Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Weźcie mi wytłumaczcie jak to jest ???

Polecane posty

Gość Gość

Dzisiaj przeczytałam w Super Expressie, że Janusz Korwin-Mikke człowiek który ma miliony na koncie kupuje na bazarze skarpetki za 2zł ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i co z tego? Ma sobie kupować skarpetki ze złota? Jest oszczędny, to i ma pieniądze. A biedota jak ma 100zl w portfelu to r o z p i e r d o l i na skarpetki po 100zl i się będzie jarać że interes życia zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ma miliony bo nie rozwala kasę na prawo i na lewo. co zlego jest w skarpetkach z bazaru? Musi mieć od projektanta? Ja zauwazylam,że ludzie za jacyś zakompleksieni i muszą mieć znany znaczek na wszystkim. Mam koleżankę, która siedzi w długach po uszy ale logo musi byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idjdn

Moja kolezanka moze nie ma milionow, ale dobrze zarabia i mowi, ze nie chce sie wciagnac w kupowanie paskow za 1000zl i torebek za 6000zl, wiec jak ma taka mysl to przelewa te kase na np.chore dziecko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest skąpy i tyle. Typowy dusigrosz. Właśnie jak masz mało pieniędzy,  kupuj rzeczy dobre, nie byle co, do kilkukrotnego użycia. Nie na darmo Niemcy mawiają- jesteś biedny , kup Mercedesa ( auto trwałe i nie psujące się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko!

A kto czyta Super Express 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko!
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jest skąpy i tyle. Typowy dusigrosz. Właśnie jak masz mało pieniędzy,  kupuj rzeczy dobre, nie byle co, do kilkukrotnego użycia. Nie na darmo Niemcy mawiają- jesteś biedny , kup Mercedesa ( auto trwałe i nie psujące się).

Gdyby był skąpy, to by chodził w zacerowanych 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jest skąpy i tyle. Typowy dusigrosz. Właśnie jak masz mało pieniędzy,  kupuj rzeczy dobre, nie byle co, do kilkukrotnego użycia. Nie na darmo Niemcy mawiają- jesteś biedny , kup Mercedesa ( auto trwałe i nie psujące się).

Tak, na pewno się nie psuje i pewnie benzyny też nie trzeba dolewać,tylko na powietrze jeździ 🤣

Jak jesteś biedny to jeździsz komunikacja miejską. No ale standardowe polskie myślenie jest takie, żeby się zadłużyć po uszy na tego mercedesa i żeby sąsiadowi z zazdrości d u p a pękła. Biedota zawsze musi dowartościować się logiem i droga furą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszorak

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×