Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomocy

Oryginalne perfumy

Polecane posty

Gość Pomocy

Witam, chciałabym w końcu sobie odżałować i kupić sobie oryginalne perfumy. Jestem oszczędna osoba i szkoda mi wydać więcej niż 200 zł bo zdarzało mi się zbić cały flakon perfum a nie chce ataku serca. Mamusie polećcie oryginalne perfumy raczej świeże lub kwiatowe,  nie duszące do 200 zł 

Gość Gosc
26 minut temu, Gość Pomocy napisał:

Witam, chciałabym w końcu sobie odżałować i kupić sobie oryginalne perfumy. Jestem oszczędna osoba i szkoda mi wydać więcej niż 200 zł bo zdarzało mi się zbić cały flakon perfum a nie chce ataku serca. Mamusie polećcie oryginalne perfumy raczej świeże lub kwiatowe,  nie duszące do 200 zł 

Najlepiej isc do Sephory i powahac wszystkich. Kazdemu podoba sie cos innego. 

Ja uwielbiam chanel m. ale sa drogie, kolezanka ma Burberry za niecale 100 zl i zapach sie za nią ciągnie

Gość Rredc

Ja jestem od lat wierna DKNY be delicios i Davidoff cool water. Naprawde malo jaki perfum mi odpowiada.

Gość Gość

Mało jakie perfumy jak już , nie ma i nigdy nie było i nie będzie słowa ten perfum. Jedyna poprawna forma to, te perfumy, brak liczby pojedynczej. 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Rredc napisał:

Ja jestem od lat wierna DKNY be delicios i Davidoff cool water. Naprawde malo jaki perfum mi odpowiada.

Mało jakie co ci odpowiada??? 

Gość Gość

Mark jacobs ma kwiatowe zapachy, versache, miss dior. Ale to musisz powachac bo na oko nie kupisz.

Gość gość

Cartier Carat, moje zeszłoroczne odkrycie i miłość ogromna:

nezdeluxe.pl/2018/09/cartier-carat.html

charlienose.pl/home/2018/9/21/nowy-zapach-cartier-carat

Z innych lubię też Addict Eau Fraiche, ale ma dużo słabszą trwałość. Powąchaj też Versace Bright Cristal i Elie Saab Le parfum in White

Gość gość

Cartier Carat, moje zeszłoroczne odkrycie i miłość ogromna:

nezdeluxe.pl/2018/09/cartier-carat.html

charlienose.pl/home/2018/9/21/nowy-zapach-cartier-carat

Z innych lubię też Addict Eau Fraiche, ale ma dużo słabszą trwałość. Powąchaj też Versace Bright Cristal i Elie Saab Le parfum in White

Gość Gosc

Sprawdz sobie na necie perfumerie internetowe. Często sa np testery w dobrych cenach. Ja zamawiam na perfumesco.pl i jest ok. Ale trzeba uwazac bo zamowilam kiedys chanel na baaardzo popularnej stronie i cos z tymi perfumami bylo nie halo.

Najlepiej idz do sephory bo z polecenia to ciezko kupic. Kazdemu podoba sie co innego. 

Ostatnio kupilam chloe nomade i sa super. 

Gość okkk

Mars Jacobs oh Lola, uwielbiam, ale one są zwykle za ok 250-300 zł

Gość Anka

Za 200zl już można kupić porządne perfumy. Si Armaniego są piękne i na notino za 196zl 

Wyżej wspomniane burnery są fajne ale nietrwałe. Kevina Kleina też nie kupuj bo to badziew. 

Gość Nadia43

Notino ma podroby, jeśli chodzi o Chanel to wszystko co jest w necie to podroby, firma ma zasadę że sprzedaje tylko stacjonarnie, 

Gość Anna
5 minut temu, Gość Nadia43 napisał:

Notino ma podroby, jeśli chodzi o Chanel to wszystko co jest w necie to podroby, firma ma zasadę że sprzedaje tylko stacjonarnie, 

Notino nie ma podróbek. Kupuje i jestem zadowolona. 

Gość Pomocy

Dziękuje za odpowiedzi. Właśnie się zastanawiam nad bright crystal ale ponoć nie są trwałe 

Gość Gość

Tylko nie davidoff cool water. Najgorsze śmierdzące g. Spróbuj może eau d'issey. Albo Chanel 5. Są ciężkie ale świetne i pachną świeżo dopiero po kilku godzinach. Lubię też estee lauder youth dew.

Gość gość
10 godzin temu, Gość Pomocy napisał:

Jak nie chcesz zaliczyć wtopy to idź do perfumerii i przetestuj, bez sensu kupować w ciemno.

Co do nut to polecam stronę fragrantica. Tam sobie możesz wybrać jaki tym perfum Cię interesuje, a później porównać je na żywo w perfumerii.

Gość Bhxhdbdh
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak nie chcesz zaliczyć wtopy to idź do perfumerii i przetestuj, bez sensu kupować w ciemno.

Co do nut to polecam stronę fragrantica. Tam sobie możesz wybrać jaki tym perfum Cię interesuje, a później porównać je na żywo w perfumerii.

