Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ha ha ha

Karyna

Polecane posty

Gość Gość

Karolina się wszystkim przejmuje, nawet zwykłymi rzeczami, które przeżywa i rozkłada na czynniki pierwsze ale śmierc babci jakoś ja nie obeszla. Tak to widzę. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Babcia była dla niej problemem i obciążeniem. Nic dziwnego, że jak się tego balastu wreszcie pozbyła, to miała ochotę tańczyć i śpiewać. 

Powiedzieć o babci balast jest straszne. Każdy z nas kiedyś może być od kogoś zależny, wypadek, ciężka choroba i już nie jesteśmy samodzielni. A Karolina powinna być jej wdzięczna bo dzięki niej maja gdzie mieszkać. Dba babci dopóki była sprawna może właśnie Karolina z synem byli balastem a mimo to babcia ich nie wywaliła z domu. Poza tym balast czy nie to po śmierci każdego czło nka rodziny odczuwa się smutek, rozpacz. No ale wystarczy jak widzę jej minę pełna obrzydzenia kiedy pies do niej podchodzi i ja lize to mówi o niej wszystko. 

Gość Gość
35 minut temu, Gość gość napisał:

Babcia była dla niej problemem i obciążeniem. Nic dziwnego, że jak się tego balastu wreszcie pozbyła, to miała ochotę tańczyć i śpiewać. 

Ale wprowadzenie się do babci domu nie było już dla niej problemem. 

Gość gośćgość

ciekawa jestem co nagra na tym wyjeździe.. co obstawiacie?? ja "jestem wykończona, jest 17 a my zrobiłyśmy z adą już TYLE RZECZY (wytrzeszcz z uśmiechem jokera)

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gośćgość napisał:

ciekawa jestem co nagra na tym wyjeździe.. co obstawiacie?? ja "jestem wykończona, jest 17 a my zrobiłyśmy z adą już TYLE RZECZY (wytrzeszcz z uśmiechem jokera)

Nie pisaz tego tutaj, bo nawet jesli to nagra, to moze tego nie umiescic we vlogasku. Haha zeby utrzec nose tutaj piszacym 😉

Gość Ola

Sytuacja z psem mówi o niej wszystko...

Mam psa, kiedy przychodzi kiepski dzień pies czuje. 

To takie rozczulające , kiedy chodzi za mną i chce pocieszyć.

Dla Karoliny to fuj...😳

Gość gosc

Na instastory widać fajnie sie dogadywaly. Gdzie ta zestresowana Karolina? Ona chyba specjalnie kreuje sie na taka, tylko nie wiem po co. Akurat w towarzystwie zachowuje sie  luzno.

Gość Gość

Że mąż się za nią nie wstydzi to ja się dziwię. Kobiecie odwala na maxa. Przecież on jest przez nia posmiewiskiem w tej wsi i całkowitym pantoflem. Karolina pojechała się pobawić a on w robocie a po pracy zajmuje się dziećmi. Odkąd ja oglądam to jeszcze nigdy nie było sytuacji, że to on sobie wyjechał gdzieś z kumplami a Karyna do sklepu na cały dzień a później do dzieci. Jej zdarzały się już takie wyjazdy a jemu nigdy. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Na instastory widać fajnie sie dogadywaly. Gdzie ta zestresowana Karolina? Ona chyba specjalnie kreuje sie na taka, tylko nie wiem po co. Akurat w towarzystwie zachowuje sie  luzno.

Tylko przy Adzie bo ona z reguły jest spokojna i daje się zdominować innym. Karolina ja cały czas przekrzykuje żeby być słyszana. A rozmowa nie polega na tym kto głośniej mówi. 

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Że mąż się za nią nie wstydzi to ja się dziwię. Kobiecie odwala na maxa. Przecież on jest przez nia posmiewiskiem w tej wsi i całkowitym pantoflem. Karolina pojechała się pobawić a on w robocie a po pracy zajmuje się dziećmi. Odkąd ja oglądam to jeszcze nigdy nie było sytuacji, że to on sobie wyjechał gdzieś z kumplami a Karyna do sklepu na cały dzień a później do dzieci. Jej zdarzały się już takie wyjazdy a jemu nigdy. 

