Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Panowie, ogarnijcie się. Co się z wami dzieje?

Polecane posty

Gość Gość

Bo mi wstyd za was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala

A czego chcesz od nas łajzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha81

Ale o co chodzi???Jest DEMOKRACJA i kazdy robi to na co ma ochote...To nie jest KRLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ale trochę ... godności.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie księżniczka próbująca wymusić na biedaku wyjście z inicjatywą 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, jestem facetem i jak was czytam to mi się rzygać chce, chociaż coraz częściej czuje litość. Zastanawia mnie dlaczego tak macie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takimi niedojrzałymi wymoczkami nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, jestem facetem i jak was czytam to mi się rzygać chce, chociaż coraz częściej czuje litość. Zastanawia mnie dlaczego tak macie. 

jak 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

jak 😗

Tak, że jesteście mało mescy. Rozumiem ze czesc z was to m0ga być 17 latkowie którzy przechodzą burzliwy proces dojrzewania. Ale Ci starsi? Skąd takie myślenie, taki sposób postrzegania świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979

Z nami nic się nie  dzieje za to z wami jest bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak, że jesteście mało mescy. Rozumiem ze czesc z was to m0ga być 17 latkowie którzy przechodzą burzliwy proces dojrzewania. Ale Ci starsi? Skąd takie myślenie, taki sposób postrzegania świata. 

ale jaki? że ziemia jest płaska? 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pierd0licie, facet jak jest przystojny to moze sie zachowywac jak ostatnia swinia, chlac, bluzgac, nie szanowac kobiet i i tak znajdzie sie łasa foczka, a wy tu wciskacie kity ze facet musi byc mily 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

pierd0licie, facet jak jest przystojny to moze sie zachowywac jak ostatnia swinia, chlac, bluzgac, nie szanowac kobiet i i tak znajdzie sie łasa foczka, a wy tu wciskacie kity ze facet musi byc mily 

Bycie mężczyzna to nie tylko sprawy damsko męskie ale cały wachlarz innych dziedzin w których albo się jest mężczyzna albo nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Bycie mężczyzna to nie tylko sprawy damsko męskie ale cały wachlarz innych dziedzin w których albo się jest mężczyzna albo nie. 

a w byciu kobieta wystarczy miec psiuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gosc napisał:

pierd0licie, facet jak jest przystojny to moze sie zachowywac jak ostatnia swinia, chlac, bluzgac, nie szanowac kobiet i i tak znajdzie sie łasa foczka, a wy tu wciskacie kity ze facet musi byc mily 

A ty jesteś brzydki, gruby, niski i wredny i ostatnia świnia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

a w byciu kobieta wystarczy miec psiuche

To se utnij ślimoka i zrób dziurę, z niego i tak pożytku nie masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A ty jesteś brzydki, gruby, niski i wredny i ostatnia świnia.  

Do tego zdziwaczały i pełen jadu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka__

Niestety,to prawda. Dlatego kobiety wybierają,nie dlatego,że ,,widzi im się" ale wlaśnie dlatego,że nie każdy nadaje się na partnera. Facetem się jest od urodzenia,a nie każdy może być prawdziwym mężczyzna. Niestety...większość z was mężczyznami się nie może nazwać. Facetami tak...to że jesteś facetem nie czyni cię lepszym od kobiet na tyle żeby nimi gardzić,wykorzystywać jak...i tego typu co piszecie na forum. Spójrzcie co piszecie,nawet zwierzęta się tak nie zachowują. Aczkolwiek coraz młodsi mają więcej szlachetności i szacunku,idzie to w dobrym kierunku. Dodatkowo,coraz mlodsi mezczyzni coraz częściej dbają o siebie,nie mówię o typach w rurkach!!! Ale chodzą do fryzjera,psikną perfumami,myją się i między takimi chce się przebywać. To nie jest tragiczny wymóg,dbanie o siebie,ale wam się poprostu...nie chce...jeśli chcecie kobiety takiej takiej i takowej to najpierw spełnijcie sami te wymagania. I nie,bycie kobietą nie jest prostym zadaniem,kobieta ma wachlarz zadań ,obowiązków i wymogów,które spełnić musi,bo nie wypada jej,żeby czegoś nie zrobiła. Gdybyście byli kobietami,to podejrzewam że powiesilibyście się z bólu i cierpienia. Miesiączki są bolesne,muszą chodzić prosto mimo że brzuch napiernicza,ciąże porody...domowe obowiązki po pracy,do której musi chodzi,ponieważ kobieta musi w tych czasach być niezależna bo większa z was część zdradza i zostawia przez byle goowno więc jak się rozstajecie,to ona musi przeżyć. A wy płaczecie że seksu nie macie tydzień,dwa i piszecie ze ten problem dotyczy tylko mezczyzn xD Beka,bo kobiecie nie zależy tak na seksie jak wam,kobieta kieruje się uczuciami i o tym zapominacie,że większość kobiet kocha się z miłosci a nie byle z kim,chyba ze sa to prostytutki. A dwa,że jest zagrożenie ciąży,więc w tej dziedzinie to wy macie najlepiej. Szanujcie się i swoje życie bo wcale nie macie najgorzej i szanujcie kobiety! Bo juz płaczecie,że kobiety was nie chcą. Nie wszyscy umieraja z samotnosci,ale to znajduja sobie partnerki ci,co szanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie, jestem facetem i jak was czytam to mi się rzygać chce, chociaż coraz częściej czuje litość. Zastanawia mnie dlaczego tak macie. 

Sprecyzuj się trochę, bo nie wiem, czy mówisz o aktywności facetów (... głównie chłopaków i grzdyli) tutaj, czy ogólnie o stanie męskości wśród Polaków i co potępiasz.

 

Częściowo się pewnie zgodze bez względu na to w którą stronę się sprecyzujesz, ale pewne formy degeneracji społecznej nie dotyczą tylko mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Olka__ napisał:

Niestety,to prawda. Dlatego kobiety wybierają,nie dlatego,że ,,widzi im się" ale wlaśnie dlatego,że nie każdy nadaje się na partnera. Facetem się jest od urodzenia,a nie każdy może być prawdziwym mężczyzna. Niestety...większość z was mężczyznami się nie może nazwać. Facetami tak...to że jesteś facetem nie czyni cię lepszym od kobiet na tyle żeby nimi gardzić,wykorzystywać jak...i tego typu co piszecie na forum. Spójrzcie co piszecie,nawet zwierzęta się tak nie zachowują. Aczkolwiek coraz młodsi mają więcej szlachetności i szacunku,idzie to w dobrym kierunku. Dodatkowo,coraz mlodsi mezczyzni coraz częściej dbają o siebie,nie mówię o typach w rurkach!!! Ale chodzą do fryzjera,psikną perfumami,myją się i między takimi chce się przebywać. To nie jest tragiczny wymóg,dbanie o siebie,ale wam się poprostu...nie chce...jeśli chcecie kobiety takiej takiej i takowej to najpierw spełnijcie sami te wymagania. I nie,bycie kobietą nie jest prostym zadaniem,kobieta ma wachlarz zadań ,obowiązków i wymogów,które spełnić musi,bo nie wypada jej,żeby czegoś nie zrobiła. Gdybyście byli kobietami,to podejrzewam że powiesilibyście się z bólu i cierpienia. Miesiączki są bolesne,muszą chodzić prosto mimo że brzuch napiernicza,ciąże porody...domowe obowiązki po pracy,do której musi chodzi,ponieważ kobieta musi w tych czasach być niezależna bo większa z was część zdradza i zostawia przez byle goowno więc jak się rozstajecie,to ona musi przeżyć. A wy płaczecie że seksu nie macie tydzień,dwa i piszecie ze ten problem dotyczy tylko mezczyzn xD Beka,bo kobiecie nie zależy tak na seksie jak wam,kobieta kieruje się uczuciami i o tym zapominacie,że większość kobiet kocha się z miłosci a nie byle z kim,chyba ze sa to prostytutki. A dwa,że jest zagrożenie ciąży,więc w tej dziedzinie to wy macie najlepiej. Szanujcie się i swoje życie bo wcale nie macie najgorzej i szanujcie kobiety! Bo juz płaczecie,że kobiety was nie chcą. Nie wszyscy umieraja z samotnosci,ale to znajduja sobie partnerki ci,co szanuja

Niestety ale uważam że faceci są coraz mniej mescy także przez kobiety, kobiety takie jak Ty. To co napisałaś sprowadza się to w gruncie rzeczy śmiesznych rzeczy typu dbanie o higienę czy bycie uprzejmym. Naprawdę tylko to robi z mężczyznę mężczyznę? Nie wspomnę już że dezodoranty i perfumy dla mężczyzn są od zawsze. 

Pisząc o męskości miałem na myśli inne trochę rzeczy. Inicjatywę, odpowiedzialność za swoje życie ale także gotowość wzięcia odpowiedzialność i za inne osoby, radzenie sobie z problemami, przeciwnościami losu itp itd.  Są takie momenty w życiu w których to czy się psiknales perfumami czy nie jest mało istotne.  Ciekawi mnie jak Ci dla których największym problemem jest to że nie mają seksu poradziliby sobie z np, niepełnosprawnością swojego dziecka, śmiercią najbliższej osoby, spedzeniu kilku lat w więzieniu za podatki:), skrajną biedą, wojna itp itd. Wątpię aby w takich sytuacjach tacy mężczyźni byliby podpora dla swoich kobiet.

Generalnie społeczeństwo to całość. To że mężczyźni są tacy jacy są to wypadkowa wielu czynników, także tego jakie są kobiety, co premiuja u mężczyzn a czego nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka__
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niestety ale uważam że faceci są coraz mniej mescy także przez kobiety, kobiety takie jak Ty. To co napisałaś sprowadza się to w gruncie rzeczy śmiesznych rzeczy typu dbanie o higienę czy bycie uprzejmym. Naprawdę tylko to robi z mężczyznę mężczyznę? Nie wspomnę już że dezodoranty i perfumy dla mężczyzn są od zawsze. 

Pisząc o męskości miałem na myśli inne trochę rzeczy. Inicjatywę, odpowiedzialność za swoje życie ale także gotowość wzięcia odpowiedzialność i za inne osoby, radzenie sobie z problemami, przeciwnościami losu itp itd.  Są takie momenty w życiu w których to czy się psiknales perfumami czy nie jest mało istotne.  Ciekawi mnie jak Ci dla których największym problemem jest to że nie mają seksu poradziliby sobie z np, niepełnosprawnością swojego dziecka, śmiercią najbliższej osoby, spedzeniu kilku lat w więzieniu za podatki:), skrajną biedą, wojna itp itd. Wątpię aby w takich sytuacjach tacy mężczyźni byliby podpora dla swoich kobiet.

Generalnie społeczeństwo to całość. To że mężczyźni są tacy jacy są to wypadkowa wielu czynników, także tego jakie są kobiety, co premiuja u mężczyzn a czego nie. 

wiem o co Ci chodzi. Że taki potrafiłby też schować  się za plecami kobiety,żeby to ona broniła. Mam rację?

Tylko widzisz...czasy diametralnie się zmieniły i zauważyłam że mało który facet 30-45 nie potrafi traktować kobiet dobrze. Uwierz mi,na własne oczy widziałam jaki to szacunek mają. Wcale nie szanują. Fakt,to że się psikną nie czyni z nich mężczyzny,ale zauważ że są młodzi 20 20 parę do 25 może? Czy tyci więcej,to pokolenie już szanujących kobiety bardziej niż ci starsi. Nie mówię że wszyscy starsi tego nie robia,ale wiemy jak jest.

I sama na własnych doświadczeniach wiem,że co poproszę o pomoc,to pomagają chętnie,sami nawet proponują pomoc w wielu sprawach,które to mężczyzna powinien się wykazać. 

To że się psiknie czy coś nie znaczy że nie poradzi sobie z wojną,ale może.

Żeby tacy mężczyźni jak kiedyś byli,żeby była ich spooora większość niż mniejszość musiałby być reset,wpajania wartości,które już są wpajane,bo zauważam progress. Ci ci,pk,owaci faceci którzy w rzeczywistości facetami nie są,tylko tchórzliwymi istotkami,bardziej niż kobiety,wyginą bo sami sobie nie poradzą ze sobą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Bolek napisał:

Ale jest też druga strona, w przyrodzie zawsze jest równowaga. Gdy kobiety były słabe i potrzebowały męskiego ramienia byli w tym czasie silni mężczyźni którzy dbali o kobietę i całą swoją rodzinę. Kobiety stały się twarde i niezależne,  powiedział bym bardziej męskie - więc siłą rzeczy mężczyźni już nie muszą tacy być. Żadna akcja nie pozostaje bez reakcji.

Tylko czy przy okazji nie straciły zbyt dużo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko czy przy okazji nie straciły zbyt dużo.  

tak jak i mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Bolek napisał:

Ale jest też druga strona, w przyrodzie zawsze jest równowaga. Gdy kobiety były słabe i potrzebowały męskiego ramienia byli w tym czasie silni mężczyźni którzy dbali o kobietę i całą swoją rodzinę. Kobiety stały się twarde i niezależne,  powiedział bym bardziej męskie - więc siłą rzeczy mężczyźni już nie muszą tacy być. Żadna akcja nie pozostaje bez reakcji.

I dzięki temu kobiety straciły możliwość poczucia się jak mała dziewczynka (a podobno to lubia), poczucia oparcia w mężczyźnie, jeszcze jedno pokolenie i kobiety nie będą wiedziały jak to jest być uwodzona podrywana, za to będą słyszalny że same muszą wyjść z inicjatywą. Już dzisiaj często słyszę narzekania że mężczyźni boją się zagadać do kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Gość napisał:

I dzięki temu kobiety straciły możliwość poczucia się jak mała dziewczynka (a podobno to lubia), poczucia oparcia w mężczyźnie, jeszcze jedno pokolenie i kobiety nie będą wiedziały jak to jest być uwodzona podrywana, za to będą słyszalny że same muszą wyjść z inicjatywą. Już dzisiaj często słyszę narzekania że mężczyźni boją się zagadać do kobiety. 

Takie prawa zmian społecznych. Równe prawa i równe możlwości często będą oznaczać równe obowiązki i wymogi wobec tych osób. 

Jeśli kobiety nie mają być uciskane pewnymi zastarzałymi normami społecznymi to nie możemy także tego wymagać od mężczyzn. 

 

Pewne typowo męskie cechy zawsze będą jednak atutem tak w życiu jak i kontaktach z kobietami i to utraty owych powinniśmy się wystrzegać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego rownouprawienie jest dla ...ow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Haha81 napisał:

Ale o co chodzi???Jest DEMOKRACJA i kazdy robi to na co ma ochote...To nie jest KRLD.

Pomyliłeś anarchię z demokracją.W demokracji nie ma róbta co chceta.Prawo działa w demokracji.Tylko mądrzy ludzie docenią w pełni demokrację.Motłoch i szumowiny mają wtedy raj i mogą wyzywać hejtować i mieszać z błotem niewinnych ludzi.Dla takiej sfołoczy jest dyktatura.Bo trzyma za morde i jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość Olka__ napisał:

Niestety,to prawda. Dlatego kobiety wybierają,nie dlatego,że ,,widzi im się" ale wlaśnie dlatego,że nie każdy nadaje się na partnera. Facetem się jest od urodzenia,a nie każdy może być prawdziwym mężczyzna. Niestety...większość z was mężczyznami się nie może nazwać. Facetami tak...to że jesteś facetem nie czyni cię lepszym od kobiet na tyle żeby nimi gardzić,wykorzystywać jak...i tego typu co piszecie na forum. Spójrzcie co piszecie,nawet zwierzęta się tak nie zachowują. Aczkolwiek coraz młodsi mają więcej szlachetności i szacunku,idzie to w dobrym kierunku. Dodatkowo,coraz mlodsi mezczyzni coraz częściej dbają o siebie,nie mówię o typach w rurkach!!! Ale chodzą do fryzjera,psikną perfumami,myją się i między takimi chce się przebywać. To nie jest tragiczny wymóg,dbanie o siebie,ale wam się poprostu...nie chce...jeśli chcecie kobiety takiej takiej i takowej to najpierw spełnijcie sami te wymagania. I nie,bycie kobietą nie jest prostym zadaniem,kobieta ma wachlarz zadań ,obowiązków i wymogów,które spełnić musi,bo nie wypada jej,żeby czegoś nie zrobiła. Gdybyście byli kobietami,to podejrzewam że powiesilibyście się z bólu i cierpienia. Miesiączki są bolesne,muszą chodzić prosto mimo że brzuch napiernicza,ciąże porody...domowe obowiązki po pracy,do której musi chodzi,ponieważ kobieta musi w tych czasach być niezależna bo większa z was część zdradza i zostawia przez byle goowno więc jak się rozstajecie,to ona musi przeżyć. A wy płaczecie że seksu nie macie tydzień,dwa i piszecie ze ten problem dotyczy tylko mezczyzn xD Beka,bo kobiecie nie zależy tak na seksie jak wam,kobieta kieruje się uczuciami i o tym zapominacie,że większość kobiet kocha się z miłosci a nie byle z kim,chyba ze sa to prostytutki. A dwa,że jest zagrożenie ciąży,więc w tej dziedzinie to wy macie najlepiej. Szanujcie się i swoje życie bo wcale nie macie najgorzej i szanujcie kobiety! Bo juz płaczecie,że kobiety was nie chcą. Nie wszyscy umieraja z samotnosci,ale to znajduja sobie partnerki ci,co szanuja

Totalne bzdury. Ja szanuję kobiety, a mimo to żadna mnie nie chce, tylko dlatego że nie jestem przystojny. A wcale nie szukam piękności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Już dzisiaj często słyszę narzekania że mężczyźni boją się zagadać do kobiety. 

To nie, że my się boimy. My chętnie zagadujemy, ale jeżeli ciągle jesteśmy odrzucani, to nam się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Już dzisiaj często słyszę narzekania że mężczyźni boją się zagadać do kobiety. 

Nie boimy, tylko nie mamy do kogo. Przecież w Polsce po ulicach chodzą same naburmuszone "księżniczki", które same nie wiedzą, czego chcą. A weź do takiej zagadaj, to zaraz usłyszysz  "spyerdalaj, frajerze". No chyba że jesteś egzotyczny albo przystojny, to wtedy od razu wszystko się zmienia.

Plus większość Polek nie ma nic do zaoferowania - głupie to, żadnych zainteresowań, tylko ploteczki i seriale, żadnych ambicji, zero poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×