Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Ogda

Nie wiem czy ten skan to to, co my nazywamy po prostu USG (ultrasonograf) - myślę że tak, bo wtedy ważny jest pełny pęcherz, ale jeśli tak, to jest zewnętrzne (płyn na brzuch i lekarz jeździ głowicą a na monitorze ma pozyskane dane), albo dopochwowe (już nie głowica a taka pałeczka z nałożoną prezerwatywą i płynem, włożona do wewnątrz, nie jest to bardzo nieprzyjemne ale czuć manipulację, jeśli lekarz sczytuje dokładne dane tzn np mierzy zarodek; starszy płód potrafi na te ruchy lub dźwięki reagować).

Ciekawe badanie, szybkie a dużo danych. Zapewne usłyszysz bicie serca dziecka. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1992

Tak mialam takie przez brzuszek, w liscie  pisalo ze mam miec pelny pecherz. Po prostu wydalo mi sie to dziwne bo znowu do pochwowego dobrze jest byc pustym (wysiusianym do konca)

Ja juz po badaniu 🙂 wszytsko jest ok, dziecko juz ladnie widac, machalo raczkami, nozkami a  jesli chodzi o kosc nosowa i ta przyziernosc karkowa to wszystko jest ok ♥️ Na dalsze wyniki z krwi musze czekac. I teraz nastepne usg w 20 tygodniu (polowkowe) ale ja pewnie pojde kolo 16,17 prywatnie zeby zobaczyc czy wszystko jest dobrze. To moja pierwsza ciaza i bardzo wszystko przezywam. W ogole zdziwiona bylam ze za zdjecia musze placic. Sztuka za £5 ale dali nam w cenie 2 zdjecia. Wlasnie ja serduszka jeszcze w ogole nie slyszalam, tylko widzialam juz dwa razy. Zapytalam dzisiaj czy mozemy uslyszec, ale polozna powiedziala ze nie ma takiego sprzetu. Trudno. Najwazniejsze ze bije I ze dziecko jest zdrowe, mam nadzieje ze bedzie mi dane niedlugo posluchac.
Moja ciaza ma 12 tygodni i 1 dzien. Termin mam na 9 sierpnia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti

Witajcie 

Termin na koniec sierpnia ale mniej więcej w połowie będzie cesarka.  Na detektorze już ładnie słychać serduszko więc stres mnie omija w większości z tego powodu . Miałam dopiero jedno usg , kolejne 5 luty . Super że są bliźniaki na grupie , mogły by się przykleić i mi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogda

Hej, dziewczyny!

No, z tym serduszkiem to właśnie widocznie kwestia sprzętu. 

Ja przy pierwszej ciąży usłyszałam od razu, nawet jeszcze przed pierwszym USG i nie wiedziałam wtedy co to za dźwięk, lekarz musiał mi zwrócić na te bicie serca uwagę.

Teraz przy drugiej ciąży, miałam dwa USG w przychodni (drugie z powodu konieczności uzupełnienia danych do skierowania na badania prenatalne) i trzecie w szpitalu gdzie trafiłam z powodu silnego plamienia. I dopiero w szpitalu usłyszałam te serduszko.

A co do USG to miałabym na razie dopiero jedno, gdyby wszystko szło planowo. I tak bym wolała. Mus to mus ale bez potrzeby wysyłać do dziecka te fale... mam wątpliwości. Kiedyś można było się naczytać ostrzeżeń, były rekomendacje WHO żeby w ciąży przeprowadzać 3-4 badania USG, nie więcej. Może coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Ogda napisał:

Hej, dziewczyny!

No, z tym serduszkiem to właśnie widocznie kwestia sprzętu. 

Ja przy pierwszej ciąży usłyszałam od razu, nawet jeszcze przed pierwszym USG i nie wiedziałam wtedy co to za dźwięk, lekarz musiał mi zwrócić na te bicie serca uwagę.

Teraz przy drugiej ciąży, miałam dwa USG w przychodni (drugie z powodu konieczności uzupełnienia danych do skierowania na badania prenatalne) i trzecie w szpitalu gdzie trafiłam z powodu silnego plamienia. I dopiero w szpitalu usłyszałam te serduszko.