Jeszcze niedawno pisałyście elaboraty, że to że ma dzieci, nie znaczy że ma się wiecznie siedzieć z nimi w domu. Jaki był śmiech, że gdy wybyła z domu  sama z mężem, to tęskniła za małą, a przecież to według was NORMALNE że matka ma prawo mieć dla siebie wolny czas i nie siedzieć w kółko w domu. No to właśnie tak zrobiła. To teraz jest nagle pośmiewiskiem wsi?

Skoro uważasz że facet który zajmuje się pod nieobecność żony swoimi dziećmi to pantofel, to widać że nie odstępujesz dzieci na krok, ale pewnie pierwsza pisałaś że Karolina to dziwak, wiecznie przy dzieciach.

No comment.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tylko przy Adzie bo ona z reguły jest spokojna i daje się zdominować innym. Karolina ja cały czas przekrzykuje żeby być słyszana. A rozmowa nie polega na tym kto głośniej mówi. 

Przy Miszmaszy też była spoko. Na spotkaniu z widzkami parę lat temu też sympatycznie wypadła.

Gość Ola

Sytuacja 

2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Przy Miszmaszy też była spoko. Na spotkaniu z widzkami parę lat temu też sympatycznie wypadła.

Przecież ona się zachowuje jak nastolatka, która pierwszy raz gdzieś sama pojechała🤣😳

Głośno mówi, cały czas chichocze....

Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jeszcze niedawno pisałyście elaboraty, że to że ma dzieci, nie znaczy że ma się wiecznie siedzieć z nimi w domu. Jaki był śmiech, że gdy wybyła z domu  sama z mężem, to tęskniła za małą, a przecież to według was NORMALNE że matka ma prawo mieć dla siebie wolny czas i nie siedzieć w kółko w domu. No to właśnie tak zrobiła. To teraz jest nagle pośmiewiskiem wsi?

Skoro uważasz że facet który zajmuje się pod nieobecność żony swoimi dziećmi to pantofel, to widać że nie odstępujesz dzieci na krok, ale pewnie pierwsza pisałaś że Karolina to dziwak, wiecznie przy dzieciach.

No comment.

Zle zinterpretowalas moja wypowiedź. Niech wyjeżdża ale żeby jej mąż też miał możliwość. Bo odkąd ja oglądam to już wczesniej zanim zaszła w ciążę z córką zdazaly jej się takie wypady. Natomiast mąż nigdy nigdzie nie wyjeżdżal. A najbardziej przerażal mnie fakt, że jej mąż pracuje 360 dni w roku. Bo dawała mu tylko wolne na święta Bożego Narodzenia. I wakacje w ilości aż 5 dni. Ja jestem za równouprawnienie w związku. Jej mąż po pracy jeszcze synem musiał się zajmować. W week endy też pracuje. On nie ma dla siebie na nic czasu, na żadne swoje hobby czy zainteresowania. Nawet na spacer nie ma kiedy wyjść. Zero aktywności fizycznej czy choćby jakos się dotlenic. Nie wyobrażam żeby mój mąż tak funkcjonował. Całe wakacje, wiosna cz jesień kiedy jest ciepło o świeci sloneczko on przesiaduje w budzie. Nawet na rower nie chodzi. Wg mnie Karolina zrobiła z męża niewolnika. Piszę to na podstawie filmów oraz relacji z ich życia. 

Gość Gość

W tym Gdańsku to się chyba nic nie dzieje. Oprócz glupawki z Ada nic mądrego chyba stamtąd nie wyniesie. 

Gość Gosc

Tak sie wysmiewala z wystawy, trzeba bylo wejść, do sklepu jak byl otwarty i wysmiac przy sprzedawczyni, wieksza klasa by byla. Tak samo ludzie sie smieja z jej sklepu i chinskiego towaru, ktory w nim opyla.

