Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

............. 20 lat temu oczekiwania polskich kobiet powiedzmy 20 do 25 letnich byly calkiem inne niz dzis

Polecane posty

Gość gosc

wtedy mezczyzna powinien byc

- uprzejmy

- odpowiedzialny

- troszke ladniesjzy od diabla

- nie naduzywajacy alkoholu

- nie podnsozacy reki na kobiete

 

dzis mezczyzna powinien byc

- dobrze zarabiajacy

- przystojny

- dobry w lozku

 

20 lat temu przyjechala dziewczyna ze wsi do maista by znalezc prace po studiach w miescie i by znalezc meza. W wieku 22 lat byla zareczona, w wieku 24 lat hajtala sie.

Dzis pannice stawiaja raczej na kariere, imprezy, podroze i bogate zycie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Przystojni zawsze byli najgorętszym towarem.

Fakt, młode kobiety wychodziły wcześnie za maz,za rówieśników +/- 3 lata. 

Zamożny mężczyzna zawsze był najbardziej pożądanym towarem. 

Jak dobrze, ze czasy ida do przodu i nikt nie musi niszczyć sobie swojego jednego, jedynego życia z jakims zyciowym przegrancem i pasztetem. Alleluja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Portale randkowe i social media tak zniszczyły kobiety

20 lat temu kobieta nie mogła sobie wejść na badoo i z miejsca mieć dostęp do tysięcy facetów, tylko była ograniczona do swojego najbliższego otoczenia więc musiała brać jakiegoś przeciętnego mirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Realista napisał:

Portale randkowe i social media tak zniszczyły kobiety

20 lat temu kobieta nie mogła sobie wejść na badoo i z miejsca mieć dostęp do tysięcy facetów, tylko była ograniczona do swojego najbliższego otoczenia więc musiała brać jakiegoś przeciętnego mirka

I to cie boli? Rzygam wami prostaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regerger
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I to cie boli? Rzygam wami prostaki. 

a ja rzygam tobą lafiryndo, myslisz, ze masz pi.zde miedzy udami i mozna ci wszystko? ch0j ci w d0pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Realista napisał:

Portale randkowe i social media tak zniszczyły kobiety

20 lat temu kobieta nie mogła sobie wejść na badoo i z miejsca mieć dostęp do tysięcy facetów, tylko była ograniczona do swojego najbliższego otoczenia więc musiała brać jakiegoś przeciętnego mirka

cenna uwaga ziomus

dzis ludzie maja ogolnie bardziej bogate zycie , na FB po 300+ znajomych albo i 500+...

kiedys ktos kto mial zycie typu dwie szkoly, + studia,+  kilku kolegow z podworka ub dzielnicy, nigdy nie osiagal 300 znajomych, po prostu nie znal tylu ludzi

nastepuje wieskze rozwarstwienie jesli chodzi o popularnsoc, samotnicy sa naprawde samotni, a ci popularni i rozrywkowi sa coraz bardziej popularni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie chcialbym za zone kobiety, ktora jest managerem w korpo i zarzadza ludzmi

 

w domu tez by chciala zarzadzac, nie mialaby tej slodkosci, subtelnosci, tej archetypowej kobiecej slabosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość regerger napisał:

a ja rzygam tobą lafiryndo, myslisz, ze masz pi.zde miedzy udami i mozna ci wszystko? ch0j ci w d0pe

Tak, można jej wszystko. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

wtedy mezczyzna powinien byc

- uprzejmy

- odpowiedzialny

- troszke ladniesjzy od diabla

- nie naduzywajacy alkoholu

- nie podnsozacy reki na kobiete

 

dzis mezczyzna powinien byc

- dobrze zarabiajacy

- przystojny

- dobry w lozku

 

20 lat temu przyjechala dziewczyna ze wsi do maista by znalezc prace po studiach w miescie i by znalezc meza. W wieku 22 lat byla zareczona, w wieku 24 lat hajtala sie.

Dzis pannice stawiaja raczej na kariere, imprezy, podroze i bogate zycie seksualne.

Ile masz lat? Bo ja mam 40, zatem 20 lat temu bylam 20-latką i to kłamstwo, co piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość regerger napisał:

a ja rzygam tobą lafiryndo, myslisz, ze masz pi.zde miedzy udami i mozna ci wszystko? ch0j ci w d0pe

Idź się napij. Tyle w życiu potrafisz smierdzielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Anna napisał:

Ile masz lat? Bo ja mam 40, zatem 20 lat temu bylam 20-latką i to kłamstwo, co piszesz. 

Mam trochę więcej niż Ty. Dużo w tym prawdy co napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mam trochę więcej niż Ty. Dużo w tym prawdy co napisał.

Jeżeli masz powyżej 40 lat to co cię obchodzi jak jest teraz. Przecież ciebie to już nie dotyczy. 

Jeżeli przez dobry w łóżku rozumiesz, że nie jest egoistą i w trakcie seksu nie myśli tylko o sobie   - to 20 lat temu kobiety też chciały dobrego w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

wtedy mezczyzna powinien byc

- uprzejmy

- odpowiedzialny

- troszke ladniesjzy od diabla

- nie naduzywajacy alkoholu

- nie podnsozacy reki na kobiete

 

dzis mezczyzna powinien byc

- dobrze zarabiajacy

- przystojny

- dobry w lozku

 

20 lat temu przyjechala dziewczyna ze wsi do maista by znalezc prace po studiach w miescie i by znalezc meza. W wieku 22 lat byla zareczona, w wieku 24 lat hajtala sie.

Dzis pannice stawiaja raczej na kariere, imprezy, podroze i bogate zycie seksualne.

20 lat temu miałam 26 lat i nie przypominam sobie zeby laski jakoś wybitnie rwały biednych i brzydkich. Co innego  miłostki z liceum, tu chłopak mógł być biedny bo i tak nie zarabiał na siebie, ale juz jak sie szukało męża to lepszy był zaradny i  przystojny od brzydkiego nieudacznika. I nawet nie wiesz mały jakie były imprezy studenckie, albo jak sie ludzie po akademikach parzyli:). A przypominam ze to były czasy transformacji, biedy i bezrobocia więc tym bardziej  ważne było zeby nie zaczynać od zera w zyciu. A przez "kiepski w łozku" to potem były szybkie rozwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×