Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ha ha ha

Karyna

Polecane posty

Gość Gość
41 minut temu, Gość gosc napisał:

cyt: "Starsze niż te które pieją pod jej filmami. Przecież jej fanki chodzą jeszcze do szkoły. NIeraz widziałam komentarz, że ktoś jeszcze nie ma dzieci albo jaki makijaż wybrać na studniówkę". 

😂 Ja urodziłam sporo po studiach. Ale według tego kto pisał, chodziłam jeszcze do szkoły, tylko dlatego, bo nie miałam dziecka. Karolina miałaby z was polewkę.

Czytaj że zrozumieniem bo widzę, że masz z tym problem. 

Gość Gość

Dziewczyny zaś przyszła nawiedzona co nie ma swojego życia i broni Karyny pod każdym komentarzem. Albo to jej matka. 

Gość Gość

Ja myślę, że to musi być ktoś z jej rodziny. Matka albo mąż. Siedzą i odpisują. Jej maz ma dużo wolnego czasu w tej budzie więc możliwe, że to on. 

Gość gość

Ej, te dziewczyny, które mają dzieci - też stroicie je w ...enki i kokardki po domu? Ja wciskam swoją młodą w tanie ubrania z pepco,  zwykle na maxa kolorowe bo wszystko i tak jest uświnione jedzeniem. Frotki na włosach nie utrzyma przez godzinę. Ja mogę chodzić wyłącznie w koku albo zgolić się na łyso, nie pamiętam co to są kolczyki, łańcuszki i rozpuszczone włosy. Można tak żyć z małym dzieckiem jak Karyna? Dziecko po domu ubrane w ...eneczki, opaski, białe rajstopki, matka w makijażu, kolczykach i odświętnych kieckach? Nie wierzę w to. Ma któraś takie życie? 

Gość gosc
14 minut temu, Gość gość napisał:

Ej, te dziewczyny, które mają dzieci - też stroicie je w ...enki i kokardki po domu? Ja wciskam swoją młodą w tanie ubrania z pepco,  zwykle na maxa kolorowe bo wszystko i tak jest uświnione jedzeniem. Frotki na włosach nie utrzyma przez godzinę. Ja mogę chodzić wyłącznie w koku albo zgolić się na łyso, nie pamiętam co to są kolczyki, łańcuszki i rozpuszczone włosy. Można tak żyć z małym dzieckiem jak Karyna? Dziecko po domu ubrane w ...eneczki, opaski, białe rajstopki, matka w makijażu, kolczykach i odświętnych kieckach? Nie wierzę w to. Ma któraś takie życie? 

Nie każdy ma uświnione dziecko jak ty. Tak samo niektórzy lubią dbac o siebie. To że ty nie potrafisz, to twoja sprawa. Nie oceniam, tylko odpisałam na twoje pytanie.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czytaj że zrozumieniem bo widzę, że masz z tym problem. 

"Przecież jej fanki chodzą jeszcze do szkoły. NIeraz widziałam komentarz, że ktoś jeszcze nie ma dzieci."

brak dzieci = chodzę do szkoły. Co tu do rozumienia, jak masz czarno na białym 😄

Gość Gosc
30 minut temu, Gość gość napisał:

Przecież ona wstaje z kurami to ma czas się wyszykiwać. Ona się szykuje a dziecko w tym czasie robi rozpier dol w pokoju 🙂 ja rozumiem że free play dla dziecka jest dobre ale powinno być też sporo zabawy prowadzonej przez dorosłego. Ale co tam rozwój dziecka. Najważniejsze że obie wystrój one jak na imprezę w remizie

Gość gosc
31 minut temu, Gość gość napisał:

Jesteś po prostu leniwa. I wszystko jasne. Jako młoda, zadbana matka, dam ci radę. Gdy twoje dziecko przestanie jeść, to ściągnij z niego to "uświonione" ubranko i założ czyste. To trwa chwilę. Dalej - są dzieci które nie znoszą frotek, gumek, opasek, czapek, itp. A są takie, dla których to żaden problem i gwarantuję ci, że na super glue Karolina córce tego nie przykleja do głowy. Włosy należy czasem rozpuścić, bo to jest zdrowe i korzystne dla naszych cebulek. Zawsze znajdzie się czas, kiedy one nam mniej przeszkadzają. Ale spinając je w kok, jak robi to nieraz Karolina, również można wyglądać atrakcyjnie i zadbanie. Kolczyki na uszach niespecjalnie męczą, raczej nikt o nich nie myśli podczas noszenia, a przynajmniej ładniej się wygląda. Polecam.

