Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mars master

Z braku możliwości poznania partnerki w rzeczywistości

Polecane posty

Gość mars master

Postanowiłem zgłębić technikę LD (lucid dream - świadomy sen). Skoro nie mogę za dnia i na jawie to przynajmniej we śnie będe miał 🙂

Incele, wiecznie samotni spróbujcie. Macie czas, zamiast picia piwa czy robienia innych bezproduktywnych rzeczy, poczytajcie o tym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mars master

zainspirowałem się redditem

linka nie wkleję bo nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:classic_sleep:gdy mi się sni mezczyzna to zazwyczaj jestem jakas brudna, albo naga, albo widać, ze mam syf na chacie, albo przylapuje przy szpetnym klnieciu. ciekawe co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

:classic_sleep:gdy mi się sni mezczyzna to zazwyczaj jestem jakas brudna, albo naga, albo widać, ze mam syf na chacie, albo przylapuje przy szpetnym klnieciu. ciekawe co to znaczy

A po co aseksowi mężczyzna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zna sie ktos na snach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łiłak brokuli
3 minuty temu, Argen napisał:

jedyny problem to sprawy łóżkowe

Czyli łiłowe😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegun

Bzdury piszesz . Nie masz pojęcia o świadomym wchodzenia w czyjś sen. Bez zgody tej osoby to możesz sobie co najwyżej pomarzyć. I tak właśnie to co robiszvto jest tylko u wyłącznie marzenia. Musisz mieć jej zgodę, musi mieć ochotę na rozmowę z tobą i to okazuje się  tym ze gdy już będąc  W trasie i przejdziesz przez lustro co jest niebezpieczne po potem możesz coś złego ze soba przywlec i będziesz miał w zyciu przewalone ,albo druga metoda tzw mgły,o tym nie masz pojęcia i bzdury dzieciaku piszesz żebyś potem tylko nie zeswurowal i nie potrzebował egzorcysty to nie są  rzeczy do zabawy. Jeśli by się udało dotrzeć do czyjegoś snu to pierwszy krok musisz zwołać po imieniu tę osobę jeśli chce z tobą kontaktu to odpowie jeśli nie to odpadasz.Nie ma ataku na czyjąś wolną wolę no potem to ci synku ani egzorcysta nie pomoże.  Nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia.  A pomarzyć to sobie dzieciaku tak,zawsze możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucid dream mój kolega z roku jest autorem gry planszowej która nosi taka właśnie nazwę : ) ciekawe jak się w nią gra bo wizualnie na pewno jest świetna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha, jakie bzdury dla ciemnoty😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sny erotyczne są spoko. Świadome śnienie - czyli kreowanie własnego snu to pewnie lepsze niż seks w realu, niby są jakieś techniki żeby się tego nauczyć ale mnie jakoś nic nie zmobilizowało do tego. Może jakbym był kaleką to bym się tematem zainteresował.

 

Ale kto tu jakieś bezedury porusza o wchodzeniu w cudzy sen ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×