Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarzynka

Udowodnienie mężowi jego kłamstw.

Polecane posty

Witam! 

Jestem tu pierwszy raz mam problem z mężem, który już mnie kiedyś zdradził. Teraz ponownie czuję że jest coś nie tak zresztą jego zachowanie na to wskazuje. Potrzebuję podpowiedzi czy jest możliwość sprawdzenia jego poczty oczywiście bez jego wiedzy, której oczywiście twierdzi  że nie ma ale ja dotarłam już do jego adresu poczty więc ma. Pewnie miał ktoś taki problem i może mi pomóc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąchaj jaja
10 godzin temu, Katarzynka napisał:

Witam! 

Jestem tu pierwszy raz mam problem z mężem, który już mnie kiedyś zdradził. Teraz ponownie czuję że jest coś nie tak zresztą jego zachowanie na to wskazuje. Potrzebuję podpowiedzi czy jest możliwość sprawdzenia jego poczty oczywiście bez jego wiedzy, której oczywiście twierdzi  że nie ma ale ja dotarłam już do jego adresu poczty więc ma. Pewnie miał ktoś taki problem i może mi pomóc? 

2000zł + Vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Katarzynka napisał:

Witam! 

Jestem tu pierwszy raz mam problem z mężem, który już mnie kiedyś zdradził. Teraz ponownie czuję że jest coś nie tak zresztą jego zachowanie na to wskazuje. Potrzebuję podpowiedzi czy jest możliwość sprawdzenia jego poczty oczywiście bez jego wiedzy, której oczywiście twierdzi  że nie ma ale ja dotarłam już do jego adresu poczty więc ma. Pewnie miał ktoś taki problem i może mi pomóc? 

Jeśli używa komputera, to da się to zrobić.

Jeśli ma hasło to w sieci są opisy jak się do tego dobrać. Ja osobiście radzę skopiować cały dysk twardy komputera 1:1.
Później podłącza się taki skopiowany dysk do drugiego kompa i masz tam wszystkie katalogi i szukaj plików txt z hasłami...
Na pewno nie zapamięta jak ma więcej haseł i adresów.
Jeśli słabo się zabezpieczył, to adresy i hasła mogą być w przeglądarce, lub programie pocztowym. 
Sprawdź też bank i płatności kartą... Pokazują gdzie bywa i w jakich godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×