Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dracena55

ZDRADZIŁ MNIE ZE STARSZĄ NIANIĄ, ZŁAMAŁ MI SERCE!

Polecane posty

Gość gość
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gdybyś naprawdę kochała go bezgranicznie to po pierwsze byłabyś tego pewna a po drugie olałabyś jego zdradę. Kochałabyś go dalej.

Przecież  on ją upokorzył zdradzając ją i jeszcze   z kobietą w takim wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~mginger

Czytam wiele komentarzy i trudno mi uwierzyć w zarzuty do osoby zdradzonej, owszem, nic nie dzieje się bez przyczyny, ale każdy dojrzały, zdrowy, normalny człowiek rozmawia o problemach w związku, w pracy,  życiu, by móc normalnie żyć. Przeżyłam w swoim życiu wielka miłość, ale mój partner nie potrafił rozmawiać o problemach.. Kompletnie.. Pytałam czy dzieje się coś złego, przytulałam, mówiłam, że cokolwiek by się działo jesteśmy drużyna i będę stać za nim murem, oburzony odpowiadał , że nic się nie dzieje i wymyślam.Po rozstaniu okazało się że problemy były ogromne. One były ale tlumil je w sobie bo jak stwierdził.. Nie potrafi rozmawiać.. więc oskarżanie że czegoś brakowało w Twoim związku ale nie odgadlas..jest absurdalne, nie jesteś detektywem, owszem trzeba dać drugiej osobie przestrzeń by czuła się bezpiecznie i wtedy mogła rozmawiać o trudnych sprawach.. Ale prawda jest taka, że jesteśmy dorośli, o problemach trzeba rozmawiać. Nie zmusisz kogoś do tego by mówił Ci o problemach. Sądzę że to trochę odpowiedzialność każdego dorosłego człowieka, dodatkowo człowieka który założył rodzinę. Twoja historia jest bardzo smutna, mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz, te upokorzenie, smutek, wstręt. Ale nie poddawaj się, życie bywa okrutne.. Ale dasz radę! Myślę że teraz czas na to by ochlonac i zrobić sobie podsumowanie, czego oczekujesz i co dalej. Bądź silna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Czytam I tak sobie mysle..ze autorke (I pare innych babek) nie boli tak bardzo fakt zdrady, jak zdrady z kims mniej atrakcyjnym (starszym, grubszym..) czyli to tak, ze zdrada przesuwa sie na plan drugi (no bo gdyby zdradzil z modelka to mozna by nad tym przejsc do pozadku dziennego, a moze nawet byc dumnym, bo taka “modelka “ chciala mojego “miska “. Czyli moj “misiek” jest wyjatkowy I chcial wlasnie mnie, czyli I ja jestem wyjatkowa..?). To jest dopiero chore myslenie. Dlaczego to zrobil? Moze tylko dlatego ze pierwszy raz w zyciu mial okazje? Pierwszy raz zainteresowala sie nim seksualnie obca kobieta.. czasem to wystarczy

Ty to się lepiej już nie wypowiadaj ,wracaj na swój temat,każda zdrada jest wstrętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepa
20 minut temu, Gość gość napisał:

Ty to się lepiej już nie wypowiadaj ,wracaj na swój temat,każda zdrada jest wstrętna.

Brawo!

Co ci taka napisze mądrego, jak sama zdradza i rozkminia wciąż dlaczego. Znaczy usprawiedliwia tą swoją podłość i szuka poparcia dla swoich chorych też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Męzczyźni nie opowiadają o swoich problemach kobietom którym nie ufają.

A skoro nie ufają to nie są pewni uczuć ze strony kobiety.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Pepa napisał:

Brawo!

Co ci taka napisze mądrego, jak sama zdradza i rozkminia wciąż dlaczego. Znaczy usprawiedliwia tą swoją podłość i szuka poparcia dla swoich chorych też.

👏👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Męzczyźni nie opowiadają o swoich problemach kobietom którym nie ufają.

A skoro nie ufają to nie są pewni uczuć ze strony kobiety.

 

Naprawdę, przecież żona staje się najbliższą osobą po ślubie a potem rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dopiero po ślubie staje się najbliższą osobą, tak nagle?

Gdyby sobie ufali to by nie potrzebowali slubu i swiadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dopiero po ślubie staje się najbliższą osobą, tak nagle?

Gdyby sobie ufali to by nie potrzebowali slubu i swiadków.

Znalazła się przeciwniczka ślubów. Wiadomo ,że tak nagle nie ale spotykasz się jakiś czas z tą osobą np 2 lata i podejmujecie decyzję o ślubie . Wiadomo ,że jeśli ktoś nie chce się wiązać to nie zmusisz. To jest decyzja dwóch osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

To wartościowanie ludzi jest obrzydliwe. Pisanie, że kobieta z którą zdradził Panią mąż jest stara i odmawianie jej prawa do sexualnisci jest wstrętne. Być może ona miała w sobie coś , co spowodowało, że się zdecydował na kontakt  fizyczny z nią. Nie, nie było między Wami dobrze. Zabrakło być może komunikacji , czułości , czegoś .. Co to z roznica z kim Pania zdradził, zawsze boli tak samo. Ale pisanie ,że tamta Pani jest stara i że przez  sam fakt, ich akt jest obrzydliwy, jest straszne i nie do przyjęcia. Czuć ,że ma się Pani za lepszą wersję . Za kogoś wyjątkowego. To dorosłe osoby , które samodzielnie podejmują decyzję, mógł Pani nie zdradzić , ale  postanowil, że odda się namiętności , miłość gdyby była , to ona by trwała, tak czy siak. Nie popieram zdrady, ale czasem bywa tak, że człowiekiem targają namiętności i nic i nikt nie jest ich w stanie powstrzymać. Często pozornie poukładane życie , jest tylko takim domkiem z kart,  który przy nadarzającej się okazji  się sypie. Może warto byłoby się przyjrzeć  temu, czy jest co ratować i ocalać ze zgliszczy. Los lubi płatać figla ludziom którzy zadzierają nosa, jak to się mówi, pycha kroczy przed upadkiem. Winy należy szukać w sobie , należy tez nad sobą pracować , doceniac innych, kochać, szanować i wspierać i dawać szansę. Prawdziwa miłość przetrwa najgorsze zawieruchy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

I to wlasnie mowilam. To mi sie bardzo nie podoba ze kobiete zdradzona nie tak boli zdrada jak to ze z “z takim nikim”. ?? A Kim ty jestes?? (I zawsze podpisuje sie moim nickiem zebyscie wuedzialy kim jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepa

Dracena55 nigdzie nie pisała (o dziwo dla mnie), że przeszkadza jej wiek tej emerytki tylko sam fakt zdrady. 

Pani emerytka na pewno się dowartosciowała ściągając gacie przed mężem swojej pracodawczyni. Może to w przerwie było. W końcu nawet niewolnica Izaura miała przerwę.

Oczywiście, że chodzi tu przede wszystkim o zdradę! Niezależnie z kim to było. Ale cham rzucił się na wszystko co ciepłe i na drzewo nie spie...la. Co, rodzinę z babcią chciał zakładać? Zakochał się? Puknijcie cię się w czoło i przestańcie obwiniać tą młodą kobietę. Co jej mogło brakować przy takiej babci? Po prostu ten facet to skończony kutafon itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Pepa..bardzo upriszczasz. Czy ty chcesz zrozumiec “zdrade” I co dzieje sie w sercach tych co w takie zaleznosci sie wdaja, czy szukasz poteierdzenia swojej niewinnosci (moj maz tak chcial. Wyslalam go go psychologa I chodzi tam do dzis). Zalezy co chcesz. Twojego meza wina? Mysl jak chcesz. Gruba I brzydka? I tak lepsza od ciebie. Pomyslalas dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepa

Na pewno nie lepsza, bo ścierwo. Nie bzyka się cudzych mężów. Tylko ścierwa tak robią. Po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Uczestnicząc czasami w różnych forach, można przeczytać, że niektórych mężczyzn pociągają starsze kobiety. Przeważnie tłumaczą to podobnie dlaczego. Są tacy,których interesuje zdrada tylko ze starszą. Trudno powiedzieć czy partner autorki to planował czy wyszło spontanicznie. Tak czy inaczej współczuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepa

Trzeba jej współczuć, bo jest czego. Ta kobieta potrzebuje wsparcia, zrozumienia i dobrego słowa. Na pewno nie potrzebuje chorych rozkmin na swój temat w szczególności od ludzi bez moralności. No, ale to wiedzą ci, którzy przez to przeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdradzil, więc w mojej ocenie zakończył wasz związek. Wiek kobiety niani może tylko sugerować, że facet miał problem z akceptacją, może z relacjami z matką. To nie jest normalne żeby facet 30+ zdradzal młodą żonę z babcią. Nie dość, że niewierny to jeszcze zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzygam na was
9 godzin temu, VKE napisał:

I masz do tego pełne prawo. Ale on nie poczuje tego tak jak ty, więc po prostu żyj po swojemu kiedy już się rozejdziecie. To najlepsza 'zemsta' poza konsekwencjami jakie poniesie w trakcie rozwodu i możliwą zepsutą reputacją. 


Zniżać się do jego poziomu przed sprawą roizwodową nie ma sensu. Nie pozwól żeby w trakcie i po rozejściu się miał nad tobą większą kontrolę, niż kiedykolwiek miał jako partner. 

 

O naprawianiu wspomniałem tylko dlatego, że nie wiem jak mocne były twoje uczucia do męża czy jakie są twoje poglądy nt. wychowywania synów bez ojca, ale to jest tylko mało prawdpodobna możliwosć, opcja którą być może jeśli się uspokoisz rozważysz,a ja chciałem żebyś chociaż miała jakiś rys co jest wyraźnym wskaźnikiem że nie ma sensu mieć nadziei na poprawę. Nie nakłaniam Cię do niej, bo i tak w największej ilości kombinacji scenariuszy by to nie wypaliło. 

Nie ma to jak meska solidarnosc:/

Autorko nie sluchaj tego gostka. To zapewne taka sama ku.rwa jak twoj mąz,  więc go broni. Olej takie pseudorady! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepa
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Zdradzil, więc w mojej ocenie zakończył wasz związek. Wiek kobiety niani może tylko sugerować, że facet miał problem z akceptacją, może z relacjami z matką. To nie jest normalne żeby facet 30+ zdradzal młodą żonę z babcią. Nie dość, że niewierny to jeszcze zboczeniec.

👏

Trafione w punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×