Tak pójdę do sephory czy tam douglasa ale nie chce sprawdzać wszystkich bo po 3 zapachach będzie już misz masz. Dlatego pytam jakie mam wąchać 

Gość gość
8 minut temu, Gość Bhxhdbdh napisał:

Tak pójdę do sephory czy tam douglasa ale nie chce sprawdzać wszystkich bo po 3 zapachach będzie już misz masz. Dlatego pytam jakie mam wąchać  

Dlatego podałam Ci stronę na której możesz sprawdzić interesujący Cię typ perfum. Bo Ty chcesz świeże i kwiatowe, a padają propozycje typu miss Dior, czy Chanel, które moim zdaniem,  nijak nie pasują do Twoich preferencji.

Sama lubię kwiatowe perfumy, ale ciężko znaleźć mi coś z typowej perfumerii. Najbardziej odpowiadają mi zapachy z Yves Rocher czy L'occitane. Najprostsze "jednoskładnikowe". 

Dlatego uważam, że trzeba testować samemu, nawet jeżeli to oznacza, że będziesz musiała przejść się do perfumerii dwa-trzy razy. 

Gość gość
8 minut temu, Gość Bhxhdbdh napisał:

Dlatego podałam Ci stronę na której możesz sprawdzić interesujący Cię typ perfum. Bo Ty chcesz świeże i kwiatowe, a padają propozycje typu miss Dior, czy Chanel, które moim zdaniem,  nijak nie pasują do Twoich preferencji.

Sama lubię kwiatowe perfumy, ale ciężko znaleźć mi coś z typowej perfumerii. Najbardziej odpowiadają mi zapachy z Yves Rocher czy L'occitane. Najprostsze "jednoskładnikowe". 

Dlatego uważam, że trzeba testować samemu, nawet jeżeli to oznacza, że będziesz musiała przejść się do perfumerii dwa-trzy razy. 

Gość Gość

Mnie najbardziej podobają się  j'adore Diora. Własnie są kwiatowo owocowe. A jak szkoda mi wydac tyle kasy to kupuje w naturze,Harpine yodeymy. Jest idealna dla mmie. Dluuugo trzyma zapach,w pracy mysla ze to kolejne b drogie perfumy

Gość Ags
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie najbardziej podobają się  j'adore Diora. Własnie są kwiatowo owocowe. A jak szkoda mi wydac tyle kasy to kupuje w naturze,Harpine yodeymy. Jest idealna dla mmie. Dluuugo trzyma zapach,w pracy mysla ze to kolejne b drogie perfumy

J'adore sa cudowne. Sama uzywam. Sa tez jednak ogoniaste i dosyc ciezkie. Moim zdaniem tylko na chlodne dni. Sa tez bardzo popularne i wielu kobietom sie podobaja. Maja tez wysoka cene a Autorka watku chce takie do 200zl. 

Gość szklaneczk9a
12 godzin temu, Gość Rredc napisał:

nie perfum tylko perfumy , tumanico!!!!!!!!!!!!!

Polecam chloe chloe, sa przepiekne. Albo La vie est belle lancome- cudowne. 
Nie musisz od razu kupowac calej bo na FB sa grupy perfumnowe gdzie ludzie sobie odsprzedaja ich uzywane perfumy w roznych pojemnosciach po super cenach. Perfumy sa oczywiscie oryginalne , nad czym czuwaja admini. Ja naleze do :
"Perfumomania" i "Perfumy- sprzedaz wymiana , tylko oryginaly" 
Nier polecam Douglasa ani Sephory bo maja bardzo duze marze. Wybierz, elninio, perfumesko, itd

Gość Gość

Ze swieżych najlepsze są eau d'issey, serio.

Gość Dhdhfhdfhdj

A ja się zastanawiam nad Versace Bright Crystal. Są teraz wszędzie w promocji po 130 zł za 30 ml. Co o nich sądzicie ? 

Gość gość
15 minut temu, Gość Dhdhfhdfhdj napisał:

A ja się zastanawiam nad Versace Bright Crystal. Są teraz wszędzie w promocji po 130 zł za 30 ml. Co o nich sądzicie ? 

Nie są zbyt trwałe niestety.

Gość Bxbxbxnd
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie są zbyt trwałe niestety.

Mniej niż inne wody toaletowe ? Bo to akurat woda toaletowa a nie perfumowana 

Gość Dndndnfn

A ci*ul zamówiłam Bright Crystal zobaczymy 

Dnia 24.11.2019 o 07:48, Gość Nadia43 napisał:

Notino ma oryginalne prerfumy. Oni mają też drogerie stacjonarne w galeriach, możesz tam nawet odebrać zamówienie internetowe. Jakby mieli podróby to by juz dawno przestali istnieć, przecież prawo na coś takiego nie pozwala... Ja tam kupuję i zawsze jestem zadowolona.

• Like 1

Dnia 24.11.2019 o 05:30, Gość Ags napisał:

J'adore sa cudowne. Sama uzywam. Sa tez jednak ogoniaste i dosyc ciezkie. Moim zdaniem tylko na chlodne dni. Sa tez bardzo popularne i wielu kobietom sie podobaja. Maja tez wysoka cene a Autorka watku chce takie do 200zl. 

J'adore, Chance i Champs Elysees sa moimi ulubionymi.

Dnia 20.01.2021 o 15:39, Dobrosułka napisał:

J'adore, Chance i Champs Elysees sa moimi ulubionymi.

Też J'adore.

Z La Rive odpowiednik In Love.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować