Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klarcia

Pamiętacie starych dobrych "Złotopolskich"?

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 1.12.2019 o 19:33, Gość klarcia napisał:

Masz rację, ale jeszcze zanim to się stało, to Eleonorze odbijało. Jeszcze jak Weronika była w ciąży, to się narzucała. Jedynie przez kilka dni po porodzie Weronika była u Gabrielów, to Eleonora trochę się uspokoiła. Potem Weronika zabrała dzieci i pojechała do koleżanki, Waldek skądś dostał jej numer i zaproponował pobyt w Złotopolicach i ona na to przystała, ale po krótkim czasie pojechała do mieszkania po zmarłej matce. Poszła raz na spacer z dziećmi i zaczęła gadać do siebie, to jakiś przechodzień wezwał psychiatrę, Weronikę zostawili w szpitalu, a dzieci do Gabrielów. Eleonora nie odwiedzała Weroniki (w przeciwieństwie do Waldka) i tylko niańczyła bliźniaki. Kiedy mieli Weronikę wypuścić, to Eleonora biadoli, że "dzieci już tak się do niej przyzwyczaiły" i "to ja zdecyduję, czy jest już zdrowa, może się tu wprowadzić, ale my jej dzieci nie oddamy". Kiedy Weronika nie pozwoliła jej odebrać sobie roli matki, to starsza babcia, że "ona znowu się denerwuje" (nawet łaziła za nią, kiedy ta szła z dziećmi na spacer) i nie powiedziała jej gdzie klucze od jej mieszkania. Przytomny Wiesiek dał Weronice te klusze i pojechała ona do mieszkania matki. A Weronika z Martą pomyślały, że warto wyrobić Weronice żółte papiery. Eleonora nachodziła Weronikę w mieszkaniu, to ona postanowiła na dobre zwiać z dziećmi do Złotopolic i wtedy zaczęła się afera na maksa.

Marta też nie lepsza. Chyba wiem czemu Eleonara tak dobrze się z nią dogadywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htnyrtnen
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kto wymieni wszystkie dziewczyny Kacpra? Ja pamiętam tylko Marynę i Marylkę.

Jedna przyjechała do Złotopolic w którymś z początkowych odcinków, by odwiedzić Kacpra, ale go nie zastała. Druga skoczyła przez niego z mostu. Były jeszcze Maja Majak i jakaś Ewelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymulonyedek
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Marta też nie lepsza. Chyba wiem czemu Eleonara tak dobrze się z nią dogadywała.

Eleonora wyszła za typa, który chciał zrobić PGR z majątku jej rodziny, która ją za to pogoniła z chałupy. Gdyby to był jakiś niegroźny hipis, to jeszcze, ale tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemka

Czemu Ilona skumała się z Eleonorą i Martą i chciała zatrzymać Tomka w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwjjtjd
Dnia 7.12.2019 o 11:15, Gość Lemka napisał:

Czemu Ilona skumała się z Eleonorą i Martą i chciała zatrzymać Tomka w USA?

Bo nabrała charakteru ex-teściowej. W rozmowie z Ewą niby zarzucała Tomkowi, że chce zostawić agencję ochrony, którą sam stworzył, a potem powiedziała, że nie będzie mu przeszkadzać, jeśli zechce zostać w USA i ustawi go w jednej ze swoich firm, jak Agatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarcia
Dnia 1.12.2019 o 19:33, Gość klarcia napisał:

(...). A Weronika z Martą pomyślały, że warto wyrobić Weronice żółte papiery. (...)

Chciałam napisać Eleonora z Martą, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×