Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Stosunek przerywany

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ależ zrozum, że dziewczyna nie da Ci spokoju. Ona chce z Tobą rozmawiać choćby w taki nieprzyjazny sposób. Przecież wiesz co zrobić.

Tu jest kilka dziewczyn,  a Jbsg ośmieszył się i nadal nie chce przyznać się do błędu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
41 minut temu, jbsg napisał:

To masz genialnie nadprzyrodzone dzieci! Tętno płodu można wyczuć dopiero ok 10 - 12 tc... 🙂 

Nieprawda. Bijące serduszko jest widoczne już w 26 dpo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, jbsg napisał:

Właśnie zrobiłem... 😘

Odwzajemniam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Anioł Stróż napisał:

Nieprawda. Bijące serduszko jest widoczne już w 26 dpo. 

Jbsg wie lepiej.  Nawet jeśli kobieta widziała i słyszała bijące serduszko, a lekarz potwierdził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Ciąża jest liczona  w ten sposób:

Od pierwszego dnia ostatniej miesiączki dodać 7 dni = początek ciąży.   

Kto się z tym zgadza? Nie ma reakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, jbsg napisał:

W związku z tym, jak sama przyznałaś, obojętne czy jest się kobietą czy mężczyzną można mieć wiedzę i nie trzeba być w ciąży żeby wiedzieć coś na temat ciąży... 🙂 

Ale oni byli specjalistami tu jest sedno. Ty jesteś tylko upartym bucem którego musi być na wierzchu bo wtedy czuję kontrolę. Żadne z nich by nie powiedziało, że w jakieś fazie cyklu na 100%  nie może dojść do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Według reguły Naegelego za początek ciąży uznaje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki. Natomiast z biologicznego punktu widzenia – moment zapłodnienia. Ciąża trwa 40 tygodni, co daje ok. 280 dni, czyli również 9 miesięcy kalendarzowych.

Wiek ciąży zwykle oblicza się od momentu ostatniej miesiączki , którą miała kobieta. Jest to najpopularniejsza metoda obliczania wieku ciąży, nazywana regułą Naegelego. Wiek ciąży w tym przypadku nie jest rzeczywistym wiekiem płodu , który można byłoby wyliczyć od momentu zapłodnienia. Moment zapłodnienia tak naprawdę bardzo trudno stwierdzić. U kobiet, które mają nieregularne miesiączki, jest to szczególnie trudne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta
2 godziny temu, jbsg napisał:

Ta metoda jest 100% pewna gdy znasz swój organizm i masz regularny okres... i oczywiście zakładasz duży margines tolerancji...

I tu jako kobieta przyznaję Ci 100% racji.

Ponad 20 lat jeden partner i zero niechcianych wpadek, u mnie metoda pewna i sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Kto się z tym zgadza? Nie ma reakcji?

Ciąża jest liczona od dnia ostatniej miesiączki.  Nie pamiętam dokładnie,  ale chyba w ten sposób wylicza się termin porodu. Natomiast termin wyznacza jeszcze dodatkowo usg robione w pierwszych tygodniach ciąży. Nie każda kobieta regularnie miesiączkuje np. przy zespole policystycznych jajników, zaburzeniach tarczycy i przy wielu innych chorobach, to chyba jasne.  Poza tym  owulacja może przesunąć się nawet u całkowicie zdrowej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ok to co mam zrobić czekać na termin miesiączki i potem ew. zrobić test? Łykać ew. kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ciąża jest liczona od dnia ostatniej miesiączki.  Nie pamiętam dokładnie,  ale chyba w ten sposób wylicza się termin porodu. Natomiast termin wyznacza jeszcze dodatkowo usg robione w pierwszych tygodniach ciąży. Nie każda kobieta regularnie miesiączkuje np. przy zespole policystycznych jajników, zaburzeniach tarczycy i przy wielu innych chorobach, to chyba jasne.  Poza tym  owulacja może przesunąć się nawet u całkowicie zdrowej kobiety. 

Dokładnie od 8 dnia ostatniej miesiączki.To co napisałam. Lekarze to wyliczali z marginesem.

To że dzieci się rodziły 10 dni/12 przed terminem to już inna sprawa. Usg jeszcze nie było w obiegu. Liczyli dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ok to co mam zrobić czekać na termin miesiączki i potem ew. zrobić test? Łykać ew. kwas foliowy?

Czekaj i nie panikuj. Kwas foliowy to też już  przesada. Chyba, że chcesz brać dla samej siebie. Przy okazji polecam też witaminę D3, 2 tys. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Dokładnie od 8 dnia ostatniej miesiączki.To co napisałam. Lekarze to wyliczali z marginesem.

To że dzieci się rodziły 10 dni/12 przed terminem to już inna sprawa. Usg jeszcze nie było w obiegu. Liczyli dobrze. 