Gość Gość
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie każdy ma uświnione dziecko jak ty. Tak samo niektórzy lubią dbac o siebie. To że ty nie potrafisz, to twoja sprawa. Nie oceniam, tylko odpisałam na twoje pytanie.

A, to jak ktoś nie chodzi po domu w wyjściowych kieckach i kilogramem tapety na twarzy, to nie dba o siebie? 

Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

A, to jak ktoś nie chodzi po domu w wyjściowych kieckach i kilogramem tapety na twarzy, to nie dba o siebie? 

Jeśli twierdzi że jej dziecko jest uświnione, a ona sama jako matka najchętniej zgoliłaby włosy, to oznacza że nie ma czasu zadbać ani o siebie, ani  o dziecko.

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Jeśli twierdzi że jej dziecko jest uświnione, a ona sama jako matka najchętniej zgoliłaby włosy, to oznacza że nie ma czasu zadbać ani o siebie, ani  o dziecko.

Może bardziej chęci, niż czasu. Zawsze możemy wstać wcześniej i zająć się sobą, a potem dzieckiem. No ale to trzeba chcieć.

Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Pytam ogólnie, nie w kontekście tamtej osoby. 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Też tak mam, ale zaraz ci odpiszą, że leń jesteś 😉

Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiadomka! Jak sie do Lidla nie odstawisz, jak szczur na otwarcie kanalu to jestes zaniedbana.

Gość Gosc

Mnie w ostatnim vlogmasie „wkurzyla“ pewna rzecz, otoz radomierzycka kfiasta stwierdzila, ze ona CZEKA, az tesciowa wroci z Niemiec, to ona da jej dzieci pod opieke i pojedzie z Teodorem na randke sie grzmocic. WTF, ja sie pytam?! Zrobilas sobie bombelki, tak piejesz, ze rodzina to twoja milosc i szczescie, to sie  nimi zajmuj, a nie podrzucac tesciowej! Jej tesciowa jezdzic do Niemiec DO PRACY, a nie na wczasy, a jak przyjedzie to Karyna tylko czeka, by sie dzieci pozbyc. Moi rodzice SAMI pytaja czy moga wziac moja corke na Weekend czy na caly dzien do siebie, ja sama nigdy dziecka nie podrzucam. 
leniwa, chamska i zaklamana Karyna!

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Mnie w ostatnim vlogmasie „wkurzyla“ pewna rzecz, otoz radomierzycka kfiasta stwierdzila, ze ona CZEKA, az tesciowa wroci z Niemiec, to ona da jej dzieci pod opieke i pojedzie z Teodorem na randke sie grzmocic. WTF, ja sie pytam?! Zrobilas sobie bombelki, tak piejesz, ze rodzina to twoja milosc i szczescie, to sie  nimi zajmuj, a nie podrzucac tesciowej! Jej tesciowa jezdzic do Niemiec DO PRACY, a nie na wczasy, a jak przyjedzie to Karyna tylko czeka, by sie dzieci pozbyc. Moi rodzice SAMI pytaja czy moga wziac moja corke na Weekend czy na caly dzien do siebie, ja sama nigdy dziecka nie podrzucam. 
leniwa, chamska i zaklamana Karyna!

