Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

szwagierka zazdrości mi, że będę miała córkę, bo ona już drugiego syna. dlaczego kobiety są takie puste? jest mi przykro

Polecane posty

Gość gosc

niby to wiecie, pogratulowała, ale zaraz rzuciła niby to żartem: "no cóż, mi przynajmniej syn do domu dziecka w wieku dojrzewania nie przyniesie, w ciążę nie zajdzie","no to w wieku dojrzewania to bedziecie mieli" a dobrze wiem jak marzyła o córce, bo wiele razy mi to mowila!!! i zawsze podkreslala, ze jak kobieta nie ma corki tylko samych synow, to czesto jest słabą teściową, dziwaczeje etc., a jej maz dodał: "nasz syn bedzie miał kompana do zabawy, bo parka to sie z soba średnio bawi" - no jak nic chcieli mi wbic sszpile. to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

niby to wiecie, pogratulowała, ale zaraz rzuciła niby to żartem: "no cóż, mi przynajmniej syn do domu dziecka w wieku dojrzewania nie przyniesie, w ciążę nie zajdzie","no to w wieku dojrzewania to bedziecie mieli" a dobrze wiem jak marzyła o córce, bo wiele razy mi to mowila!!! i zawsze podkreslala, ze jak kobieta nie ma corki tylko samych synow, to czesto jest słabą teściową, dziwaczeje etc., a jej maz dodał: "nasz syn bedzie miał kompana do zabawy, bo parka to sie z soba średnio bawi" - no jak nic chcieli mi wbic sszpile. to przykre.

WYPIERRDALAJ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

WYPIERRDALAJ !!!!!!!!!!!!

Jesteś chora psychicznie? Zapomniałaś zazyć leków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×