Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krystal palac

Czy któraś z kobiet mi wytłumaczy dlaczego w większości związków tak jest?

Polecane posty

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

Niestety to nie żadna paranoja skoro to paranoja to obal 🙂 

Odpisałem Ci już w innym temacie. Ślub był transakcja finansową to prawda ale mężczyzna zobowiązywał się do opieki nad małżonką. Jeśli kobieta nie pracuje, to zajmuje się domem i dziećmi, nie ma w tym nic dziwnego każdy ma swoje obowiązki. Mam 30 lat wśród moich znajomych każdy facet i każda kobieta dzielą się obowiązkami domowymi, no chyba, że faktycznie ona nie pracuje jak pisałem wcześniej. 

To, że kobiety nie czerpią przyjemności z seksu, to Twoja teoria wyssana z palca nie ma tu czego obalać. 

Kobiety myślą, że dają tym facetom niewiadomo co, a tak na prawdę obie strony dają z siebie tyle samo. 

Gość bez
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Jedynie z aktualnym jest ok. Ale on nie jest egoistą. 

parę miesięcy i będzie jak reszta. Bo sobie służącej każdy szuka. Nie rozumiem kobiet w PL, po co się wiązać z takim elementem w ogóle, nie widzicie, kto tu siedzi jak się układa znajomym dookoła - wszędzie jest ten sam schemat. Dajcie sobie spokój ze związkami

Gość faceci to ścierwa
11 minut temu, Gość bez napisał:

parę miesięcy i będzie jak reszta. Bo sobie służącej każdy szuka. Nie rozumiem kobiet w PL, po co się wiązać z takim elementem w ogóle, nie widzicie, kto tu siedzi jak się układa znajomym dookoła - wszędzie jest ten sam schemat. Dajcie sobie spokój ze związkami

o wreszcie rozsądna kobieta 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować