Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista

Jest taka strona na facebooku "Ciekawie brzydcy mężczyźni"

Polecane posty

Gość Realista

Zamieszczane tam są zdjęcia facetów którzy są rzekomo brzydcy i baby się nad nimi spuszczają chcąc pokazać że nie są pustakami i lecą na brzydali

Sęk w tym że większość facetów tam zamieszczanych to typowe przystojniaki którym niczego nie brakuje xD

Jeżeli oni są brzydcy to ciekawe co w takim razie taka Polka myśli o przeciętnym Polaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O pamiętam 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

To tylko dowód na to, że kobiety mają zaburzone poczucie estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Część jest przystojna, część przeciętna, część faktycznie brzydka. Ale nawet jeżeli są przystojni, to w dosć specyficzny sposób, na pewno nie "typowo".

Typowo przystojny to jest ronaldo albo np. john holloway, matołku.

A ty pewnie jesteś brzydkim mizoginem, dlatego nawet ci delikatnie powyżej przecietnej są dla ciebie nie wiadomo jakimi przystojniakami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Część jest przystojna, część przeciętna, część faktycznie brzydka. Ale nawet jeżeli są przystojni, to w dosć specyficzny sposób, na pewno nie "typowo".

Typowo przystojny to jest ronaldo albo np. john holloway, matołku.

A ty pewnie jesteś brzydkim mizoginem, dlatego nawet ci delikatnie powyżej przecietnej są dla ciebie nie wiadomo jakimi przystojniakami. 

Stronka się nazywa ciekawie BRZYDCY mężczyźni a nie ciekawie przeciętni mężczyźni

Poza tym tak jak napisałem, większość tych facetów nie jest ani brzydka, ani nawet przeciętna, tylko dużo dużo powyżej przeciętnej, albo wręcz typowe przystojniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Realista napisał:

Stronka się nazywa ciekawie BRZYDCY mężczyźni a nie ciekawie przeciętni mężczyźni

Poza tym tak jak napisałem, większość tych facetów nie jest ani brzydka, ani nawet przeciętna, tylko dużo dużo powyżej przeciętnej, albo wręcz typowe przystojniaki

Na serio jesteś zbyt drętwy mentalnie, aby pojąć coś takiego jak ironiczna nazwa?

A to, ze są bardzo przystojni to tylko twoje subiektywne zdanie, tylko i wyłącznie. Z resztą, zauważyłam, ze faceci, którzy sami są brzydcy, mocno zawyżąją ocenę innych facetów i nie są obiektywni. Ja tam w większości widze charyzmatycznych przecietniaków. Przystojniejsi zdarzają sie, ale rzadziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A to, ze są bardzo przystojni to tylko twoje subiektywne zdanie, tylko i wyłącznie.

To, że są przeciętni również jest twoim subiektywnym zdaniem.

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Z resztą, zauważyłam, ze faceci, którzy sami są brzydcy, mocno zawyżąją ocenę innych facetów i nie są obiektywni. Ja tam w większości widze charyzmatycznych przecietniaków. Przystojniejsi zdarzają sie, ale rzadziej. 

A ja zauważyłem (i nie tylko ja, jest to potwierdzone naukowo), że kobiety mocno zaniżają ocenę facetów i nie są obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To, że są przeciętni również jest twoim subiektywnym zdaniem.

A ja zauważyłem (i nie tylko ja, jest to potwierdzone naukowo), że kobiety mocno zaniżają ocenę facetów i nie są obiektywne.

Nie, nie jest tylko moim zdaniem, bo wiem jakie są kanony piękna, w przeciwieństwie do ciebie. Więc obiektywnie (biorąc pod uwagę te kanony) wielce przystojni nie sa. 

Powtarzam, ze typowi przystojniacy to tacy goście jak ronaldo, holloway, orlando bloom, johny depp, rayan goosling czy ś.p. heath ledger - im faktycznie większosc kobiet dałaby 8-10.

A ty 8/10 pewnie dajesz pierwszemu lepszemu przecietniakowi czy przeciętnie przystojnemu typowi z tej stronki, tylko dlatego, ze jest przystojniejszy od ciebie, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat ci których wymieniłas są właśnie przeciętni. Może depp ale za młodu jedynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola31

Ile kobiet tyle gustów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość Gosć napisał:

A ty 8/10 pewnie dajesz pierwszemu lepszemu przecietniakowi czy przeciętnie przystojnemu typowi z tej stronki, tylko dlatego, ze jest przystojniejszy od ciebie, ot co.

Nie.

4 minuty temu, Gość Gosć napisał:

Nie, nie jest tylko moim zdaniem, bo wiem jakie są kanony piękna, w przeciwieństwie do ciebie. Więc obiektywnie (biorąc pod uwagę te kanony) wielce przystojni nie sa.

No chyba jednak nie, skoro udowodniono, że dla kobiet 80% facetów jest poniżej przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
27 minut temu, Gość Gosć napisał:

Nie, nie jest tylko moim zdaniem, bo wiem jakie są kanony piękna, w przeciwieństwie do ciebie. Więc obiektywnie (biorąc pod uwagę te kanony) wielce przystojni nie sa. 

Powtarzam, ze typowi przystojniacy to tacy goście jak ronaldo, holloway, orlando bloom, johny depp, rayan goosling czy ś.p. heath ledger - im faktycznie większosc kobiet dałaby 8-10.

A ty 8/10 pewnie dajesz pierwszemu lepszemu przecietniakowi czy przeciętnie przystojnemu typowi z tej stronki, tylko dlatego, ze jest przystojniejszy od ciebie, ot co.

Tak apropos to Heath Ledger mi się tam przewinął, i paru innych z tych co wymieniłaś też tam są. Czyli te przystojniaki co ich wymieniłaś też są na stronce co się nazywa ciekawie BRZYDCY mężczyźni

Kobiety notorycznie zaniżają oceny facetów i to jest fakt

Żeby kobieta uznała faceta za przystojnego bez żadnego "ale" to on musi być tak przystojny że aż prawie nierealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Wszyscy faceci poniżej 7/10 są uważani przez kobiety za brzydali

Dopiero taki 7/10 to dla nich facet "przeciętny"

8/10 to facet "trochę powyżej przeciętnej"

Dopiero od 9/10 wzwyż jest dla was przystojny

Na jakim wy świecie żyjecie babony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
6 minut temu, Gość Realista napisał:

Tak apropos to Heath Ledger mi się tam przewinął, i paru innych z tych co wymieniłaś też tam są. Czyli te przystojniaki co ich wymieniłaś też są na stronce co się nazywa ciekawie BRZYDCY mężczyźni

No więc, właśnie piszę tłuku, że nazwa "brzydale" jest ironiczna i możliwe, ze dla beki, czaisz to??? Czy jakiegoś aspergera masz, że nie rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
2 minuty temu, Gość Gosć napisał:

No więc, właśnie piszę tłuku, że nazwa "brzydale" jest ironiczna i możliwe, ze dla beki, czaisz to??? Czy jakiegoś aspergera masz, że nie rozumiesz? 

A właśnie że nie jest ironiczna. Zamysł tej stronki był taki by umieszczać na niej brzydali którzy mają jakiś urok

Tam natomiast bardzo rzadko są umieszczani jacykolwiek faceci o których można by było powiedzieć że są brzydcy ale ciekawi

Jest za to bardzo dużo przystojnych i ciekawych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No ja tej stronce sa właśnie mniej urodziwi panowie. Przecietni i poniżej przeciętnej. Zaden z nich nie ma więcej niż 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
10 godzin temu, Gość Realista napisał:

Zamieszczane tam są zdjęcia facetów którzy są rzekomo brzydcy i baby się nad nimi spuszczają chcąc pokazać że nie są pustakami i lecą na brzydali

Sęk w tym że większość facetów tam zamieszczanych to typowe przystojniaki którym niczego nie brakuje xD

Jeżeli oni są brzydcy to ciekawe co w takim razie taka Polka myśli o przeciętnym Polaku

No i wyszło jak panowie sobie dodają urody. Ci na zdjęciach są faktycznie albo przecietni albo poniżej przeciętnej. Przystojnego tam nie ma. 

P. S. A większość Polakow to brzydale. Zawsze to powtarzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×