Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy chlopak ze stulejką ma szanse na dziewczynę

Polecane posty

Gość Gość

Wiadomo ze z taką przypadłością z sexu nici, pytanie czy dziewczynom zależy na sexie? Nie mam doświadczenia z dziewczynami to pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Strach przed operacjami raczej ciężko przełamać, no i wstyd w tym wieku (powyżej 20). To raczej operuje się małym dzieciom no ale moi rodzice z jakiegoś powodu nigdy nie zainteresowali się tym by zapisać mnie na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81

PISALEM WAM ZE TO JUZ KONIEC...Szukajcie sobie nowego KOZIOLKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sam se idz ciekawe czy ty bys poszedł 😀 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sam se idz ciekawe czy ty bys poszedł 😀 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już pomijając wstyd polska służba zdrowia to niestety porażka i nic nie załatwisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak male dziecko co doktora się boi. To zostan sobie w piaskownicy i baw sie niedomytym siurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda kasy. Nie będę przepłacał za służbę zdrowia z cenami jak w Szwajcarii przy zarobkach jak w Bangladeszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A czemu to przeszkadza w seksie? Chodzi o niebywały fetor? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Sam se idz ciekawe czy ty bys poszedł 😀😀

Ty jesteś niedorozwinięty?  Mężczyźni chodzą do lekarza z różnymi problemami, można mieć żylaki powróżka albo wysypkę albo inny problem  i się idzie normalnie do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tzn

A co to jest stulejka,? 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Strach przed operacjami raczej ciężko przełamać, no i wstyd w tym wieku (powyżej 20). To raczej operuje się małym dzieciom no ale moi rodzice z jakiegoś powodu nigdy nie zainteresowali się tym by zapisać mnie na zabieg

Znam starszych co sobie to zoperowali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty jesteś niedorozwinięty?  Mężczyźni chodzą do lekarza z różnymi problemami, można mieć żylaki powróżka albo wysypkę albo inny problem  i się idzie normalnie do lekarza. 

Akurat tak się składa że żylaki powrózka też mam ale chciałem coś z tym zrobić bo czasem sprawia ból, oczywiście trafiłem na lekarza chu ii a, nawet nie udało się załatwić zabiegu chociaż chciałem i byłem u tego ...ja 3 razy i nic nie wskoralem, tylko przekładał wizyty o pół roku, a żeby śmieć zdechl na raka. Polska Służba zdrowia w pigułce. Jeszcze te śmiecie lekarze chcą zarabiać 50 000 miesięcznie, już wolę konowałów z Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiądz

Hahah 😂

Zero przeszkadzania, idziesz na stół i ci kroją wentyla 😁 Czujesz na początku ciepło a to krew, a potem to co, elegancja Francja 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mosiądz napisał:

Hahah 😂

Zero przeszkadzania, idziesz na stół i ci kroją wentyla 😁 Czujesz na początku ciepło a to krew, a potem to co, elegancja Francja 😛

Mózg niech ci skroją wentylu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Wiesz akurat nieleczona stulejka to nie jest tylko problem braku seksu. Polecam poczytać o powikłaniach uciśnięcia naczyń krwionośnych. I czym prędzej do urologa. To trochę jak z dentystą, nikt tego nie znosi ale może się okazać że nieprzyjemna krótka wizyta mogłaby zastąpić późniejsze długotrwałe leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiądz
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mózg niech ci skroją wentylu 😁

Ooo chyba śmy pisali 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Natalia napisał:

Wiesz akurat nieleczona stulejka to nie jest tylko problem braku seksu. Polecam poczytać o powikłaniach uciśnięcia naczyń krwionośnych. I czym prędzej do urologa. To trochę jak z dentystą, nikt tego nie znosi ale może się okazać że nieprzyjemna krótka wizyta mogłaby zastąpić późniejsze długotrwałe leczenie.

Ano, na coś umrzeć trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosiądz
9 minut temu, Gość Natalia napisał:

Wiesz akurat nieleczona stulejka to nie jest tylko problem braku seksu. Polecam poczytać o powikłaniach uciśnięcia naczyń krwionośnych. I czym prędzej do urologa. To trochę jak z dentystą, nikt tego nie znosi ale może się okazać że nieprzyjemna krótka wizyta mogłaby zastąpić późniejsze długotrwałe leczenie.

