Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Taniec dwojga serc

Polecane posty

Gość Gosc

Wiem że straciliśmy to co w życiu najpiękniejsze tylko przez naszą głupotę. Strach  przed czymś co unosi, dodaje mnóstwo energii, coś co sprawia że życie nabiera barw i chętnie witasz nowy, kolejny piękny dzień pęłen radości serc i uśmiechu na twarzy. Niby dorośli, doświadczeni przez życie, a uciekliśmy przed tym jak małe dzieci przed czymś nowym, nieznanym. Widać gołym okiem że przez tych kilka chwil serca nasze wygasły, a na twarzach pojawił się smutek. Dawałaś mi tyle energii, że byłem wstanie poruszyć góry aby otworzyć drzwi dla Ciebie i wiedz o tym że nigdy nie chciałem Twojego smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeśli to napisał mężczyzna to piękne słowa i życzę byś z fazy  smutku przeszedł na fazę uśmiechu u Was obojga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jak do tego doszlo? Oboje chcieliscie siebie nazwzajem, ale z tego zrezygnowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Jeśli to napisał mężczyzna to piękne słowa i życzę byś z fazy  smutku przeszedł na fazę uśmiechu u Was obojga. 

Kiedy serce podpowiada to i słowa są piękne i mają tyle mocy aby to zimne serce poruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chciałabym, żeby to M. napisał. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chciałabym, żeby to M. napisał. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

do kogo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kiedy serce podpowiada to i słowa są piękne i mają tyle mocy aby to zimne serce poruszyć.

To napisz te słowa wprost do niej SMS,e-mail.. mnie by urzekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Połowa Ciebie to ja
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiem że straciliśmy to co w życiu najpiękniejsze tylko przez naszą głupotę. Strach  przed czymś co unosi, dodaje mnóstwo energii, coś co sprawia że życie nabiera barw i chętnie witasz nowy, kolejny piękny dzień pęłen radości serc i uśmiechu na twarzy. Niby dorośli, doświadczeni przez życie, a uciekliśmy przed tym jak małe dzieci przed czymś nowym, nieznanym. Widać gołym okiem że przez tych kilka chwil serca nasze wygasły, a na twarzach pojawił się smutek. Dawałaś mi tyle energii, że byłem wstanie poruszyć góry aby otworzyć drzwi dla Ciebie i wiedz o tym że nigdy nie chciałem Twojego smutku.

Masz absolutną rację.Mam takie samo zdanie na ten temat.Cieszę się że to napisałeś.Myślałam że tylko ja mam takie odczucia.Doskonale Cię rozumiem.Jesteś promyczkiem na moim szarym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona też..
1 minutę temu, Gość Połowa Ciebie to ja napisał:

Masz absolutną rację.Mam takie samo zdanie na ten temat.Cieszę się że to napisałeś.Myślałam że tylko ja mam takie odczucia.Doskonale Cię rozumiem.Jesteś promyczkiem na moim szarym niebie.

I ja,to są trzy polowy😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Połowa Ciebie to ja napisał:

Masz absolutną rację.Mam takie samo zdanie na ten temat.Cieszę się że to napisałeś.Myślałam że tylko ja mam takie odczucia.Doskonale Cię rozumiem.Jesteś promyczkiem na moim szarym niebie.

Chciałbym przegonić wszystkie ciemne chmury aby odkryć Jej słoneczko które rozgrzeje dwa stęsknione serca. Spokojnej nocy wszystkim, a w szczególność tej do której skierowałem moje słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jej literka!

Niech te mundre przestaną się zachwycać, podobnie, jak głupi serem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasz taniec

Ten taniec trwa i będzie trwał bo jest siłą napędową do życia.Oboje o tym wiemy.Nigdy nie chciałam by moje zachowanie przysporzyło smutki i Tobie.Nie taka była moja wolą.Dla Ciebie chciałam być doskonała stąd uciekam bo ne spełniam norm narzuconych sobie pomijając ogrom uczuć których nie ogarniam.To mnie obezwładnia .Przed Tobą staję w prawdzie jak naga istota.Ty wiesz .Potrafisz przeswietlic mnie w całości.Jestem bezbronny a jednocześnie czuję spokój kiedy jestes/byłeś obok.Dlaczego tak się tego balśmy,trudne pytanie i wręcz irracjonalne.To Ty dawałem mi tyle energii a teraz światło we mnie jakby zgasło.Mało kto potrafi to zrozumieć.Widzisz ?mamy tak samo.Widzę nas..nas z tamtego okresu.Trafne przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrej nocy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka

Pięknie napisane aż serce się raduje  ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak taniec dwóch serc😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Jej literka!

Niech te mundre przestaną się zachwycać, podobnie, jak głupi serem...

Literka tu nic nie zmieni. Gdy to przeczyta to jestem pewny, że będzie wiedziała bo te słowa zarezerwowane są dla Niej. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Księżniczka napisał:

Pięknie napisane aż serce się raduje  ...

Dziękuję. Piękne słowa to te który płyną prosto z serca, serce nigdy nie kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nad życie kc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobrej nocy ☺

Dobrej nocy najukochanszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nad życie kc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Literka tu nic nie zmieni. Gdy to przeczyta to jestem pewny, że będzie wiedziała bo te słowa zarezerwowane są dla Niej. Dobranoc

Wiem najdroższy.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s

Dobranoc kochanie Wojtku muj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dziękuję. Piękne słowa to te który płyną prosto z serca, serce nigdy nie kłamie.

Tylko czas nie kłamie . Wszystko inne jest subiektywne i relatywne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 minuty temu, Gość sylwia s napisał:

Dobranoc kochanie Wojtku muj

Podszywie mój się pisze przez ,;Ó"!!ortografia się kłania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dziękuję. Piękne słowa to te który płyną prosto z serca, serce nigdy nie kłamie.

Serce nie kłamie, ale co z tego jeśli się go nie słucha. Konsekwencje są bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
3 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Podszywie mój się pisze przez ,;Ó"!!ortografia się kłania!

Wojtku to podszyw tu jestem i kocham Cię od lat wybacz mi małurzeństwo z Rafałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia/parasolka
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

Wojtku to podszyw tu jestem i kocham Cię od lat wybacz mi małurzeństwo z Rafałem 

Chore jest pisanie takich ... weź się kliknij w głowę Magdo Bozeno lub Katarzyno! Spieszno ci Rafałowi do wyra?po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Przed chwilą, Gość Sylwia/parasolka napisał:

Chore jest pisanie takich ... weź się kliknij w głowę Magdo Bozeno lub Katarzyno! Spieszno ci Rafałowi do wyra?po co to robisz?

Co to zaznaczyć ! Jaką Bożena?! Iza to ty ja wiem że to ty. Bierz sobie Rafała do wyra ja go nie biere a tfu! Wojtku kochaj mię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka

Pięknie Autor napisał o uczuciach aż miło czytać a wejdzie ...ka i wszystko psuje 

Poszła won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dawałaś mi tyle energii, że byłem wstanie poruszyć góry aby otworzyć drzwi dla Ciebie

To jedno zdanie pasuje jak ulał do naszej historii. On tez poruszył wiele gór żeby otworzyć mi drzwi. Pomógł mi bardzo, sam i przez znajomych. Nigdy jemu tego nie zapomnę ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kochany Ty, nie należy wracać do przeszłości (dowodem jest książeczka "Panny z Wilka") Już nic nie będzie takie samo, miałam po prostu swą rolę do spełnienia, podobnie, jak Ty miałeś dla mojego życia. Smutek, który się wkradł w życia dwa to wynik niewiadomej o wyborze losowości. Nikt nie wie, czyja to Wola.

Dobranoc Skarbie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×