Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
May1223

In Vitro Klinika Zdrówko Niemcz

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Czy któraś podchodzi do in vitro w kilinice Zdrówko w Niemczu? 

Mało jest informacji o tej klinice w internecie.... może któras z Was się tak leczy! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
Dnia 23.11.2019 o 20:32, May1223 napisał:

Cześć dziewczyny! Czy któraś podchodzi do in vitro w kilinice Zdrówko w Niemczu? 

Mało jest informacji o tej klinice w internecie.... może któras z Was się tak leczy! ?

Hej. Ja leczę się w tej klinice u polecam całym sercem właściciela dr Adamczaka i moja lekarkę dr Stawska ( w sumie chodzę do nich obu) miałam 2 transfery . 1 świeży 3 dniowy nieudany , drugi crio jak na razie udany - 5 tydzień ciąży , jeszcze przed USG jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
Dnia 23.11.2019 o 20:32, May1223 napisał:

Cześć dziewczyny! Czy któraś podchodzi do in vitro w kilinice Zdrówko w Niemczu? 

Mało jest informacji o tej klinice w internecie.... może któras z Was się tak leczy! ?

Hej. Ja leczę się w tej klinice u polecam całym sercem właściciela dr Adamczaka i moja lekarkę dr Stawska ( w sumie chodzę do nich obu) miałam 2 transfery . 1 świeży 3 dniowy nieudany , drugi crio jak na razie udany - 5 tydzień ciąży , jeszcze przed USG jestem 

 

Dnia 23.11.2019 o 20:32, May1223 napisał:

Cześć dziewczyny! Czy któraś podchodzi do in vitro w kilinice Zdrówko w Niemczu? 

Mało jest informacji o tej klinice w internecie.... może któras z Was się tak leczy! ?

Jakby co jestem na forum in vitro 2019 jakbyś coś potrzebowała to pisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tez umówiłam się na pierwsza wizytę. Jesteś już po? Długo tam czeka się na invitro i dofinansowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2021 o 17:34, Kasienka30 napisał:

Cześć, czy są nowe opinie na temat tej kliniki? Zaczynam leczenie i proszę o opinie

Witam ja tez umówiłam nas na pierwsza wizytę. Jaka jest Twoja opinia? Czasowo długo czeka się na invitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magda85. napisał:

Witam ja tez umówiłam nas na pierwsza wizytę. Jaka jest Twoja opinia? Czasowo długo czeka się na invitro?

Cześć, jestem dopiero po 1 wizycie konsultacyjnej, jestem w trakcie badań i czekam na drugą wizytę. Nie mam dofinansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie stymulacji. Też nie mam dofinansowania. Nie wiem czy Zdrówko to dobry wybór. Okaże się. Koleżance udało się u nich za 1 razem. Zawsze jak się uda, to ktoś poleca, jak niepowodzenie, to odradza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zdrowko polecił mój ginekolog więc myślę że warto. A do tej pory jak twoje odczucia? Ja mam wizytę w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2022 o 20:25, Bialystorczyk123 napisał:

Ja jestem w trakcie stymulacji. Też nie mam dofinansowania. Nie wiem czy Zdrówko to dobry wybór. Okaże się. Koleżance udało się u nich za 1 razem. Zawsze jak się uda, to ktoś poleca, jak niepowodzenie, to odradza. 

Jaki jest u was problem? Jesteś z okolic Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×