Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy wy tez zmieniacie sie po alkoholu?

Polecane posty

Gość Gosc

Widze czasem jak niektorzy po nieduzych drinkach zmieniaja sie w zupelnie inna osobe,ja wiem ze to uzywka ale niektorzy sa tacy sami, troche moze jezyk sie placze, a czasem kogos kogo znam dlugo po alkoholu nie rozpoznaje,inne gesty,inne slowa,inne zachowanie w stosunku do otoczenia, jakby zobaczyla ta osobe po raz pierwszy...ciekawe czemu tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słaby łeb. Ludzie mają różną tolerancję. Ja się prawie nie zmieniam po alko, ale są dragi, które mi robią sieczkę z mózgu i też widać różnicę w zachowaniu. Dlatego nie biorę w sytuacjach towarzyskich. Mnie zawsze dziwi, że ludziom nie jest głupio po fakcie i np. co tydzień robią z siebie pajaca. Ja bym nie piła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chyba jak kazdy.Ja robie sie bardzo rozmowna i zbyt wesoła.Dlatego jak jezdzimy na jakies imprezy firmowe to pije max dwa drinki,bo nie chce byc na yt 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj maz to filozof po alkoholu,ogolnie jest fajnym facetem,dba o mnie o dziecko,jestesmy razem 12 lat i nadal sie kochamy ale jak wypije o jeden drink za duzo to nie.moge na niego patrzec,jego filozofie,jego gesty przyprawiaja mnie o mdlosci ,zachowuje sie jak kompletnie inna osoba...uciekam wtedy od niego hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Moj maz to filozof po alkoholu,ogolnie jest fajnym facetem,dba o mnie o dziecko,jestesmy razem 12 lat i nadal sie kochamy ale jak wypije o jeden drink za duzo to nie.moge na niego patrzec,jego filozofie,jego gesty przyprawiaja mnie o mdlosci ,zachowuje sie jak kompletnie inna osoba...uciekam wtedy od niego hahah

Mój idzie spać. Naogol nie pije i np od okazji zaprosimy gości, on po jednym drinku robi się śpiący, a ja mam wszystko na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Zgadzam sie. Moja matka dość często zaglada do kieliszka. Pod wpływem alkoholu jest zupełnie inna osoba. Oblizuje dziwnie usta i nawet głos jej się zmienia na taki wysoki i skrzeczący 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goź
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Słaby łeb. Ludzie mają różną tolerancję. Ja się prawie nie zmieniam po alko, ale są dragi, które mi robią sieczkę z mózgu i też widać różnicę w zachowaniu. Dlatego nie biorę w sytuacjach towarzyskich. Mnie zawsze dziwi, że ludziom nie jest głupio po fakcie i np. co tydzień robią z siebie pajaca. Ja bym nie piła. 

straszne doprawdy, że ktoś coś niestosownego powie albo pokaże po alkoholu, wyjmij kij z tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy po jakiej ilości alkoholu. Po dużej jestem bardzo wylewna, ale taka sytuacja nie miała miejsca już dobrych kilku lat, a z pewnością nie od momentu, gdy zostałam matką. Pamiętam jednak, że potrafiłam pisać dziwne rzeczy w SMSach do chłopaka, który mi się podobał, a następnego dnia było mi bardzo wstyd 🤣

Są ludzie, którzy po alkoholu mówią to, czego na trzeźwo nigdy by nie powiedzieli, wylewają jakieś żale, analizują sytuacje, które nadal jakoś ich bolą, mówią co naprawdę myślą o danej osobie. Inni płaczą, jeszcze innym załącza się agresor albo mają większą ochotę na amory 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Coz, po alkoholu wszystko mnie bawi, duzo mowie i szybko ide spac. 

Brak treningu jak sadze. Nieczesto mi sie zdarza wypic wiecej niz kieliszek wina lub grzanca albo szampana.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W 99 procentach ludzie po alkoholu staja sie naturalni, jesli zmieniaja sie o 180° to oznacza ze na codzien udaja innych niz sa rzeczywiscie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie zgodze sie z tym ze ludzie po alkoholu mowia prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, zaczynam źle się czuć i od razu mam potrzebę by iść spać - dlatego nie piję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×