Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ha ha ha

Karyna

Polecane posty

Gość Ha ha ha

Uuuuuuu, wątek skasowany. Znowu "gwiazda' nie wytrzymała ciśnienia. Prawda boli, ojjj boli. Prawdę trzeba pod dywan zamieść. Czyżby najnowsze nasze spostrzeżenia o tym, że po wielu latach przywlekła psa z piwnicy do domu, by córeczka mogła go kopać i dręczyć, a mamusia w tym czasie nagrywać, tak zabolało? 

Gość Gość

Całą rodziną klikają żeby nabić jej oglądalność i kasy z reklam 😂 nawet teściowa 😂 Sama się przyznała w komentarzu pod najnowszym vlogiem, ale żenada. 

Gość gość

Żałosna jest. Zakłamana, chytra baba ze wsi. Co tam pies niech go dziecko dręczy i męczy żeby mamusia mogła klekotać do kamery. Człowiek który nie dba o zwierzęta nie ma serca! 

Gość Gość

"Karolinko czy jak po 5 sekundach pominę reklamę w twoim filmie to będzie się liczyło że obejrzałam, czy oglądać do końca?" 😂 😂 😂 Kaczany te fanki Karyny. To jest aż nie do uwierzenia. 

Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Całą rodziną klikają żeby nabić jej oglądalność i kasy z reklam 😂 nawet teściowa 😂 Sama się przyznała w komentarzu pod najnowszym vlogiem, ale żenada. 

Nie w najnowszym tylko w przedostatnim. W najnowszym ma sraczkę ze stresu 🤣 bo w końcu wyjdzie z domu do ludzi. W komentarzach ludzie się pytają dlaczego ona ma stresy z tak błachych powodów 😂, a Karyna przeprasza że nie podała cen z Lidla w opisie filmu 😂 Kabaret! 

Gość Gosc

Widzki proponują jej terapię u psychologa... Czyżby coraz więcej osób zaczęło dostrzegać że coś jest z Karyną nie tak(?) Ciekawe czy wykasuje te komentarze, czy po powrocie nagra film w którym się będzie tłumaczyć że stresowała się zostawieniem dzieci i że to normalne. Ja uważam że jej stres nie jest spowodowany zostawieniem dzieci na trzy dni, ją dzieci męczą (sama to kiedyś przyznała), ona po prostu jest odważna tylko przed kamerą we własnym domu, a głupie wyjście, wyjazd przeżywa w niezdrowy i nienormalny sposób. Boi się ludzi, chowa za plecami Ada gada. Pamiętam jak kiedyś pojechała na podobne spotkanie to nawet nic nie nagrała, bo była tak, "zestresowana". Czyli kozak w necie ... w świecie. 

Gość LoL

Myślałam że w tym roku pojedzie pewniejsza siebie - schudła, nowe, lepsze ciuchy, a ta ma znowu sraczkę z nerwów? 

Gość Gosc

2 czy 3 dziewczyny radzą jej terapie I psychologa i maja racje 

Gość gosc
47 minut temu, Gość LoL napisał:

Myślałam że w tym roku pojedzie pewniejsza siebie - schudła, nowe, lepsze ciuchy, a ta ma znowu sraczkę z nerwów? 

Jest taki typ ludzi, co denerwuje się byle czym. Tylko pytanie po co? Zwłaszcza że jak nagrywała spotkanie z widzkami, czy wyjazd do Krakowa z Miszmaszową, to nie widać było żeby specjalnie się denerowała, dość fajnie i luźno wypadła przed kamerą.

Gość gość
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

2 czy 3 dziewczyny radzą jej terapie I psychologa i maja racje 

i słusznie, w życiu są gorsze problemy niż wyjazd na 3 dni. ona chce być radomierzycką drama queen czy jak? 