Gość gosc
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Zle zinterpretowalas moja wypowiedź. Niech wyjeżdża ale żeby jej mąż też miał możliwość. Bo odkąd ja oglądam to już wczesniej zanim zaszła w ciążę z córką zdazaly jej się takie wypady. Natomiast mąż nigdy nigdzie nie wyjeżdżal. A najbardziej przerażal mnie fakt, że jej mąż pracuje 360 dni w roku. Bo dawała mu tylko wolne na święta Bożego Narodzenia. I wakacje w ilości aż 5 dni. Ja jestem za równouprawnienie w związku. Jej mąż po pracy jeszcze synem musiał się zajmować. W week endy też pracuje. On nie ma dla siebie na nic czasu, na żadne swoje hobby czy zainteresowania. Nawet na spacer nie ma kiedy wyjść. Zero aktywności fizycznej czy choćby jakos się dotlenic. Nie wyobrażam żeby mój mąż tak funkcjonował. Całe wakacje, wiosna cz jesień kiedy jest ciepło o świeci sloneczko on przesiaduje w budzie. Nawet na rower nie chodzi. Wg mnie Karolina zrobiła z męża niewolnika. Piszę to na podstawie filmów oraz relacji z ich życia. 

Aha! To teraz znalazłaś taki problem 😄 No ale grunt, że padł mit, iż Karolina ma fobię społeczną i w ogóle nie lubi być poza domem😄👍 Mężem nie zarwcaj sobie głowy, jego praca to wieczne wakacje. No ale sami sobie zapracowali żeby żyć na luzie.

Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak sie wysmiewala z wystawy, trzeba bylo wejść, do sklepu jak byl otwarty i wysmiac przy sprzedawczyni, wieksza klasa by byla. Tak samo ludzie sie smieja z jej sklepu i chinskiego towaru, ktory w nim opyla.

Sama sobie odpowiedziałaś. Robisz dokładnie to samo, ale ona z tego powodu nie płacze. Wyjmij kija z poopy.

Gość Gość

Na insta story robi z siebie pajaca. Kobieto nie udawaj, nie bądź tak rozkrzyczana i nachalna.

Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym Gdańsku to się chyba nic nie dzieje. Oprócz glupawki z Ada nic mądrego chyba stamtąd nie wyniesie. 

Czasem ludzie spotykają się żeby pogadać - po prostu. Jak kiedyś wyjdziesz z domu w innym celu niż po chleb, czy do kina, to zrozumiesz.

Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Aha! To teraz znalazłaś taki problem 😄 No ale grunt, że padł mit, iż Karolina ma fobię społeczną i w ogóle nie lubi być poza domem😄👍 Mężem nie zarwcaj sobie głowy, jego praca to wieczne wakacje. No ale sami sobie zapracowali żeby żyć na luzie.

Dla mnie te jej dziwne zachowanie w Gdańsku właśnie wynika z fobii społecznej. Jest bardzo sztuczna, głośna, nie panuje nad sobą i emocjami. Stąd tak krzyczy. Nie potrafi łagodnie rozmawiać i prowadzić dialogu. 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czasem ludzie spotykają się żeby pogadać - po prostu. Jak kiedyś wyjdziesz z domu w innym celu niż po chleb, czy do kina, to zrozumiesz.

Karyna przestań tu pierdzielic bez sensu. 

Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

A kto żyje na luzie?? Karyna ciągle narzeka ile to ma pracy. Nawet nie ma czasu w radomierzycach spotkać się z jakąś koleżanka. Mąż słońce widzi jedynie przez okno w budzie pod warunkiem, że te okno posiada. 

Gość Gosc

Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ichutrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. To pasożyty z pokolenia na pokolenie, z genetyczną niechęcią do pracy. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawowym zajęciem w życiu jest picie, palenie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już ponad trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, rolników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek. Nie można się zgadzać na dawanie pieniędzy komuś tylko za to, że jest płodny! Tylko trzy rodziny wielodzietne na dziesięć dają sobie rade ,a pozostałe można określić jednym słowem-patologia. Tak wychwalana polityka prorodzinna, promująca bierność zawodową i wielodzietność, polegająca na rozdawaniu kasy za robienie dzieci jest bezsensowna . Korzystać będą na niej w większości rodziny ,które wychowają następne pokolenia nierobów i ludzi potrafiących tylko brać .Tracą natomiast na tym wartościowi ,uczciwie pracujący obywatele karani na każdym kroku jakimś podatkiem

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie! Jak ktoś skrytykuje jutuberkę, to zaraz gadki od takiej i jej obrończyń :"powiedz to samo w twarz" itp. A Karyna czemu hejtowała przez szybę, właśnie powinna wejść i skrytykować/wyśmiać w twarz. 

