Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gość niestety nie kumam

Nie widzę żadnych zalet, nawet w badaniach wyszło że kobiety bez męża i dzieci są najszczęśliwsze. Faceci to jedynie problemy, większość jest nieprzyjamna, trudna w pożyciu, uważa kobiety za służące, seksualne lalki do zabawy. Poza tym masa facetów jest zaburzona: pedofile, gwałciciele, seryjni zabójcy, alkoholicy itd - przecież to wszystko w 90-100% mężczyźni. Po co kobiecie facet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widzę ze panienka mocno zaburzona albo nie bardzo mądra, do tego pewnei złe wzorce w rodzinie skoro nie zna żadnego dobrego przykładu relacji . Może też jakaś głeboka patologia w otoczeniu, skoro sami zboczeńcy, pijacy i mordercy wkoło. No cóz, myśle ze nie da ci sie wytłumaczyć tego fenomenu związanego z budowaniem normalnych relacji, bo nie masz sie do czego odwołać w zakresie pojęciowym , ani nei widziałaś osobiście takiego przykładu- ale to tylko swiadczy o tym w jak patologicznych kręgach funkcjonujesz. No współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość gość napisał:

widzę ze panienka mocno zaburzona albo nie bardzo mądra, do tego pewnei złe wzorce w rodzinie skoro nie zna żadnego dobrego przykładu relacji .

A ja mam z domu przykad dobrej relacji (choć nieidealnej) i uważam tak jak autorka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

Nie znam udanych małżeństw i nie jestem z patologii, po prostu udanych szczęśliwych małżeństw gdzie partnerzy się szanują to może 10% góra jak dla mnie mniej, większość stawia pozory. No ja jak wychodzę z domu to wszędzie są pijaczki, alkoholicy i jacyś młodzi faceci na dopalaczach co się śmieją do siebie i inne dresy a jestem z Wawy. Warszawa to patologia według Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość ona ona ona 30 napisał:

A ja mam z domu przykad dobrej relacji (choć nieidealnej) i uważam tak jak autorka. 

no cóż, fobie się leczy, wieć jeśli to to to masz szansę, ale jeśli to banalna głupota to już nic nie poradzisz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość niestety nie kumam napisał:

Nie znam udanych małżeństw i nie jestem z patologii, po prostu udanych szczęśliwych małżeństw gdzie partnerzy się szanują to może 10% góra jak dla mnie mniej, większość stawia pozory. No ja jak wychodzę z domu to wszędzie są pijaczki, alkoholicy i jacyś młodzi faceci na dopalaczach co się śmieją do siebie i inne dresy a jestem z Wawy. Warszawa to patologia według Ciebie ?

nie, ale mysle ze normalny człowiek widzi coś wiecej niz samych pijanych na ulicach. Tam w tej stolycy to nie chodza po ulicach też inni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

Tylko że to wszystko jakieś 90% faceci co jest nie tak z płcią męską że muszą pić i rzygać w autobusach co ? albo spać na poczcie a potem człowiek chce coś wysłać i prawie sie zrzyga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajevmnika
2 godziny temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Nie widzę żadnych zalet, nawet w badaniach wyszło że kobiety bez męża i dzieci są najszczęśliwsze. Faceci to jedynie problemy (...)

Takich facetow te kobiety sobie wybraly. Nikt ich nie zmuszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wro

Nie każdy musi być w związku. To już się zrobilo przereklamowane. A większość związków słaba jest i to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

Nie ma z czego wybierać jak większość to odpady które się kamuflują że są niby normalni a dopiero po małżeństwie wychodzi że to np. kontrolujące świry czy alkoholicy. To skąd kobieta ma to wiedzieć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Tylko że to wszystko jakieś 90% faceci co jest nie tak z płcią męską że muszą pić i rzygać w autobusach co ? albo spać na poczcie a potem człowiek chce coś wysłać i prawie sie zrzyga

przetłumacz łaskawie ten bełkot. A potem podaj mi metodologię wyliczenia 90% populacji płci męskiej. Szybkie pytanie, ilu mężczyzn między 18 a 25 r. życia mieszka w Warszawie na stałe, ilu jest dziennie przejazdem. Ilu z nich pije, ilu rzyga, ilu z tego rzyga w autobusie, ilu śpi na poczcie. Na jednej poczcie , czy wiećej, jeśli tak to na ilu. Ilu na każdej, bo to musza być duże poczty zeby ich pomieścić. Ile metrów kwadratowych ma przecietna poczta , itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

masz problem z myśleniem gościu chodzi o to dlaczego kobiety tak się nie zachowują kobiety zachowują się jak ludzi a faceci dosłownie gorzej niż zwierzęta skąd te zaburzone męskie płody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Nie ma z czego wybierać jak większość to odpady które się kamuflują że są niby normalni a dopiero po małżeństwie wychodzi że to np. kontrolujące świry czy alkoholicy. To skąd kobieta ma to wiedzieć ? 

z tego ze zanim dasz d... i wyjdziesz a mąż to warto z facetem rozmawiać na ważne zwiażkowo tematy i poznawać dgo w róznych sytuacjach. To zwykle pozwala sie zorientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

wyliczenia są takie że daaawno temu widziałam menelkę z pół roku temu a meneli płci męskiej codziennie dosłownie wszędzie, no może do korpo jeszcze nie włażą ale to też chyba kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety Autorka ma rację. 

Większość mężczyzn to brudasy, mamisynki, nieudacznicy, alfonsi...

Kobiety na prawdę są szczęśliwsze jak są same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

wyliczenia są takie że daaawno temu widziałam menelkę z pół roku temu a meneli płci męskiej codziennie dosłownie wszędzie, no może do korpo jeszcze nie włażą ale to też chyba kwestia czasu...

mogłabym porozmawiać na ten temat dlaczego jest mniej bezdomnych kobiet bo sa na to badania socjologiczne i dobrze jest to wyjaśnione, ale nie jesteś dla mnie partnerką do rozmowy na tak skomplikowane tematy. nie ogarniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 minutę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

masz problem z myśleniem gościu chodzi o to dlaczego kobiety tak się nie zachowują kobiety zachowują się jak ludzi a faceci dosłownie gorzej niż zwierzęta skąd te zaburzone męskie płody?

z macicy matek, widocznie większość kobiet była nie bardzo normalna skoro urodziła i wychowała takich  synów. co z zapłodnienia i ciaży  u człowieka ci wytłiumaczyć? Nie wiesz skąd sie dzieci biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajevmnika
5 minut temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Nie ma z czego wybierać jak większość to odpady które się kamuflują że są niby normalni a dopiero po małżeństwie wychodzi że to np. kontrolujące świry czy alkoholicy. To skąd kobieta ma to wiedzieć ? 

Jest z czego wybierac. Samotnych mezczyzn o nieagresywnym usposobienu sa TONY. Do biblioteki wystarczy wejsc jakiejkowiek, najlepiej na uczelni akademickiej, i w ciagu dnia 5-25 na luzie znajdziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niestety Autorka ma rację. 

Większość mężczyzn to brudasy, mamisynki, nieudacznicy, alfonsi...

Kobiety na prawdę są szczęśliwsze jak są same.

no to jesteście już dwie frustratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Tajevmnika napisał:

Jest z czego wybierac. Samotnych mezczyzn o nieagresywnym usposobienu sa TONY. Do biblioteki wystarczy wejsc jakiejkowiek, najlepiej na uczelni akademickiej, i w ciagu dnia 5-25 na luzie znajdziesz. 

nie sądzę zeby kiedyś byłą w bibliotece, nie wymagaj za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

"mogłabym porozmawiać na ten temat dlaczego jest mniej bezdomnych kobiet bo są na to badania socjologiczne i dobrze jest to wyjaśnione" no to słucham 🙂 aa przy okazji nie udawaj kobiety dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wreszcie się dla odniany tafił zeński odpowiednik prawiczków inceli, którzy w każdej kobiecie widza k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

Mnie interesuje jedynie dlaczego drastycznie wysoki odsetek mężczyzn to popaprańce i nikt o tym nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość niestety nie kumam napisał:

"mogłabym porozmawiać na ten temat dlaczego jest mniej bezdomnych kobiet bo są na to badania socjologiczne i dobrze jest to wyjaśnione" no to słucham 🙂 aa przy okazji nie udawaj kobiety dobrze ?

za tępa jesteś. Gdybyś nie była to sama byś znalazłą. I tak jestem kobieta, mam to od urodzenia. Widzisz cipcia...ja uważąm ze głupota u faceta to rzecz przykra, ale skoro to brakujące ogniwo między nami i małpami to jakoś łatwiej to znieść. Ale głupie  baby  naprawdę mnie wkurzaja, to już jest żenujące jak laska jest tak pusta i ograniczona i pełna złości na cały  świat. Co tam w zyciu ci nie wyszło, zę tak sobie tu ulewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Mnie interesuje jedynie dlaczego drastycznie wysoki odsetek mężczyzn to popaprańce i nikt o tym nie mówi

no to masz misję. Uzasdnij tym swoje zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie kumam

co jest nie tak z męskimi płodami? o kobiet nie ma tylu patologii i kobiety nie gwałcą niemowląt ani zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość niestety nie kumam napisał:

co jest nie tak z męskimi płodami? o kobiet nie ma tylu patologii i kobiety nie gwałcą niemowląt ani zwierząt

w japonii matki masturbują synów zeby lepiej spali, kobiety uprawiaja też seks ze zwierzętami , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajevmnika
8 minut temu, Gość gość napisał:

nie sądzę zeby kiedyś byłą w bibliotece, nie wymagaj za wiele

No y.ebł.em 😂

 

Ale moze rzeczywiscie masz racje, ciekawe czy wie co to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co jest nie tak z męskimi płodami? o kobiet nie ma tylu patologii i kobiety nie gwałcą niemowląt ani zwierząt

i tak, wśród kobiet też są pe....do...fil...ki, tylko ze  jakoś łatwiej społecznie to  zaakceptować niż jak facet maca dziecko. Interesuje ciebie to, to doczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Tajevmnika napisał:

No y.ebł.em 😂

 

Ale moze rzeczywiscie masz racje, ciekawe czy wie co to jest. 

nie wie, myslisz ze ktoś kto sie obraca w dzielnicach narkomanów, pijaków, gwałcicieli , morderców i tylko tacy tam chodza po ulicach, to widział bibliotekę choćiażby z zewnątrz. Istne Gotham City:D. Dziwne że przezyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×