Zgadzam się, ale po prostu napisałam jak to wygląda na dzień dzisiejszy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja raz w roku usg dopochwowe, usg piersi,  badanie ginekologiczne z cytologią, morfologia i lipidogram dwa razy w roku. A do czego zmierzacie?

👍Chwali się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie planujecie ciąży lepiej nie uprawiać seksu w ten sposób

 Ja z partnerem zrobilismy kiedys dokladnie tak samo. 

Teraz mamy ślicznego 6 latka w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lo jesu... ale się pokopaliscie...

Autorko, spokojnie. Dbaj o siebie i nie stresuj się- jest za wcześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mimi piszesz poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mimi piszesz poważnie?

Poważnie pisze tylko u nas było tak , że partner wyciagnął część poleciała na moje narzady rodcze , ale przyznal wtedy , że nie był pewny czy zdarzyl całkiem na czas wyciagnać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mimi piszesz poważnie?

 

Kalendarzyk sprawdziłam po wszystkim i okazalo sie , że tego dnia miałam owulacje. 

Bardzo to zaszokowało mojego ginekologa ( w wieku 16 lat miałam operacje usuniecie jajnika itd ) . Lekarz mówił , że bedzie mi ciezej zajsc w ciąże albo w ogole miec nie bede.

 Wystarczył dosłownie raz tamtego dnia i zaszłam w dodatku okazalo sie ze ten jajnik ktory mi zostal jajeczkuje podwojnie , były bliznieta , ale niestety jedno w bardzo wczesnym stadium przestalo sie rozwijac , tzw zespol znikajacego blizniaka . wiec zostal tylko syn 

Ginekolog powiedział , że to cud od Boga :)

Wiec mnie juz nic nie zaskoczy w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, jbsg napisał:
11 godzin temu, Gość Nielog napisał:

Jbsg ; do niedawna robiłeś  niekiedy pozytywne  na  mnie  wrażenie .

Zmieniam zdanie . Jesteś niegrzecznym ,despotycznym ,zacietrzewionym  bufonem .

Nie ze mną prowadziłeś tę  dyskusję .Tylko ją  czytałam .

Informuję  Cię - amator i cienias  jesteś ! Pod  każdym  względem .

Mniej więcej też tam mam twoją opinię... 🙂 

Ja też go bardzo lubiłam, nawet z gościa próbowałam poderwać, ale jak wczoraj w jednym usuniętym już temacie napisał, że mój post o jeszcze kogoś to ta sama osoba, nie chce mieć z nim już nic wspólnego. Zniechęcić mnie tym do siebie. Już nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja też go bardzo lubiłam, nawet z gościa próbowałam poderwać, ale jak wczoraj w jednym usuniętym już temacie napisał, że mój post o jeszcze kogoś to ta sama osoba, nie chce mieć z nim już nic wspólnego. Zniechęcić mnie tym do siebie. Już nie lubie

Jeśli zależało ci być rozpoznawalną to trzeba było się jakoś inaczej podpisać niż tylko gość, a najlepiej zalogować. To nie boli, a staruszek miałby zacieche, że ktoś się nim interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja też go bardzo lubiłam, nawet z gościa próbowałam poderwać, ale jak wczoraj w jednym usuniętym już temacie napisał, że mój post o jeszcze kogoś to ta sama osoba, nie chce mieć z nim już nic wspólnego. Zniechęcić mnie tym do siebie. Już nie lubie

Nie chcesz mieć z nim nic wspólnego a podrywałaś go z gościa? Piękne małe oszustwo. Takie historie zdarzają się w romantycznych filmach. Kocham go ale go nie kocham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mimi25 piszesz ze nie wie czy zdążył na czas wyciagnac czyli facet jakoś tego nie czuje? Jezeli mój od razu po wyjściu doszedł to tez mógł nie zdążyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mimi25 piszesz ze nie wie czy zdążył na czas wyciagnac czyli facet jakoś tego nie czuje? Jezeli mój od razu po wyjściu doszedł to tez mógł nie zdążyć?

Mówił wtedy, że czuł już w środku , że mu sie zaczyna , jak wyciagnąl to doszedł tuż przed wejsciem do pochwy.Nie wiem czy twoj tez nie zdazyl. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mimi25 piszesz ze nie wie czy zdążył na czas wyciagnac czyli facet jakoś tego nie czuje? Jezeli mój od razu po wyjściu doszedł to tez mógł nie zdążyć?

Pierwsze plemniki pojawiają się jeszcze przed wytryskiem, więc szczególnie,  gdy on skończył natychmiast po wyjęciu, musisz się liczyć z tym, że mogło być zbyt późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są pigułki 5 dni po , moja koleżanka takie miała jednak musiała sie sporo natrudzić by je znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×