Gość gość GOŚĆ
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

i słusznie, w życiu są gorsze problemy niż wyjazd na 3 dni. ona chce być radomierzycką drama queen czy jak? 

ciekawa jestem jak ktoś JAK KAŻDY Z NAS umrze w jej rodzinie... ona sobie z takim realnym problemem nie poradzi i co? powiesi sie?? karolina posłuchaj się i idź po pomoc bo kiedys bedzie za pozno

Gość Gość
15 minut temu, Gość gość GOŚĆ napisał:

ciekawa jestem jak ktoś JAK KAŻDY Z NAS umrze w jej rodzinie... ona sobie z takim realnym problemem nie poradzi i co? powiesi sie?? karolina posłuchaj się i idź po pomoc bo kiedys bedzie za pozno

Przecież jak babcia która z nimi mieszkała zmarła, to miałam wrażenie że Karolina jest jakby... szczęśliwa. Była uśmiechnięta, wymalowana, z przejęciem zdawała relację z tego dnia. 

Gość GOŚĆ

W stres z powodu zostawienie dzieci na 3 dni nie wierzę. 

Gość GOSC

*zostawienia

Mamy z przedszkola pamiętają szarpanie Ignasia i darcie się na niego. Mały i tak 3/4 czasu spędza u dziadków i często tam nocuje, coraz częściej. Karolina to samolub, dzieci ją drażnią, patrzy aby tylko dla siebie miała czas, to się u niej liczy. 

Gość Gość
19 minut temu, Gość GOSC napisał:

*zostawienia

Mamy z przedszkola pamiętają szarpanie Ignasia i darcie się na niego. Mały i tak 3/4 czasu spędza u dziadków i często tam nocuje, coraz częściej. Karolina to samolub, dzieci ją drażnią, patrzy aby tylko dla siebie miała czas, to się u niej liczy. 

Super, że to napisałaś. Ja jej nie znam osobiście a na podstawie filmików widać, że to furiatka, krzykaczka i agresor. Szybko się denerwuje i wydziera. Jej glos jest tak wredny i chamski, że aż dziw jak te pseudo fanki tego nie widza. Karyna nie lubi dzieci, zwierząt tylko skupia się na sobie. Do dzieci tak sztucznie się zwraca, że ma się wrażenie, że tylko do kamery się do nich odzywa. 

Gość Gość

Karyna przypomina mi moja sąsiadke. Na zewnątrz miła, uśmiechnięta a jak tylko przekroczy próg domu to ciągle się wydziera na dzieci. Karyna tak samo robi po wyłączeniu kamery. Nie bez powodu jej syn  jest tak wystraszony. Córkę juz potrafiła nazywać pinda. Pierwszy raz słyszę, żeby matka do tak malutkiego dziecka się zwracała. Widzki dla niej to żabki, kotki a córeczka jest pinda. Nie słyszałam nigdy, żeby jakoś pieszczotliwie się do niej zwracała. Nieraz pokazała jak ja denerwuje, że mała nie śpi i nie może nagrywać. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja sie martwie,bo jest 19!!! a ona nie śpi!!

No wiesz nie musi się zajmować dziećmi to odrazu energii nabrała. To jest dowód, jak bardzo ją dzieci mecza. Coraz częściej zaczyna innym je podrzucac. A zwłaszcza matce, która pracuje. No ale skoro tak sobie wychowała córki to niech ma. Karyna nigdy nie zaprosiła rodziców na obiad chociażby w niedzielę, żeby rodzice trochę odpoczeli bo ciężko pracują. Sama kisi tylek w domu i jak z niego wychodzi to tylko do rodziców bo tam się naje a rodzice pobawia z dziećmi. Zero wyjść do koleżanek, zero zapraszania do siebie. Okropny typ człowieka. Ona patrzy byle się nie narobić. Wyjątkowo interesów a. A Ada też nie ma kolezanek na swoim poziomie to się trzyma Karyny. Dziwne, że nie ma jakiejś bliższej koleżanki. Przecież Karyna nawet jej do siebie nie zaprosiła a niby tak za nia się stesknila. 

Gość Tak jest

Przedszkolanka chciała zgłosić Karyne gdy zobaczyła te odzywki, wytrzeszczem oczu,  przedziwne zachowania, Celika i inne tworzywa. SZOK 😱

Gość Tak jest

3 dni stresu gdy dzieci zostawi a w domu w stosunku do nich to jak pipczok pospolity się zachowuje 

Gość Gość

Po tym Gdańsku też się będzie kulać jak zgniła kapusta czy będzie królową życia? 

Gość Miki
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Karyna przypomina mi moja sąsiadke. Na zewnątrz miła, uśmiechnięta a jak tylko przekroczy próg domu to ciągle się wydziera na dzieci. Karyna tak samo robi po wyłączeniu kamery. Nie bez powodu jej syn  jest tak wystraszony. Córkę juz potrafiła nazywać pinda. Pierwszy raz słyszę, żeby matka do tak malutkiego dziecka się zwracała. Widzki dla niej to żabki, kotki a córeczka jest pinda. Nie słyszałam nigdy, żeby jakoś pieszczotliwie się do niej zwracała. Nieraz pokazała jak ja denerwuje, że mała nie śpi i nie może nagrywać. 

Kilka razy na story zwróciła się pieszczotliwie do córki: "Moja miła córka" 😁

Gość Miki
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja sie martwie,bo jest 19!!! a ona nie śpi!!

😂😂

Gość Gość

Jak myslicie nasza Karolinka bedzie cwiczyc w tym apartamencie o 4 rano skaczac Adzie nad glowa? I czy zabrala ze soba batony dobra kaloria i wór marchewek na przekaske? Obstawiam,ze bedzie pierwsza na sniadanku . Karyna pomyj podlogi na szybko jak przyjdziesz z Ada do pokoju

Gość Gość

Karyna pierwszy raz od niepamiętnych czasów zobaczyła witryny sklepowe i tak się zajarala, że musiała to nagrać. Tak to jest jak ciuchy kupuje się tylko w sypialni przez internet, że zwykle rzeczy są dla nie powodem do podniecenia. 

Gość Gość

Nawet latem kładła Luśkę spać o 17.00, już na noc jakby ktoś jeszcze nie wiedział. Mąż tylko próg domu po pracy przekroczył to mu Ignasia zostawiała do zabawy i kąpania, a sama uciekała do sypialni nażreć się i mieć czas tylko dla siebie. Kochająca mamusia, nie ma co. Już wierzę jaki to stres ma z powodu rozstania się na TRZY dni z dziećmi. Ot, dzikus sraczki dostał bo do ludzi wyszedł. Dla niej to wydarzenie życia, będzie rok przeżywała. 

Gość Gość

Karolina w domu przed mezem udaje zmęczona o 17 a jak tylko wyjechała z koleżanką to nawet wieczorem potrafi wyjść. A swoje dzieci całe lato kisila na chacie zamiast gdzieś je zabrać wieczorem jak już tak słońce nie grzeje. TO JEST MATKA????? To jest okropna egoistka, która tylko udaje kochająca mamuske. 

Gość Gość

Tyle lat nagrywa vlogi, a jeszcze ani razu nie widziałam i nie słyszałam, że np. Zaraz mąż wróci, zjemy razem kolację, spędzimy czas z dziećmi itp. Tylko, że jak mąż przyjdzie to ona ucieka na górę mieć czas tylko dla siebie, rozpieszczać siebie itp. Rozumiem, każdej mamie się to należy, ale codziennie? To jaka to jest miłość i rodzina. Ona tylko dużo gada o rodzinie, a tak naprawdę to egoistka. Ja ją oglądam od początku i dobrze pamiętam jak wręcz z pogardą mówiła, że po Ignasiu to ona już dzieci nie chce mieć, tylko się rozwijać itp. 

Gość Gość

A pamiętacie jak nagrała haul ubraniowy i mierzyła kuse ...enki, mówiąc że do lata jeszcze schudnie parę kg (była w trakcie odchudzania) i będą na nią dobre, a za chwilę okazało się że jest w ciąży? 😂 Z dwa miesiące nie nagrywała taki miała szok i rozpacz. 

Gość Gość

Karolina prosze Cie przestan sie wyglupiac i idz do apartamentu. Jest 21, jak Ty wstaniesz na 4 rano?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować