Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Całuśny

Całowanie

Polecane posty

Gość Gostek
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja też miałem takie możliwości, ale niestety byłem zbyt nieśmiały. Straciłem przez to kilka lat młodości. No cóż. Nie każdy rodzi się odważnym. Niektórzy muszą sobie tą cechę przyswoić,a na to trzeba czasu.

Powodzenia i obfitych łowów 😉

Gość Gość
20 minut temu, Gość Gostek napisał:

Znów swoje mądrości pokazujesz, chłopcze jeśli nie rozumiesz tak prostej rzeczy którą napisałem, to co mam o tobie sądzić? Zresztą jesteś jedyną osobą na tym forum z którą nie mam zamiaru dyskutować, zauważyłem że jest takich osób więcej, nic ci to nie mówi? Szkoda. Bez odbioru.

😘

Gość Soldier
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja też miałem takie możliwości, ale niestety byłem zbyt nieśmiały. Straciłem przez to kilka lat młodości. No cóż. Nie każdy rodzi się odważnym. Niektórzy muszą sobie tą cechę przyswoić,a na to trzeba czasu.

Chłopie, ja też byłem za młodu too shy do n-tej potęgi. Gdybym kiedyś nie spotkał odważnej, ładnej brunetki, która pocałowała mnie jako pierwsza, do tej pory byłbym prawiczkiem nawet w dziedzinie całowania. 

Gość Zuzka
Przed chwilą, Gość Soldier napisał:

Chłopie, ja też byłem za młodu too shy do n-tej potęgi. Gdybym kiedyś nie spotkał odważnej, ładnej brunetki, która pocałowała mnie jako pierwsza, do tej pory byłbym prawiczkiem nawet w dziedzinie całowania. 

Gratuluję przełamania, pierwszy seks też ona aranżowała?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować