Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kobiety wola przebojowych facetow, nawet chamskich. takich, co beda sie przepychac w kolejce, krzyczec przez okno na innego kierowce itp.

Polecane posty

Gość Gość
41 minut temu, Gość Onsam napisał:

Ewentualnie tacy nie chciani mają szansę u kobiet, które już doświadczyły tych złych i są na portalach bo nie mają kogo poznać.

Mój mąż jest samcem alfa i tak mówi każdy, ja długo go nie analizował pod tym względem. On nie jest zły, po 12 latach razem, wiem, że świetnie wybrałam. Samiec alfa nie jest prostakiem to np. typowy Prezes lub dyrektor w korporacji, on mówi cicho, a wszyscy go słuchają, on nie musi krzyczeć by być zauważonym, raczej ma spokojny i wyważony ton i pewność siebie, przewodniczy ludziom gdziekolwiek się znajdzie, to nie typowy Seba, to facet dbający o rodzinę, głowa rodziny przy której nikomu nic nie grozi, ostoja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
38 minut temu, Gość gość napisał:

Przepraszam bardzo a faceci to niby co ?

Ich nie interesuje spokojna dziewczyna nawet jak jest ładna i zgrabna. Biorą prymitywne dziewuchy o słabej urodzie nawet i takie z nadwagą grunt, że gadatliwe, pewne siebie i głośne. Takie to nawet pierwsze do faceta zagadują i do obcego na fejsbooku napiszą, że im sie facet podoba i czy sie nie umówi. Faceci patrzą tylko, żeby nie musieć sie wysilać, żeby była wielka d.u.p.a  i  c.y.c.k.i  i żeby sie ciągle coś działo jak w wesołym miasteczku w cyrku. Czasami biorą ładne dziewczyny ale też muszą być intrygantki, cwaniary co są łase na kase i fejm.

Bzdura totalna

Żaden facet nie odrzuci ładnej i spokojnej dziewczyny na rzecz krzykliwego i bezczelnego paszteta. No chyba że jest jakiś nienormalny. Nie słyszałem nigdy o takim przypadku w prawdziwym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Otóż to.

Wypad, podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
51 minut temu, Gość Onsam napisał:

haha, ja kobiety lubię, jestem tylko troche niepewny siebie, jak będę miał dobrą pracę to będę bardziej się nadawał do znajomości z kobietami, muszą być jakieś podstawy do bycia takim, mieszkam w takiej dziurze żę cięzko tu o pracę, ale mam hobby lubie swój sport nie siedzę tylko przez tv, no ale cóż, pierwsze wrażenie - pewny siebie przede wszystkim rozmowny - tu odpadam

Ja akurat rozmowny jestem, pewny siebie też kiedyś byłem, a i tak mi to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Też się zgadzam z wami. 

Słaby podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość 6 partnerów to dużo napisał:

6 partnerów seksualnych to bardzo dużo.

Aż się wzruszyłam tak bardzo mam twoja opinie w tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

No niestety kobieta ma ten dyskomfort ze u niej liczy się świeżość wiec za bardzo nei moze sie przyznawac ilu faceto zaliczyla.

U facetow z kolei liczy sie zaradnosc i doswiadczenie wiec zawsze facet zawyza.

Biologia i nawet nie smiejcie zaprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość facet napisał:

No niestety kobieta ma ten dyskomfort ze u niej liczy się świeżość wiec za bardzo nei moze sie przyznawac ilu faceto zaliczyla.

U facetow z kolei liczy sie zaradnosc i doswiadczenie wiec zawsze facet zawyza.

Biologia i nawet nie smiejcie zaprzeczać.

To nie żadna biologia tylko sekty religijne ludziom wyprały mózgi. Przed narzuceniem chrześcijaństwa, jakoś kobiety w wielu kulturach mogły sypiać z kim/z iloma chciały. U naszych słowiańskich przodków też tak było. W tych prymitywnych plemionach też często sypiają z kim chca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietaaaa

Tylko przebojowy, taki z którym nie można się nudzić. I koniecznie prawiczek, pewny siebie, ale zachowujący siebie jeśli chodzi o sferę seksualną tylko dla jednej kobiety w życiu (kobiety wartej jego, o takiej samej mentalności) 

To jest cholera prawdziwy mężczyzna

Połączenie pewności siebie i siły charakteru z oddaniem tylko jednej kobiecie, eksplozja męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36j2j3
5 minut temu, Gość gość napisał:

To nie żadna biologia tylko sekty religijne ludziom wyprały mózgi. Przed narzuceniem chrześcijaństwa, jakoś kobiety w wielu kulturach mogły sypiać z kim/z iloma chciały. U naszych słowiańskich przodków też tak było. W tych prymitywnych plemionach też często sypiają z kim chca. 

Są kobiety które chcą tylko z jednym, takim który chce tylko z jedną, bo chcą uczynić z seksu coś wyjątkowego, tylko między nimi... A puszczalscy im zazdrosza.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 73738388282838283
17 minut temu, Gość facet napisał:

No niestety kobieta ma ten dyskomfort ze u niej liczy się świeżość wiec za bardzo nei moze sie przyznawac ilu faceto zaliczyla.

U facetow z kolei liczy sie zaradnosc i doswiadczenie wiec zawsze facet zawyza.

Biologia i nawet nie smiejcie zaprzeczać.

... na biologię, jestem kimś więcej niż tylko tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 73738388282838283
Przed chwilą, Gość 73738388282838283 napisał:

... na biologię, jestem kimś więcej niż tylko tym 

Było S. R. A. M. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 partnerów to dużo
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Aż się wzruszyłam tak bardzo mam twoja opinie w tylku

Opinię swojego faceta na ten temat też będziesz mieć gdzieś? Każdy facet woli, żeby jego kobieta miała możliwie mało partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ene
6 minut temu, Gość 6 partnerów to dużo napisał:

Opinię swojego faceta na ten temat też będziesz mieć gdzieś? Każdy facet woli, żeby jego kobieta miała możliwie mało partnerów.

A on będzie prawiczkiem? Bo tylko wtedy może coś komentować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmm

O, dziekuje, nawet kreci mnie ze facet krzyczy na innego kierowce mmmmmm..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Realista napisał:

Bzdura totalna

Żaden facet nie odrzuci ładnej i spokojnej dziewczyny na rzecz krzykliwego i bezczelnego paszteta. No chyba że jest jakiś nienormalny. Nie słyszałem nigdy o takim przypadku w prawdziwym życiu.

ale jakie odrzuci ? Żeby odrzucić trzeba mieć propozycję od takiej dziewczyny, ale sorry spokojna dziewczyna nie zagaduje pierwsza, jest tradycjonalistką, a faceci jak napisałam nie chce im sie nic inicjować, a i nawet nie dochodzi do takiej sytuacji że muszą, bo prostackie dziewuchy są pierwsze do startu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 minut temu, Gość gość napisał:

ale jakie odrzuci ? Żeby odrzucić trzeba mieć propozycję od takiej dziewczyny, ale sorry spokojna dziewczyna nie zagaduje pierwsza, jest tradycjonalistką, a faceci jak napisałam nie chce im sie nic inicjować, a i nawet nie dochodzi do takiej sytuacji że muszą, bo prostackie dziewuchy są pierwsze do startu

Bzdura. Ja zagadywałem wielokrotnie do tych spokojnych dziewczyn i za każdym razem byłem odrzucany.

A do prostaczek mnie nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Facet z którym nie można się nudzić powiadacie. Ja sama ze sobą nigdy nie odczuwam nudy nawet jak siedze w pokoju, więc po co mi facet jako zapewniacz przygód ? Po prostu nie potrzebuję bodźców nie wiadomo jakich aby czuć sie zwyczajnie dobrze. No chyba, że jestem udupiona w pracy o określonym charakterze to wtedy sie faktycznie nudze. No ale z facetem to ja się mogłabym "nudzić" i nawet byleby była w tym miłość taka na serio, a to o to tak naprawde jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość vvv napisał:

Bzdura. Ja zagadywałem wielokrotnie do tych spokojnych dziewczyn i za każdym razem byłem odrzucany.

A do prostaczek mnie nie ciągnie.

