarunia
4 minuty temu, Gray123 napisał:

To napisz za 10 lat ze jestes 30 letnia samotna dziewica I wszyscy fajni faceci sa juz zajeci😂🖐️

Ja mam 24 lata i też jestem dziewicą i pewnie do 30 będę. 

2 minuty temu, Gość Sarunia napisał:

Ja mam 24 lata i też jestem dziewicą i pewnie do 30 będę. 

Pomoc ci z tym? 😉😄

Gość Gość
5 minut temu, Gray123 napisał:

Pomoc ci z tym? 😉😄

Nie, dziękuję. Nie znam Cię. 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie, dziękuję. Nie znam Cię. 

Zaruje tylko😉

Mam kobiete I nie zdradzam a lubie sobie czasem pozartowac😄

38 minut temu, Gość OtoJaJestemTu napisał:

Poza tym uważam, że lepiej przeprowadzić aborcję, niż wydawać na świat niechciane, niekochane dziecko, które jest oddane do domu dziecka, aby zostać zmaltretowane przez opiekunów z domu dziecka, albo przez patologicznych rodziców zastępczych.

Lepiej zabić. Tzw.logika lewicowych rakiet intelektualnych. Może daj dziecku wybór, o który tak walczysz? Może to dziecko to kobieta, o której prawa tak zajadle walczy lewica? Brain fuck na max.

Gość Sarunia
11 minut temu, Gray123 napisał:

Zaruje tylko😉

Mam kobiete I nie zdradzam a lubie sobie czasem pozartowac😄

Fajnie. Też bym chciała takiego mężczyznę, który nie zdradza. 

Gość OtoJaJestemTu
17 minut temu, Souledge napisał:

Lepiej zabić. Tzw.logika lewicowych rakiet intelektualnych. Może daj dziecku wybór, o który tak walczysz? Może to dziecko to kobieta, o której prawa tak zajadle walczy lewica? Brain fuck na max.

A gdyby kobieta była zgwałcona, to też musiałaby dać zarodkowi wybór?

Gość OtoJaJestemTu
44 minuty temu, Gray123 napisał:

To napisz za 10 lat ze jestes 30 letnia samotna dziewica I wszyscy fajni faceci sa juz zajeci😂🖐️

Dziękuję, ale wolę być samotna w pojedynkę, niż we dwójkę. Poza tym, więcej pieniędzy będzie dla mnie, jak sobie zarobię.

Gość Luuu

Spokojnie kobiety, mam 30 lat, a na powodzenie u mężczyzn nie narzekam. Niech nikt Was nie straszy, że w wieku 30 lat nikt Was nie pokocha :). Właściwie dopiero teraz natrafiłam na coraz lepszych mężczyzn. I mój brak doświadczenia seksualnego nie wystrasza adoratorów, lecz przeciwnie. Jeżeli mężczyźnie zależy, nic go nie odstraszy by z wybraną kobietą być. 

9 minut temu, Gość OtoJaJestemTu napisał:

Dziękuję, ale wolę być samotna w pojedynkę, niż we dwójkę. Poza tym, więcej pieniędzy będzie dla mnie, jak sobie zarobię.

Zaczynam watpic ze Masz 20 lat😉

Gość OtoJaJestemTu
32 minuty temu, Souledge napisał:

Tutaj się nie zgodzę, że płód ma wybór, bo do trzeciego trymestru nie czuje bólu. (źródło: livescience ""The science shows that based on gestational age, the fetus is not capable of feeling pain until the third trimester," said Kate Connors, a spokesperson for ACOG."), aczkolwiek optowałabym za legalną aborcją do 3 miesiąca życia. Poza tym, płód nie jest istotą świadomą swojego istnienia. A takie świnki, krówki, które są w rzeźniach zabijane, ale ludzie tego widzieć nie chcą, cierpią, krzyczą z bólu i do tego są świadome własnego istnienia. Tak samo, jak psy i koty. Żeby nie było, że jestem skrajną weganką, bo uważam, że każdy ma prawo żywić się, czym chce, nawet ja jadłam mięso, ale teraz zdecydowanie ograniczam.

2 godziny temu, Gość OtoJaJestemTu napisał:

Jak dobrze przeczytaliście - jestem dziewicą i w kwietniu kończę 20 lat.

Są różne powody:
Pierwszym powodem jest to, że nie mogę znaleźć nikogo odpowiedniego. W sumie to wynika z tego, że dla mnie najprzystojniejszymi facetami są gwiazdy rocka z pewnych ulubionych zespołów.
Drugim powodem jest to, że w sumie mam typowo androgyniczną urodę, brązowe włosy, dość garbaty nos, gdy ścinam włosy, mylą mnie z chłopakiem, zresztą mam styl dość chłopięcy w ubiorze, choć latem ubieram się w bardzo kolorowe ciuchy. Nie noszę tatuaży, ani kolorowych włosów, bo to nieestetyczne. Mierzę gdzieś 160 cm (choć się dawno nie mierzyłam od 2 lat) i ważę 45 kg.  Choć niektórzy faceci (zwłaszcza niestety starsi wiekowo, albo biseksualiści) mnie za tę androgyniczną urodę pokochali. Zwłaszcza tam w Internecie. Odrzucałam ich zaloty, bo nie byłam gotowa i właśnie tamte cechy mi się nie podobały. Poza tym, oni się nie pytali często o moją zgodę, czy chcę uprawiać seks.
Trzecim powodem, dla którego jestem dziewicą jest to, że się boję ciąży oraz chorób wenerycznych.
Czwartym powodem jest to, że Polska jest konserwatywnym krajem dla kobiet, nie oszukujmy się, dostęp do bezpiecznej aborcji jest ograniczony, choć wolałabym nie robić aborcji, aby uniknąć ostracyzmu, no i dlatego, że są pewne kontrowersje, co do tego, czy płód coś czuje, choć jestem generalnie pro-choice, ale z drugiej strony ten kompromis aborcyjny jest najrozsądniejszy. No ale z drugiej strony Polska jest lepszym krajem od krajów islamskich w kwestii praw kobiet.

Nie wiem, czy mam być dumna z tego, że jestem dziewicą, czy nie, ale z pewnością to hołduje moim zasadom, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.
Dobra, a teraz info o moich poglądach politycznych - jestem centrowa, choć skłaniam się w stronę lewicy, poglądy religijne - agnostycyzm. Tak, jestem wychowywana w dość konserwatywnej rodzinie (zwłaszcza mój ojciec, który uwielbia PiS)

Dobra, i to by było na tyle.
Proszę o większe zrozumienie, nie zamierzam nikogo atakować.

I co w związku z tym twoim opisem, oczekujesz współczucia, poklepania po ramieniu, chciałaś zabłysnąć czy jak?

4 minuty temu, Gość OtoJaJestemTu napisał:

Tutaj się nie zgodzę, że płód ma wybór, bo do trzeciego trymestru nie czuje bólu. (źródło: livescience ""The science shows that based on gestational age, the fetus is not capable of feeling pain until the third trimester," said Kate Connors, a spokesperson for ACOG."), aczkolwiek optowałabym za legalną aborcją do 3 miesiąca życia. Poza tym, płód nie jest istotą świadomą swojego istnienia. A takie świnki, krówki, które są w rzeźniach zabijane, ale ludzie tego widzieć nie chcą, cierpią, krzyczą z bólu i do tego są świadome własnego istnienia. Tak samo, jak psy i koty. Żeby nie było, że jestem skrajną weganką, bo uważam, że każdy ma prawo żywić się, czym chce, nawet ja jadłam mięso, ale teraz zdecydowanie ograniczam.

Czyli jestes nie moralna skoro interesuja cie tylko wyniki badan naukowych. Swoja droga... Ci naukowcy tez kiedys byli tylko plodem, I ty tez... Hmmm... Jakby twoja mama myslala tak jak ty to dzis bys tutaj nie pisala. Ciekawe Co ona by powiedziala na ten temat... 

2 minuty temu, p212 napisał:

I co w związku z tym twoim opisem, oczekujesz współczucia, poklepania po ramieniu, chciałaś zabłysnąć czy jak?

Raczej probuje zablysnac tylko ze za chwile zostanie wdeptana w ziemie😄😄😄

1 minutę temu, Gray123 napisał:

Raczej probuje zablysnac tylko ze za chwile zostanie wdeptana w ziemie😄😄😄

Jak dla mnie jest to próba wytłumaczenia samej/samego siebie przed sobą za swoje niepowodzenia.

1 godzinę temu, Gość OtoJaJestemTu napisał:

Ale i tak uprawiać seksu nie będę, bo to moja sprawa.

Nie wiesz co tracisz. Zmienisz zdanie. Z czasem i z odpowiednią osobą 😉🌹

• Like 1

Gość OtoJaJestemTu
14 minut temu, p212 napisał:

Napisałam to, bo miałam dosyć tego gadania, że "stare panny są nic nie warte".
Poza tym, chciałam się dowiedzieć, czy wokół mnie są same konserwy, czy ludzie o bardziej liberalnych, jak na Polskę poglądach.

Gość OtoJaJestemTu
4 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Nie wiesz co tracisz. Zmienisz zdanie. Z czasem i z odpowiednią osobą 😉🌹

To moje życie i moja sprawa. Może tak, a może nie.

1 minutę temu, Gość OtoJaJestemTu napisał:

To moje życie i moja sprawa. Może tak, a może nie.

Możesz nawet wstąpić do zakonu. Nikomu nic do tego. Tylko wyraziłam swoje zdanie na Twój post. Jaki ma cel? To już pozostawię Tobie 😃

Gość OtoJaJestemTu
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Możesz nawet wstąpić do zakonu. Nikomu nic do tego. Tylko wyraziłam swoje zdanie na Twój post. Jaki ma cel? To już pozostawię Tobie 😃

Przyznaję, że miałam też dosyć nachodzących mnie zboczeńców z Internetu. Miałam takie sytuacje. Wystarczyło kółko zainteresowań, no i już w...iające propozycje matrymonialne.

Gość Xyz

19 lat to normalne że kobieta jest dziewicą. Nie wiem po co to piszesz. Ja miałam pierwszy seks w wieku 25 lat, inne później i co komu do tego? A jeśli chodzi o twoje przemyślenia nt.aborcji to chyba tylko chcesz prowokować. Dopóki się nie bzykasz naucz się rozpoznawania czasu płodnego.

3 minuty temu, Gość OtoJaJestemTu napisał:

Napisałam to, bo miałam dosyć tego gadania, że "stare panny są nic nie warte".
Poza tym, chciałam się dowiedzieć, czy wokół mnie są same konserwy, czy ludzie o bardziej liberalnych, jak na Polskę poglądach.

Czyli to taka próba wyżalenia się i udowodnienia że są coś warte (oczywiście idąc twoim zamiarem) oraz próba zabłyśnięcia swoimi poglądami. Obstawiam, że twoje wysiłki przyniosły odmienny od zamierzonego skutek.

• Like 1

Gość OtoJaJestemTu

Co do kwestii aborcji, to polecam jej przeciwnikom poczytać na portalu "Racjonalista" 15 argumentów na rzecz dopuszczalności przerywania ciąży. Wystarczy to wygooglać po prostu.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować