Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksksl

Czy jest sens próbować z facetem tylko dlatego że

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość dddldld napisał:

jestem w stanie uwierzyć że miłość może przyjść z czasem ale dwoje osób muszą być przynajmniej w swoim typie i mieć wspólny język.

Ja też zakochiwałam się od pierwszego wejrzenia a potem facet tracił w moich oczach jak otworzył gębe albo ktoś był dla mnie atrakcyjny fizycznie i stopniowo widziałam w nim coś więcej, powoli ale nigdy mi sie nie zdarzyło że nic w faceci kompletnie nie widziałam i nagle z czasem magicznie się w nim zakochałam.

Co oznacza tylko że znasz tylko swoje doświadczenia i nie wychodzisz poza nie. Co nie znaczy że ma nic innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

mogłabym czekać aż sie zakocham w tym facecie ale moge skrzywdzić tym i nikt mi nie da gwarancji że coś do niego poczuje. Na zawołanie się nie zakocham bo tak się nie da. Jedyne co mogę to marnować swój czas i czas tego chłopa, aż i ja do niego zapałam kiedyś miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość dddldld napisał:

nie da się zakochać na zawołanie i nie wiemy dlaczego kogoś kochamy. Ja np. nie wiem dlaczego w jednych facetach od razu się zauroczałam a drudzy byli przyjazni mój typ a jednak tylko mi sie podobał, nic nie czułam. Do niektórych osób czujemy np. tylko pociąg seksualny. Dlaczego faceci mają kochanki? bo żone owszem kochają a do kochanki czują tylko pociąg fizyczny, jak wyroochają kochanke to wracają do żony, do domu.

A ja zawsze wiedziałam co spowodowało że się zako...e w faceci, nigdy nie miałam też tylko pociągu seksualnego do kogos, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy ktoś się podoba wiadomo już po 5 sekundach. Jak się nie podoba, to takie przekonywanie się na siłę to krzywdzenie i siebie i tego kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkffk
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja zawsze wiedziałam co spowodowało że się zako...e w faceci, nigdy nie miałam też tylko pociągu seksualnego do kogos, itp

no widzisz, masz inne doświadczenia niż ja. Ja np potrafię czuć do faceta tylko pociąg fizyczny i nic więcej tak jak mężczyzna. Zazwyczaj na to że się naprawde zako...e składa się to że facet pociąga mnie też intelektualnie, jego osobowość. Wtedy facet może mieć nawet starcze ciało a tak będe w nim widzieć coś więcej i coś bardziej trwałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdy ktoś się podoba wiadomo już po 5 sekundach. Jak się nie podoba, to takie przekonywanie się na siłę to krzywdzenie i siebie i tego kogoś.

Podoba tak, musi być akceptowany,ale ja się np zako...e dopiero jak kogoś dobrze poznam. Nigdy nie zakochałam się od pierwszego wejrzenia, zwykle potrzebowałam co najmniej pół roku żeby coś poczuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×