Widocznie rysy twarzy nie te..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
8 minut temu, Gość gość napisał:

Facet z którym nie można się nudzić powiadacie. Ja sama ze sobą nigdy nie odczuwam nudy nawet jak siedze w pokoju, więc po co mi facet jako zapewniacz przygód ? Po prostu nie potrzebuję bodźców nie wiadomo jakich aby czuć sie zwyczajnie dobrze. No chyba, że jestem udupiona w pracy o określonym charakterze to wtedy sie faktycznie nudze. No ale z facetem to ja się mogłabym "nudzić" i nawet byleby była w tym miłość taka na serio, a to o to tak naprawde jest ciężko.

Jestem facetem i szanuję twoją postawę. Skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

wola takich z IQ rownym 92 niz wartosciowego, spokojnego  introwertyka z IQ 115

Ja chcę tylko takiego któremu będzie szczerze na mnie zależeć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
27 minut temu, Gość Nata napisał:

Ja chcę tylko takiego któremu będzie szczerze na mnie zależeć... 

Mi by zależało na ukochanej, ale żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 partnerów to dużo
14 godzin temu, Gość Ene napisał:

A on będzie prawiczkiem? Bo tylko wtedy może coś komentować 

Nie trzeba być prawiczkiem, być czuć odrazę do kobiety która miała 6 lub więcej partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5uiio
11 godzin temu, Gość 6 partnerów to dużo napisał:

Nie trzeba być prawiczkiem, być czuć odrazę do kobiety która miała 6 lub więcej partnerów.

Podczas gdy samemu miało się 12 dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łiła i Gucz
Dnia 23.11.2019 o 23:45, Gość Gość napisał:

Mój mąż jest samcem alfa i tak mówi każdy, ja długo go nie analizował pod tym względem. On nie jest zły, po 12 latach razem, wiem, że świetnie wybrałam. Samiec alfa nie jest prostakiem to np. typowy Prezes lub dyrektor w korporacji, on mówi cicho, a wszyscy go słuchają, on nie musi krzyczeć by być zauważonym, raczej ma spokojny i wyważony ton i pewność siebie, przewodniczy ludziom gdziekolwiek się znajdzie, to nie typowy Seba, to facet dbający o rodzinę, głowa rodziny przy której nikomu nic nie grozi, ostoja. 

Racja, no właśnie samiec alfa nie jest chamem, nawet nie powinien nim być, on ma posłuch bez posuwania się do chamskich zachowań. Ale Karyny lubią chamów i mają takich buraków właśnie za samców alfa, kiedy to zwykłe gnojki z osiedla, którym się wydaje, że są kimś lepszym, bo założą bluzę z żołnierzami wyklętymi. Jak bardzo się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łiła i Gucz
Dnia 24.11.2019 o 00:38, Gość Kobietaaaa napisał:

Tylko przebojowy, taki z którym nie można się nudzić. I koniecznie prawiczek, pewny siebie, ale zachowujący siebie jeśli chodzi o sferę seksualną tylko dla jednej kobiety w życiu (kobiety wartej jego, o takiej samej mentalności) 

To jest cholera prawdziwy mężczyzna

Połączenie pewności siebie i siły charakteru z oddaniem tylko jednej kobiecie, eksplozja męskości

Prawiczek? Eksplozja męskości? Pos/rało Cię? xD Chyba że masz 17 lat i piszesz o rówieśnikach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.11.2019 o 00:57, Gość 6 partnerów to dużo napisał:

Opinię swojego faceta na ten temat też będziesz mieć gdzieś? Każdy facet woli, żeby jego kobieta miała możliwie mało partnerów.

Spotykam się z dorosłymi facetami bez takich kompleksów jakie Ty masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość 6 partnerów to dużo napisał:

Nie trzeba być prawiczkiem, być czuć odrazę do kobiety która miała 6 lub więcej partnerów.

Ok ale możesz zrozumieć że ja np czuje odrazę dla tak niedorobionych przyglupow jak ty? Dzięki Bogu lepiej sobie radzę w życiu i związkach niż Ty z tą kuska zawiazana na supel.🤣 ja po prostu nigdy nie spotykam się z pier..do...lnietymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×