A co do USG to miałabym na razie dopiero jedno, gdyby wszystko szło planowo. I tak bym wolała. Mus to mus ale bez potrzeby wysyłać do dziecka te fale... mam wątpliwości. Kiedyś można było się naczytać ostrzeżeń, były rekomendacje WHO żeby w ciąży przeprowadzać 3-4 badania USG, nie więcej. Może coś jest na rzeczy.

Poczytaj na mamaginekolog, USG/ scan nie jest niebezpieczny a wręcz przeciwnie-konieczny, ja miałam trzy scany w przeciągu 10 dni.

 

Jutro kolejny scan, a po miesiącu dopiero położna w szpitalu....boję sie troszkę co z tym "znikającym bliźniakiem"....poza tym mam potworna zgagę i nadal mnie mdli...ciekawe czy dadzą mi posłuchać serduszka, jak dotąd też go nie słyszałam, ale mam Doppler więc za kilka tygodni sama sobie będę słuchać w domu, wiem wiem zaraz pewnie powiecie że ...nie zalecenie przez położne...ale to uspokaja, a dla mnie spokój jest najważniejszy....mój ginekolog z poprzedniej ciąży też tego uzywal, więc wiedziałam jak odróżnić tętno moje od tętna dziecka...nie jest to trudne, a na pewno osobom takim jak ja daje poczucie komfortu i łatwiej jest tu dotrwać do końca w tym zwariowanym systemie w UK.

U mnie też zdjęcie 5£( zdzierstwo!!! Trzy lata temu w Londynie płaciłam 3£ albo wcale) nie wiem ile kupić tym razem...też myślę o dodatkowym scanie bo pewnie nie wytrzymam do 20 tyg- muszę wreszcie wiedzieć kto tam mieszka!!!😜 na pewno zrobię też później jeszcze...ok 30- 36 tc., Chyba że mnie wyślą sami.

Czeka mnie jeszcze walka o wizytę z endokrynologiem, niestety GP niechce mi dać tej wizyty a wiem że powinnam teraz być pod opieką specjalisty i mieć specjalną kartę na recepty jeszcze przed ciążą 😡 ten ich system jest chory!

Trzymajcie kciuki proszę jutro, dziś ja nie zasnę z tego wszystkiego 😟

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2020 o 13:07, Gość Julia1992 napisał:

Tak mialam takie przez brzuszek, w liscie  pisalo ze mam miec pelny pecherz. Po prostu wydalo mi sie to dziwne bo znowu do pochwowego dobrze jest byc pustym (wysiusianym do konca)

Ja juz po badaniu 🙂 wszytsko jest ok, dziecko juz ladnie widac, machalo raczkami, nozkami a  jesli chodzi o kosc nosowa i ta przyziernosc karkowa to wszystko jest ok ♥️ Na dalsze wyniki z krwi musze czekac. I teraz nastepne usg w 20 tygodniu (polowkowe) ale ja pewnie pojde kolo 16,17 prywatnie zeby zobaczyc czy wszystko jest dobrze. To moja pierwsza ciaza i bardzo wszystko przezywam. W ogole zdziwiona bylam ze za zdjecia musze placic. Sztuka za £5 ale dali nam w cenie 2 zdjecia. Wlasnie ja serduszka jeszcze w ogole nie slyszalam, tylko widzialam juz dwa razy. Zapytalam dzisiaj czy mozemy uslyszec, ale polozna powiedziala ze nie ma takiego sprzetu. Trudno. Najwazniejsze ze bije I ze dziecko jest zdrowe, mam nadzieje ze bedzie mi dane niedlugo posluchac.
Moja ciaza ma 12 tygodni i 1 dzien. Termin mam na 9 sierpnia.  

Julia, masz już kartę ciazy!?

Jeśli nie to weź od położnej papiery, albo niech ona Ci wyśle aplikację.....tym razem nie dają już takich kart plastikowych jaki kiedyś- przyjdzie tylko w formie listu...ale to działa tak samo będziesz miała recepty i dentystę za free( u dentysty sprawdź bo część zabiegów nie jest refundowana, słyszałam sprzeczne opinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dzieckiem wszytko ok...też pozostało czekać za wynikami krwi...datowanie 12+4 due 7/08.

Następny scan pod koniec marca, ale pani powiedziała że jeśli bardzo chce znać płeć to mogę po 16 tyg iść prywatnie...

Nie wiem czy też tak macie, ale ja czuję od początku że to dziewczynka...( Z synkiem trafiłam w 10-ke) na mamaginekolog są zdjęcia porównawcze z USG  wychodzi mi tym razem dziewczynka... jestem szalenie ciekawa czy moje przeczucia się ziszczą 😅😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1992

Czesc 🙂 ciesze sie ze u Ciebie wszytsko dobrze. Serce rosnie. A co do detektora  plodu sa one bezpieczne 🙂 to jest wlansie dla spokoju matki. Ja tez sobie zamierzam kupic. Nie mam karty ciazy, mam tylko ta nie niebieska karte z datami poszczegnych badan. Chyba ze to jest to? Szczerze nie wiem. Mam ja zabierac na kazda wizyte. Zapytam poloznej przy najblizszej okazji. Chcialabym isc do dentysty poki mam za darmo bo tu jest kosmicznie drogi, ale pewnie nie moge zadnego znieczulenia przez ciaze, a ja sie okropnie boje. Nic mnie tak nie przeraza jak to. Ja czuje ze bedzie chlopak 🙂  ale nie wiem czy wierzyc swojej intuicji. A te zdjecia z usg porownawcze chetnie sobie zobacze. Masz termin dwa dni przedemna. Ciekawa jestem jak to bedzie w sierpniu, i jak sie bedziemy ,,rozpakowywac”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Julia1992 napisał:

Czesc 🙂 ciesze sie ze u Ciebie wszytsko dobrze. Serce rosnie. A co do detektora  plodu sa one bezpieczne 🙂 to jest wlansie dla spokoju matki. Ja tez sobie zamierzam kupic. Nie mam karty ciazy, mam tylko ta nie niebieska karte z datami poszczegnych badan. Chyba ze to jest to? Szczerze nie wiem. Mam ja zabierac na kazda wizyte. Zapytam poloznej przy najblizszej okazji. Chcialabym isc do dentysty poki mam za darmo bo tu jest kosmicznie drogi, ale pewnie nie moge zadnego znieczulenia przez ciaze, a ja sie okropnie boje. Nic mnie tak nie przeraza jak to. Ja czuje ze bedzie chlopak 🙂  ale nie wiem czy wierzyc swojej intuicji. A te zdjecia z usg porownawcze chetnie sobie zobacze. Masz termin dwa dni przedemna. Ciekawa jestem jak to bedzie w sierpniu, i jak sie bedziemy ,,rozpakowywac”

Ja swój Doppler kupiłam przy pierwszej ciąży na eBay, polecam Ci dokupić dodakowy żel nie kosztuje to dużo...pamiętaj też że trzeba dobrze wcisnąć kabelki, ja tego początkowo nie zrobiłam i byłam pewna że mam bubla, wysłałam negatywa sprzedawcy, mąż wszystko docisnol i dzialalo🙈😅😜

Z tego co piszesz to masz tylko kartę ciąży( tą teczkę) a powinnaś dostać "NHS maternity exemption certificate", prośbę o to wysyłala mi położna, po jakimś czasie dostałam list... ale w ostatniej ciazy dostałam od niej papiery i wysyłałam sama...Musisz to dostać, zapytaj położnej o to..

Tym razem jak pisałam karta jest w formie listu( nie plastikowa), dzięki niej masz wszystkie recepty za free i dentyste, ale zapytaj przy rejestracji jakie zabiegi ona pokrywa. Ważność karty masz do roku po porodzie czyli u Ciebie będzie do 9/08/2021😉

 

Ja się tylko martwię  o hormony...tutaj nie chcą robić badań krwi tak często jak w Polsce, toczę doslowna walkę z nimi...będę jutro dzwonić do położnej czy mnie wyślą na dodadkowe badania bo mam wrażenie że dawka leków jest źle dobrana( niepokoją mne objawy jakie mam)...jeśli mnie nie wyślą do endo to zrobię badania tu prywatnie i będę w kontakcie z Polskim endokrynologiem...wiem że dziewczyny przez takie podejście tutejszych lekarzy tracą ciążę...ja nie zamierzam ryzykować.

Ja się obawiam że u mnie będzie wcześniak....oby nie tak skrajny jak ostatnio 🙈

Porównałam zdjęcia obu dzieci z tego samego okresu...widać różnicę dokładnie jak mamaginekolog pisze... naprawde zaczynam wierzyć ze tym razem rośnie tam mała księżniczka 😍 będzie szok jeśli się mylę 😅😅😂😂😂🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogda

Moje powody do zmartwienia: krwiak podkosmówkowy, krwawienie z kosmówki, mięśniaki. Dziecko w obecnej chwili ma się świetnie ale nie wiadomo jak długo jeszcze. Dowiem się więcej w przyszłym tygodniu, na wizycie u lekarza. Teraz lekarz przeprowadzający USG, chociaż dobry ginekolog i z dużym doświadczeniem, nie chciał dawać zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

U mnie na razie I kreska po wczorajszym teście ;( na sierpień sie nie wyrobię, ale może na listopad 😜 na razie śledzę dni płodne komputerem myway i zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogda

Sandra, naukowcy twierdzą, że lepsze jest dla dzieci urodzenie w chłodniejszych miesiącach, gdy jest mniej alergenów. Celuj w grudzień na przykład. 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogda

A skoro o terminach, to ja mam wreszcie ten przewidywany: 10/12 sierpnia, więc... pewnie urodzę jeszcze w lipcu. 😄

O ile dotrwam... 😞 Na razie jest lepiej ale wizyta u lekarza prowadzącego i więcej szczegółów dopiero jutro.

Teraz jestem po USG prenatalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogda

Nie ma szczegółów. Lekarzowi wystarczyło USG sprzed tygodnia zrobione przez innego. Brak zaleceń, brak informacji. Przepisany progesteron do kontynuowania.

I bardzo dobrze, przynajmniej się nie zastanawiam za dużo.

Teraz mnie nie będzie. Wyjeżdżam.

 

Dziewczyny kochane, trzymajcie się ciepło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowka

Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ma szczegółów. Lekarzowi wystarczyło USG sprzed tygodnia zrobione przez innego. Brak zaleceń, brak informacji. Przepisany progesteron do kontynuowania.

I bardzo dobrze, przynajmniej się nie zastanawiam za dużo.

Teraz mnie nie będzie. Wyjeżdżam.

 

Dziewczyny kochane, trzymajcie się ciepło. 

O hej, jak masz progesteron to będzie dobrze, ja w pierwszej ciąży tez go brałam😘 trzymaj sie ciepło i wracaj do nas♥️

 

U mnie przełom, chyba wreszcie dostanę tu odpowiednią opiekę endokrynologiczna(wreszcie trafiłam na mądrego GP, ale i tak uwierzę gdy dostanę list ze szpitala 😜).

Dostałam leki na dwa miesiące z możliwością realizacji kolejnej recepty w aptece.

Mam skoki ciśnienia, ale pani dr dala o tym znać w systemie...więc albo ktoś się do mnie odezwie albo omówimy to na następnej wizycie 19-go.

Słuchałam dziś dzidzi Doppler-em 😍 jest w połowie drogi do pępka ♥️♥️♥️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Witam wszystkie mamusie 🙂  ja kończę 8 tydzień. Zbadałam kwas foliowy i wynik to 38 przy normie do 20,5. Czy macie wiedzę w tym temacie ? Czy któraś z Was miała bądź słyszała o tym że ktoś miał taki problem a z dzieckiem było wszystko dobrze ? Naczytałam się że nadmiar kwasu foliowego może powodować choroby u dziecka 😕 oczywiscie się zamartwiam, ale też zaczęłam odstawiać suplementację trochę. Choć nie brałam nadmiaru jakiegoś. Przed ciążą folik 1 tabl dziennie przez rok a od dwoch miesięcy biorę femibion poprostu 1 tabl dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Beti czytam że 5 lutego USG miałaś. Wszystko ok ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Hej dziewczyny. Nie wiem czy mnie pamiętacie jeszcze. Dawno się nie odzywałam, mam naprawdę duuuzo na glowie.. Termin z OM na 3 sierpnia, z USG na 27 lipca. Maluszki mają się dobrze, plci jeszcze nie poznaliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIilenka

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam stronę: www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1992

Cześć 🙂 jak u Was dziewczyny? Ja mam usg co do rozpoznania płci 01.03 nie mogę się doczekać. Dostałam wyniki co do moich badań i wszystkie wyszły dobrze. Dziecko zdrowe. Wszystko w normie. Ogromnie się cieszę ♥️ Już drugi trymestr a ja nadal nie mam tej energii która tak wszyscy w internecie obiecują. Już mi przeszły mdłości, od poczatku mało wymiotowałam, ale dalej mam tak ze bym tylko spała i szybko się mecze. Mam nadzieje ze mi niedługo przejdzie ta śpiączka. A ochotę mam na KWAŚNE!!! Bardzo 🙂 i na colę! kurczę choć nigdy za nią szczególnie nie przepadałam.... Staram się nie pic, ale czasami nie mogę się ogarnąć 😄 a jak to u Was wyglada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze się staram , na razie kontroluje cykle, zastanawiam się nad żelem prefert vaginal? któraś z was zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziewczyny! Tu Ogda! Zaglądałam ale miałam problem z rejestracją, chyba dopiero interwencja spowodowała, że nagle mail potwierdzający pojawił się jednak w skrzynce. Ogólnie raczej będę się żegnać z forum, więc i z wami, bo te forum z rejestracją to już nie to co ceniłam. Nie podoba mi się ani podawanie maili, ani brak anonimowości, ani ta cała historia wpisów i podobne. To nie moja bajka. A szkoda, siedziałam tu z przerwami już prawie... 20 lat, w tym na takim temacie jak ten, przy poprzedniej ciąży. Było fajnie. 

Wy też jesteście fajne, dobrze się pisze. Może jeszcze wpadnę.

Tymczasem o tym co u mnie. Chyba dobrze, nic niepokojącego się nie dzieje. Pozwoliłam sobie nawet na wyjazd w góry na narty i zaliczyłam sezon bez szkód. 😄 Zaraz po powrocie miałam wizytę celem omówienia wyników badań prenatalnych. Nie jest super ze względu na mój wiek, ale USG nie wskazuje na ryzyko, a moje i tak jest obniżone względem podstawowego, więc nie ryzykuję amniopunkcji.

No i to tyle. Jakoś leci.

Pozdrawiam serdecznie! Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy lepiej przywróćcie te pisanie bez logowania. 🙂 Pozdrawiam! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto jakie normalne imiona nadawano w 2019 r.:

 

Zuzanna - 8456

Julia - 8189

Zofia - 7737

Maja - 7435

Hanna - 7382

Lena - 6815

Alicja - 5229

Maria - 5139

Oliwia - 4858

Amelia - 4732

Wiktoria - 4125

Aleksandra - 4025

Antonina - 4013

Laura - 3938

Emilia - 3871

Pola - 3657

Marcelina - 3341

Natalia - 3277

Liliana - 3154

Iga - 3042

Helena - 2994

Michalina - 2847

Gabriela - 2717

Anna - 2516

Klara - 2433

Kornelia - 2357

Łucja - 1873

Martyna - 1838

Nikola - 1814

Nela - 1748

Kaja - 1743

Blanka - 1687

Weronika - 1492

Anastazja - 1445

Nina - 1423

Karolina - 1409

Agata - 1391

Lilianna - 1291

Magdalena - 1255

Matylda - 1089

Kinga - 1050

Sara - 989

Mia - 980

Izabela - 840

Małgorzata - 804

Joanna - 788

Paulina - 764

Eliza - 760

Adrianna - 751

Rozalia - 725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna - 702

Marianna - 664

Ewa - 653

Marta - 630

Melania - 624

Urszula - 604

Lidia - 588

Dominika - 583

Aurelia - 579

Liwia - 557

Patrycja - 545

Klaudia - 527

Malwina - 521

Bianka - 483

Olga - 450

Gaja - 421

Zoja - 419

Dorota - 396

Kamila - 362

Apolonia - 340

Ida - 337

Marika - 336

Diana - 330

Elena - 327

Ada - 327

Dagmara - 295

Olivia - 275

Rita - 266

Roksana - 262

Stefania - 249

Agnieszka - 249

Inga - 246

Sandra - 239

Lilia - 227

Jadwiga - 223

Lea - 221

Emma - 217

Luiza - 208

Sofia - 202

Jowita - 193

Julita - 191

Monika - 183

Nel - 178

Justyna - 176

Marlena - 176

Janina - 175

Natasza - 175

Elżbieta - 174

Karina - 174

Adela - 173

Lara - 170

Celina - 161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lila - 159

Tola - 155

Jaśmina - 152

Sonia - 148

Victoria - 147

Alina - 144

Ewelina - 135

Felicja - 133

Anita - 132

Izabella - 130

Krystyna - 127

Julianna - 124

Judyta - 117

Estera - 117

Vanessa - 114

Noemi - 113

Konstancja - 111

Maya - 108

Faustyna - 104

Nicola - 103

Sabina - 100

Otylia - 100

Paula - 99

Antonia - 91

Irena - 88

Livia - 86

Florentyna - 81

Adriana - 79

Inka - 76

Oktawia - 75

Gloria - 74

Ines - 74

Teresa - 73

Franciszka - 72

Amanda - 72

Tamara - 70

Sylwia - 69

Ola - 68

Lucyna - 64

Klementyna - 64

Edyta - 63

Emily - 59

Viktoria - 59

Nicole - 58

Ariana - 58

Magda - 56

Sophia - 56

Milana - 54

Honorata - 52

Danuta - 51

Tatiana - 49

Jessica - 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej co u Was😉

My mamy dziś 17+2

Wczoraj byłam na scanie, co prawda ten z nhs mam planowany dopiero pod koniec marca, ale nie wytrzymałam dłużej, musiałam wiedzieć 😂 i tak jak moja intuicja przepowiadała oraz tak jak porównywanie zdjęć wskazywało- będzie dziewczynka 😍😍😍

Cieszę się ogromnie bo to dla mnie takie "dreams come true"😍 

A jak u Was też już wiecie?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć 🙂 jak u Was dziewczyny? Ja mam usg co do rozpoznania płci 01.03 nie mogę się doczekać. Dostałam wyniki co do moich badań i wszystkie wyszły dobrze. Dziecko zdrowe. Wszystko w normie. Ogromnie się cieszę ♥️ Już drugi trymestr a ja nadal nie mam tej energii która tak wszyscy w internecie obiecują. Już mi przeszły mdłości, od poczatku mało wymiotowałam, ale dalej mam tak ze bym tylko spała i szybko się mecze. Mam nadzieje ze mi niedługo przejdzie ta śpiączka. A ochotę mam na KWAŚNE!!! Bardzo 🙂 i na colę! kurczę choć nigdy za nią szczególnie nie przepadałam.... Staram się nie pic, ale czasami nie mogę się ogarnąć 😄 a jak to u Was wyglada? 

Oj Cola to jest to....też jak jest w domu to nie omieszkam się poczęstować 🙈🙈🙈🙈 włączę ze sobą aby to było tylko trochę, ale ciężko jest. Dobrze że za często jej nie kupujemy 🙈

Ja jem słodycze, naprawdę...w poprzedniej ciąży ( z synem) tak mnie nie ciągnęło jak teraz. Lody to jest coś co musi być u mnie bo zginę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze walczę, bo odstawiłam pigułki i różne u mnie z tymi dniami płodnymi, w prawdzie je monitoruje testerem ze śliny, takim mikroskopem, ale na razie nie mam ich co cykl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×