O to prawda, moja prababcia zmarła na zęba, to na siurka też pewnie moszna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Przed chwilą, Gość Mosiądz napisał:

O to prawda, moja prababcia zmarła na zęba, to na siurka też pewnie moszna 😂

Ja nic o śmierci nie wspominałam, raczej autor próbuje na "siurka" umrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ano, na coś umrzeć trzeba

Jeśli masz problem z kobietami i w dodatku chcesz umrzeć na stulejkę to to może być problem tej drugiej głowy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Natalia napisał:

Jeśli masz problem z kobietami i w dodatku chcesz umrzeć na stulejkę to to może być problem tej drugiej głowy. 😉

No niestety na takie gowno się nie umiera, losowi trzeba pomóc w inny sposób o ile ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No niestety na takie gowno się nie umiera, losowi trzeba pomóc w inny sposób o ile ktoś chce

No co Ty nie powiesz że się nie da umrzeć? Ironia , kolego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Natalia napisał:

No co Ty nie powiesz że się nie da umrzeć? Ironia , kolego 🙂

Myślałem że aronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Strach przed operacjami raczej ciężko przełamać, no i wstyd w tym wieku (powyżej 20). To raczej operuje się małym dzieciom no ale moi rodzice z jakiegoś powodu nigdy nie zainteresowali się tym by zapisać mnie na zabieg

Ze stulejką można żyć. Jeżeli nic Ci nie dolega to lepiej nie idź na żaden zabieg. Ja jak miałem 14 lat i miałem wyrostek operowany to się tyle wstydu najadłem że powiedziałem że będę konał to nie pójdę do lekarza. Miałem straszne bóle i dali mi silne środki przeciwbólowe, tak że byłem na pół nieprzytomny ale świadomy. Pamiętam jak pielęgniarka goliła mi jaja i mi stanął a ona się śmiała. Potem przyszła druga pielęgniarka obejrzeć czy dobrze ogolone i też się śmiała. Wieźli mnie na salę operacyjną i inne pielęgniarki zaglądały pod prześcieradło i też się śmiały. Myślały że pod narkozą jestem nieświadomy, ale ja wszystko pamiętam. Od tamtej pory już nigdy więcej nie rozbiorę się przed obcymi babami. Taki wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ze stulejką można żyć. Jeżeli nic Ci nie dolega to lepiej nie idź na żaden zabieg. Ja jak miałem 14 lat i miałem wyrostek operowany to się tyle wstydu najadłem że powiedziałem że będę konał to nie pójdę do lekarza. Miałem straszne bóle i dali mi silne środki przeciwbólowe, tak że byłem na pół nieprzytomny ale świadomy. Pamiętam jak pielęgniarka goliła mi jaja i mi stanął a ona się śmiała. Potem przyszła druga pielęgniarka obejrzeć czy dobrze ogolone i też się śmiała. Wieźli mnie na salę operacyjną i inne pielęgniarki zaglądały pod prześcieradło i też się śmiały. Myślały że pod narkozą jestem nieświadomy, ale ja wszystko pamiętam. Od tamtej pory już nigdy więcej nie rozbiorę się przed obcymi babami. Taki wstyd.

Ściema, miałem zabieg na wyrosek i to pewnie 10x gorszy niz twoj i jaj nie gola bo po co, żeby twój stary je zjadł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ściema, miałem zabieg na wyrosek i to pewnie 10x gorszy niz twoj i jaj nie gola bo po co, żeby twój stary je zjadł??

Mi ogolili. Teraz jest blizna zarośnięta włosami i jej nie widać. Byłem na pół nieprzytomny ale świadomy. Gdy szedłem do wojska, to opowiadali że przed komisją trzeba się rozebrać. W komisji siedziały babki, a ja miałem traumę i powiedziałem sobie że się nie rozbiorę. Na szczęście lekarz poprosił mnie za parawan kazał tylko odchylić  majtki i zakasłać czy nie mam przepukliny. Pokazałem mu, zakasłałem i to wszystko. Do tej pory żadna dziewczyna mi nie widziała bo się wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Strach przed operacjami raczej ciężko przełamać, no i wstyd w tym wieku (powyżej 20). To raczej operuje się małym dzieciom 

To bardzo prosty zabieg. Pielęgniarki codziennie cewnikują pacjentów. Mój znajomy zrobił to, gdy był dużo starszy od Ciebie. Jeśli kobiety myślały w taki sosób jak Ty, w ogóle nie chodziłyby do ginekologów. Przy innych zabiegach też trzeba zakładać cewnik (np. po laserowym rozbiciu kamienia nerkowego). W sali operacyjnej jest kilku lekarzy (urolog, chirurg, stażyści). Kobieta musi mieć rozłożone nogi. Później musi się jeszcze zgłosić na wyjęcie drenu wiadomym otworem (również przez mężczyznę urologa - zwykle młodego). Miałabym w nosie wstyd, gdyby moją wadę/chorobę dało się wyleczyć. To trwa kilkanaście minut, a do końca życia masz spokój i komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×