Gość Gość

Karyna boi się ludzi, wyjść, ma fobie. Ada musiała ją pocieszać i wspierać przed wyjazdem (słowa Karyny), to normalne nie jest. Każdy też widzi, jak ona żyje, wyjazd do Lidla to wydarzenie, urodziny córki w lokalu wśród garstki najbliższej rodziny powodują u niej sraczkę przez tydzień. Wszystko zapisuje np. 'założyć te spodnie, bluzkę, buty' to chore jakieś jest. Rozumiem zrobić listę przed wyjazdem na wakacje z dwójką dzieci, ale zapisywać co się założy jutro do restauracji na urodziny dziecka, czy do pociągu, nie no normalne to nie jest. Mąż uwiązany jak pies i to dosłownie w budzie. Przychodzi do domu od razu syna mu wciska i ucieka na górę i to  dzień w dzień, żeby mieć czas tylko dla siebie, dlatego też Lusia idzie spać o 17.00, żeby było jak przed jej narodzinami, żeby nikt Karolinie wieczorem nie przeszkadzał. Ignaś też coraz częściej spędza czas u dziadków, jak jest w domu to albo zabawia siostrę, albo układa żołnierzyki, wystraszony, bez życia, ale u dziadków biega, śmieje się bo tam w końcu ktoś się nim zajmuje i z nim bawi, chociaż jej rodzice pracują to zawsze widać że jest tam wesoło, jest energia, śmiechy, gwar zabawy. W wigilię będą kisić się sami w domu, chociaż trzy kroki dalej u rodziców w domu będzie siostra z dziećmi. Kiedyś wymówką była babcia męża, teraz nawet teściowej nie będzie, tyle papla o rodzinie, miłości - ja bym nie wysiedziała w domu wiedząc że obok są moi bliscy, śmieją, się, bawią a mnie tam nie ma. Więc taka to miłość. Wszystko na pokaz, ckliwe opisy pod zdjęciami na instagramie, agresywne wmawianie innym swojego szczęścia we vlogach. Jedna i ta sama obrończyni na kafeterii odpowiadająca na większość celnych komentarzy. A jaki koń jest... każdy widzi. 

Gość Gość

Kiedyś na wyjeździe z Adą, gdzie było spotkanie jutubetek, jakieś imprezy, panele dyskusyjne Karolina dostała paraliżu do tego stopnia, że dosłownie chowała się za Adą, zero zdjęć, nagrywek z wyjazdu, a legendy o jej zachowaniu krążyły tu przez kilka miesięcy. Pisały dziewczyny które tam były, to był szok, że taka wyszczekana, wyzwolona indywidualność marząca o scenie, byciu piosenkarką i aktorką, a w konsekwencji jutuberką poruszającą kontrowersyjne tematy, wśród ludzi okazała się wycofaną, zlęknioną myszką chowającą się po kątach. 

Gość ....

jaki matoł, jak ona się zachowuje w tym Gdansku,,,,,,,, ŻAL

Gość gość
54 minuty temu, Gość .... napisał:

jaki matoł, jak ona się zachowuje w tym Gdansku,,,,,,,, ŻAL

Napiszesz coś więcej? Nie mam konta na instagramie, mogę tylko oglądać zdjęcia, instastory niestety nie mogę zobaczyć. 

Gość .......
11 minut temu, Gość gość napisał:

Napiszesz coś więcej? Nie mam konta na instagramie, mogę tylko oglądać zdjęcia, instastory niestety nie mogę zobaczyć. 

przekrzykuje Adę i inne dziewczyny,,,,, bezsensownie smiechy chichy, jak małe dzieci..... co one właściwie tam robią, CZEGO się uczą????

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować