Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
David Johnson

Poznam kobietę z klasą…

Polecane posty

Niniejszy anons kieruję w stronie inteligentnych Pań z poczuciem humoru i klasą (tak, tak, wiem, że jestem naiwny, ale wierzę, że w tym bagnie się takie znajdą), które mają dużo wolnego czasu i chcą go spędzić w towarzystwie kulturalnego, oczytanego mężczyzny na poziomie. Na początek proponuję internetową przyjaźń. A potem? Zobaczymy... Marzę o poznaniu wyjątkowej kobiety, z którą mógłbym pisać dosłownie o wszystkim. Jeśli więc masz ochotę mnie poznać, napisz, proszę, na adres: davidjohnson00@wp.pl. Na pewno odpowiem. 

Nie interesuje mnie Twój wiek ani wygląd, ponieważ jeśli jesteś dojrzała mentalnie, dogadamy się. 

Jeśli zaś chodzi o mnie, napisać mogę na początek tyle, że mam 25 lat. Nigdy dotąd nie byłem w żadnym związku. Nie dlatego, że coś ze mną nie tak, ale po prostu czekam na właściwą kobietę. Może to naiwne, ale nie chcę się wiązać z byle kim. Bardzo lubię czytać (Joyce, Steinbeck i wielu, wielu innych autorów), a także uprawiać sport. Skończyłem studia, pracuję. I chciałbym mieć przyjaciółkę, z którą zawsze mógłbym porozmawiać, gdy zacznie doskwierać mi samotność. 

Pozdrawiam i liczę na to, że zechcesz dać mi szansę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś za młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, M o o n napisał:

""",Nie interesuje mnie Twój wiek ani wygląd, ponieważ jeśli jesteś dojrzała mentalnie, dogadamy się"""""

Chłopie z tym wyglądem i wiekiem to mogłeś pominąć bo jak będzie brzydka a ty niczym fabio to dziewczynie tylko kompleksów dołorzysz😁

A tak to powodzenia 

Nie dziękuję. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, David Johnson napisał:

Nie dziękuję. 😉 

Gdy dziękujesz za wsparcie słowne nie można go "zapeszyć", gdyż te dwa zdarzenia nie mają ze sobą związku przyczynowo-skutkowego. Przepraszam, jeśli dołożyłam Ci kompleksów (; Nie wierz w zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdy dziękujesz za wsparcie słowne nie można go "zapeszyć", gdyż te dwa zdarzenia nie mają ze sobą związku przyczynowo-skutkowego. Przepraszam, jeśli dołożyłam Ci kompleksów (; Nie wierz w zabobony.

Spokojnie, aż tak wrażliwy nie jestem, by po zwróceniu mi przez kogoś uwagi w danej kwestii, popadać od razu w kompleksy. Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie. 🙂 Człowiek uczy się całe życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż

W realu nie znalazłeś nikogo odpowiednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anioł Stróż napisał:

W realu nie znalazłeś nikogo odpowiednego?

Nie. Choć z drugiej strony też jakoś specjalnie nie szukałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, David Johnson napisał:

Nie. Choć z drugiej strony też jakoś specjalnie nie szukałem. 

Jesteś kilka lat młodszy ode mnie. To jednak stanowi dla mnie pewną barierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
Przed chwilą, David Johnson napisał:

Nie. Choć z drugiej strony też jakoś specjalnie nie szukałem. 

Rozumiem. Dlaczego akurat forum erotyczne? Jest tu też forum uczuciowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jesteś kilka lat młodszy ode mnie. To jednak stanowi dla mnie pewną barierę.

Wiesz, nie proponuję Ci małżeństwa (przynajmniej na razie 😉), lecz rozmowę, więc jeśli zainteresowałem Cię czymś, to zapraszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anioł Stróż napisał:

Rozumiem. Dlaczego akurat forum erotyczne? Jest tu też forum uczuciowe. 

Bo w tym dziale jest najwięcej ludzi. Swój anons umieściłem też w dziale dla rozwodników i ludzi 30+. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
1 minutę temu, David Johnson napisał:

Bo w tym dziale jest najwięcej ludzi. Swój anons umieściłem też w dziale dla rozwodników i ludzi 30+. 

A mnie się wydaje,  że na uczuciowym jest więcej ludzi niż tu. A już na na pewno więcej niż na dwóch pozostałych,  które wymieniłeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anioł Stróż napisał:

A mnie się wydaje,  że na uczuciowym jest więcej ludzi niż tu. A już na na pewno więcej niż na dwóch pozostałych,  które wymieniłeś. 

To w takim razie zaraz i w uczuciowym umieszczę swoje ogłoszenie. Dzięki za wskazówkę. Rzadko tu bywam, więc nie bardzo orientuję się, gdzie warto szukać normalnych ludzi do rozmowy. A tak w ogóle, to bardzo ładnie (poprawnie) piszesz. To dziś, niestety, rzadkość, dlatego bardzo cenię sobie takich ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
Przed chwilą, M o o n napisał:

Dojrzałość emocjonalna to jedno a jednak kobieta ze swej racji płci pięknej no musi choc odrobinę byc ładniejsza od czarownicy

Uroda to rzecz gustu,  pamiętaj 😉

Poza tym,  każda zmora ma swojego amatora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, M o o n napisał:

Dojrzałość emocjonalna to jedno a jednak kobieta ze swej racji płci pięknej no musi choc odrobinę byc ładniejsza od czarownicy😀

To jedno.

Drugie to to że im bardziej szukasz tym mniej znajdujesz.

Czasem nieświadomie można znaleźć przyjaźń i tego ci życzę.

Wykarz się, zaskocz. Itd.. wzbij się na wyżyny swojej kreatywności. Anons to tylko słowa.

Dzięki za rady. Myślę, że kreatywności mi nie brakuje, bo na co dzień zarabiam słowem, a anons miał tylko zaciekawić. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, M o o n napisał:

Dojrzałość emocjonalna to jedno a jednak kobieta ze swej racji płci pięknej no musi choc odrobinę byc ładniejsza od czarownicy😀

To jedno.

Drugie to to że im bardziej szukasz tym mniej znajdujesz.

Czasem nieświadomie można znaleźć przyjaźń i tego ci życzę.

Wykarz się, zaskocz. Itd.. wzbij się na wyżyny swojej kreatywności. Anons to tylko słowa.

Sympatycznie, empatycznie i motywująco odradzam Tobie Moonie dalszą lekturę poradników kołczingowych 😄 Wyrzuć to w diabły, spal, nie wierz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
2 minuty temu, David Johnson napisał:

To w takim razie zaraz i w uczuciowym umieszczę swoje ogłoszenie. Dzięki za wskazówkę. Rzadko tu bywam, więc nie bardzo orientuję się, gdzie warto szukać normalnych ludzi do rozmowy. 

Więc dam Ci też drugą radę. To jest bardzo zdradliwe miejsce. Uważaj co i komu będziesz wysyłał w ewentualnej rozmowie prywatnej. Bo to miejsce wyjątkowo bardzo przyciąga tych mniej normalnych. 

6 minut temu, David Johnson napisał:

A tak w ogóle, to bardzo ładnie (poprawnie) piszesz. To dziś, niestety, rzadkość, dlatego bardzo cenię sobie takich ludzi. 

Ja też lubię jak ktoś pisze poprawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
4 minuty temu, M o o n napisał:

O gustach jeszcze mowy chyba nie było.

😛

No to ja zaczęłam 😉

Edytowano przez Anioł Stróż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Anioł Stróż napisał:

Ja też lubię jak ktoś pisze poprawnie. 

Widmo też lubi. Przypadek? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
2 minuty temu, David Johnson napisał:

Bez przesady. Szczęściu trzeba jednak trochę pomóc. 😉 

I tu się zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anioł Stróż napisał:

Więc dam Ci też drugą radę. To jest bardzo zdradliwe miejsce. Uważaj co i komu będziesz wysyłał w ewentualnej rozmowie prywatnej. Bo to miejsce wyjątkowo bardzo przyciąga tych mniej normalnych. 

Ja też lubię jak ktoś pisze poprawnie. 

Spokojnie. Swoich nagich zdjęć ani zdjęć dowodu osobistego nie będę wysyłał. 😉 Zresztą tych pierwszych nawet nie mam, a cyberseks w ogóle mnie nie interesuje. Nie rozumiem tego fenomenu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Widmo też lubi. Przypadek? 😎

Pojęcia nie mam kto to Widmo. Wszędzie już szukacie afery i prowokacji. Nie da się już tu normalnie pogadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieję, że mnie zaskoczy, bo na razie dużo odpowiedzi pod postem, a żadna z Was nie odważyła się jednak napisać. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Anioł Stróż napisał:

Pojęcia nie mam kto to Widmo. Wszędzie już szukacie afery i prowokacji. Nie da się już tu normalnie pogadać. 

Anioł który kłamie? Meh! 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
Przed chwilą, David Johnson napisał:

Spokojnie. Swoich nagich zdjęć ani zdjęć dowodu osobistego nie będę wysyłał. 😉 Zresztą tych pierwszych nawet nie mam, a cyberseks w ogóle mnie nie interesuje. Nie rozumiem tego fenomenu. 

Miałam na myśli zdjęcia w ogóle,  niekoniecznie nagie. Ale skoro już o tym mówisz to tym bardziej takich nie wysyłaj. To byłby już szczyt nieroztropności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anioł Stróż napisał:

Miałam na myśli zdjęcia w ogóle,  niekoniecznie nagie. Ale skoro już o tym mówisz to tym bardziej takich nie wysyłaj. To byłby już szczyt nieroztropności. 

Miło, że się tak o mnie troszczysz. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Anioł który kłamie? Meh! 😎

Może źle się wyraziłam. Nigdy z tym człowiekiem nie rozmawiałam więc i rozpoznać bym go nie potrafiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, M o o n napisał:

Jedyna lektura jaką preferuję to literatura sensacyjna. 

Ale postaram się zapamiętać.😜

Koniecznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×