A nie przyszło ci do głowy, że teściowa kocha swoje wnuki i zwyczajnie czeka na moment kiedy może je mieć przy sobie? A kiedy ma je mieć, jesli nie wtedy, kiedy ma wolne od pracy i jest w Polsce? Tobie wszystko kojarzy się z męczarnią i wykorzystywaniem. Skoro uważasz że to taka straszna tyra, to powinnaś podziwiać Karolinę, że 24 na dobę opiekuje się dziećmi, nie zostawia córki w żłobku, czy u koleżanki a raz na ruski rok skorzysta z czyjejś pomocy. Twoi rodzice sami pytają... a skąd wiesz że jej teściowa nie pyta, czy może w czymś pomóc Karolinie?

Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I brudas. Dodałabym. Jeśli wolisz ogolić pałę na łyso, bo nie chce ci się umyć włosów i ładnie ich upiąć... A założenie kolczyków przekracza wyobraźnię...

Z jaskiń wyszłyście? 😂 Proponuję jeszcze nie golić pach i nóg. Dopełnicie wizerunku jaskoniowca. 😁

Gość gosc
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiadomka! Jak sie do Lidla nie odstawisz, jak szczur na otwarcie kanalu to jestes zaniedbana.

Ty pewnie popierdzielasz do Lidla w piżamie, we włosach masz jeszcze pierze z poduszki, a w oczach śpiochy 😄

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ty pewnie popierdzielasz do Lidla w piżamie, we włosach masz jeszcze pierze z poduszki, a w oczach śpiochy 😄

No chyba mierzysz wszystkich swoja miara 😉 To ze ty tak robisz, nie znaczy, ze kazdy.

Gość Gosc
17 minut temu, Gość gosc napisał:

A nie przyszło ci do głowy, że teściowa kocha swoje wnuki i zwyczajnie czeka na moment kiedy może je mieć przy sobie? A kiedy ma je mieć, jesli nie wtedy, kiedy ma wolne od pracy i jest w Polsce? Tobie wszystko kojarzy się z męczarnią i wykorzystywaniem. Skoro uważasz że to taka straszna tyra, to powinnaś podziwiać Karolinę, że 24 na dobę opiekuje się dziećmi, nie zostawia córki w żłobku, czy u koleżanki a raz na ruski rok skorzysta z czyjejś pomocy. Twoi rodzice sami pytają... a skąd wiesz że jej teściowa nie pyta, czy może w czymś pomóc Karolinie?

Ale chyba jest roznica, gdy tesciowa SAMA wyjdzie z pomyslem, moze bym wziela dzieci na caly dzien, a nie jak tesciowa jest jeszcze w Niemczech, a Karolina juz snuje plany, jak tesciowa przyjedzie to podrzuce jej dzieci, bo mam po dziurki w nosie i chce gdzies z mezem jechac.

Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

No chyba mierzysz wszystkich swoja miara 😉 To ze ty tak robisz, nie znaczy, ze kazdy.

Nie, przecież ja się stroję jak szczur na otwarcie kanału. Czyżbyś zgubiła wątek?

Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale chyba jest roznica, gdy tesciowa SAMA wyjdzie z pomyslem, moze bym wziela dzieci na caly dzien, a nie jak tesciowa jest jeszcze w Niemczech, a Karolina juz snuje plany, jak tesciowa przyjedzie to podrzuce jej dzieci, bo mam po dziurki w nosie i chce gdzies z mezem jechac.

Jeśli teściowa nie raz pytała ją o podobną sytuację, to raczej nie dziwne, że Karolina bierze taką ewentualność pod uwagę. Moi rodzice nieraz pytają czy mogą wziąć małego do siebie, ale jest tak, że czasem mam inne plany, wtedy dzwonię i mówię, że jutro nie, ale fajnie by było, żebyście wzięli go w np. sobotę, bo planuję iść z koleżanką do restauracji. To normalne zachowania i stosunki międzyludzkie.

Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

SAMA, SAMA. Matko, jakie ty masz sztywne i zimne stosunki z rodziną. Jak ktoś się pierwszy nie odezwie, to nie poprosisz gdy masz potrzebę, bo urazisz? Czy w czym rzecz?

Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

SAMA, SAMA. Matko, jakie ty masz sztywne i zimne stosunki z rodziną. Jak ktoś się pierwszy nie odezwie, to nie poprosisz gdy masz potrzebę, bo urazisz? Czy w czym rzecz?

Nie znasz ani mnie, ani mojej rodziny, a oceniasz, jakie mamy relacje. No ciekawe, ciekawe, wrozysz z fusow czy ze szklanej kuli?

Wychodze z zalozenia, ze dziecko to kwestia rodzicow, skoro powolalam na swiat, to nie podrzucam, jak jestem zmeczona czy mi sie nie chce, rozumiesz?

Gość Gość
31 minut temu, Gość gosc napisał:

I brudas. Dodałabym. Jeśli wolisz ogolić pałę na łyso, bo nie chce ci się umyć włosów i ładnie ich upiąć... A założenie kolczyków przekracza wyobraźnię...

Z jaskiń wyszłyście? 😂 Proponuję jeszcze nie golić pach i nóg. Dopełnicie wizerunku jaskoniowca. 😁

Wybacz, że mam uczulenie i nie mogę nosić biżuterii. Porównywanie tego do golenia pach jest co najmniej ...yczne. Nienoszenie kolczyków = bycie jaskiniowcem? Co za chore myślenie.

Gość gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie znasz ani mnie, ani mojej rodziny, a oceniasz, jakie mamy relacje. No ciekawe, ciekawe, wrozysz z fusow czy ze szklanej kuli?

Wychodze z zalozenia, ze dziecko to kwestia rodzicow, skoro powolalam na swiat, to nie podrzucam, jak jestem zmeczona czy mi sie nie chce, rozumiesz?

Oceniam wasze stosunki po twoich wpisach. Widać że nie możesz poprosić o nic kiedy masz taką potrzebę. To rodzice wbili ci do głowy, że jak sobie powołałaś na świat dziecko, to się nim sama zajmuj? Współczuję.

W ogóle twój wpis i tak jest od czapy, bo nie zauważyłam żeby córka Karoliny spędzała ciągle noce poza domem. Raczej to nalezy do rzadkości.

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Oceniam wasze stosunki po twoich wpisach. Widać że nie możesz poprosić o nic kiedy masz taką potrzebę. To rodzice wbili ci do głowy, że jak sobie powołałaś na świat dziecko, to się nim sama zajmuj? Współczuję.

W ogóle twój wpis i tak jest od czapy, bo nie zauważyłam żeby córka Karoliny spędzała ciągle noce poza domem. Raczej to nalezy do rzadkości.

Ty jestes cala od czapy, skoro oceniasz mnie, moja rodzine, moje z nia stosunki po wpisach na forum 🤣 wrozbita Maciej to przy tobie leszcz!

Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Wybacz, że mam uczulenie i nie mogę nosić biżuterii. Porównywanie tego do golenia pach jest co najmniej ...yczne. Nienoszenie kolczyków = bycie jaskiniowcem? Co za chore myślenie.

Ty masz uczulenie i nie nosisz, a Karolina nie ma uczulenia i nosi. Zatem przyczepiasz się do niej tylko z uwagi na to, że ty nie możesz jej nosić? 😄

Tu nie chodzi o to, czy nosisz coś, czy nie, bo lubisz, badź też nie. Tu chodzi o to, że ty (bądź ktoś twojego pokroju) pisałaś o tym, że mając dziecko, nie w głowie ci takie rzeczy. Czyli wcześniej można się domyślać, nosiłaś to i owo, a teraz nie. To jest kontynuacja wątku, a nie jakieś wpisy od czapy. Za szybko się pogubiłaś.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ty jestes cala od czapy, skoro oceniasz mnie, moja rodzine, moje z nia stosunki po wpisach na forum 🤣 wrozbita Maciej to przy tobie leszcz!

No widzisz, a Ty oceniasz kogoś po kilku zdaniach we vlogu. Niezła hipokryzja.

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A po czym inni ciebie oceniają? Po długości nosa, kolorze oczu? Dorośnij.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować