Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Nie rozumiem o co chodzi byłemu

Polecane posty

Gość Kasia

Cześć, jak w temacie. Nie rozumiem zachowania mojego ex, rozstaliśmy się prawie 7 miesięcy temu, nie widzieliśmy się od tego czasu, sporadycznie rozmawiamy ponieważ mimo, ze to ja zerwałam uważam, ze stosunki po tak długim związku jaki był powinny być chociaż poprawne, i to tez mu zaproponowałam. Ex co jakiś czas pisze mi wiadomości, ze za mną tęskni, ze o mnie myśli by za chwile napisać, ze złe go zrozumiałam. Nie ukrywam, ze sadze ze i tak się zejdziemy ale ja po prostu już tez nie mam zamiaru naciskać na prawdziwa poprawę naszych relacji, głównie dlatego ze odnoszę wrażenie ze on sam nie wie czego chce, no i dlatego ze uważam, ze zachowywał się tuż po rozstaniu bardzo niefajnie. Tyle ze nie rozumiem po co, skoro niby nie chce się schodzić pisze mi takie wiadomości, pyta czy się z kimś spotykam a na odpowiedz twierdząca obraza się, by kilka dni później znowu napisać ze za mną tęskni ale ze nic z tym nie zrobi. O co może mu chodzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dodam jeszcze, ze nie jest to nasze pierwsze rozstanie. Mieliśmy już przerwę w związku, pogodziliśmy się z mojej inicjatywy ponieważ bardzo starałam się z nim dogadać, no i postawiłam na swoim ale i tak się nie udało na dłuższa metę, jak widać. Myśle, ze on jest przyzwyczajony do tego, ze ja zawsze wychodziłam z inicjatywa by się dogadać a od kilku tygodni po prostu tego nie robię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie jest w szoku, ze nie próbujesz się z nim dogadać albo nie może znaleźć innej łaski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bawi się Tobą podbudowując swoje ego, uczuć w tym nie na tylko chce byś pękła i poprosiła by wrócił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sadze tak jak ktoś wyżej, chłopak się po prostu bawi albo sam nie wie czego chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
42 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Cześć, jak w temacie. Nie rozumiem zachowania mojego ex, rozstaliśmy się prawie 7 miesięcy temu, nie widzieliśmy się od tego czasu, sporadycznie rozmawiamy ponieważ mimo, ze to ja zerwałam uważam, ze stosunki po tak długim związku jaki był powinny być chociaż poprawne, i to tez mu zaproponowałam. Ex co jakiś czas pisze mi wiadomości, ze za mną tęskni, ze o mnie myśli by za chwile napisać, ze złe go zrozumiałam. Nie ukrywam, ze sadze ze i tak się zejdziemy ale ja po prostu już tez nie mam zamiaru naciskać na prawdziwa poprawę naszych relacji, głównie dlatego ze odnoszę wrażenie ze on sam nie wie czego chce, no i dlatego ze uważam, ze zachowywał się tuż po rozstaniu bardzo niefajnie. Tyle ze nie rozumiem po co, skoro niby nie chce się schodzić pisze mi takie wiadomości, pyta czy się z kimś spotykam a na odpowiedz twierdząca obraza się, by kilka dni później znowu napisać ze za mną tęskni ale ze nic z tym nie zrobi. O co może mu chodzić? 

 Wiesz co? Pewnie mu o te stosunki chodzi 😉  Chyba się przekonał że lepszych stosunków nie znajdzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasua

to chyba najbardziej prawdopodobne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×