Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zabujana

jeśli facet ogląda każdą moją relację na fb

Polecane posty

A mało to na tym świecie nieszczęśliwych mężatek? Nie dramatyzuj, może nie czatuje na twoje prawictwo tylko zwyczajnie lubi Cie platonicznie. 

Edytowano przez Pastelova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, gdyby ta "okropna mężatka" nie podobała się i Tobie to byś tutaj nie dopytywał z takim zaangażowaniem. Zajęty życiem i życiowo facet nie interesuje się takimi dup.eralami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA no owszem podoba mi się, ale mam w tym wypadku związane ręce. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, karol36 napisał:

HA no owszem podoba mi się, ale mam w tym wypadku związane ręce. 😉

No widzisz jak Cię rozgryzłam. Prościutkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BennieAndTheJets napisał:

Ja oglądam relacje ludzi, które są śmieszne albo Ci ludzie są tak brzydcy, że się nie mogę napatrzeć.

Może jesteś psychopatą na wysokim pułapie dlatego wzniecają Cię takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z autopsji wiem, że może zdarzyć się tak, że  oglądanie zdjęć w końcu nie wystarczy i człowiek będzie chciał wejść w relacje realną. Tylko dana osoba musiałaby się jemu bardzo podobać. Wtedy nawet małżeństwo nie przetrwa tej próby czasu. Zobaczcie ile teraz jest rozwodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo osoba oglądana może być alternatywą dla jego związku. Skoro się podoba to wkrótce może się to przerodzić w coś głębszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, karol36 napisał:

Podpowie mi ktoś co to może oznaczać, że ona ciągle wchodzi na mój profil? Czemu tak się interesuje gdzie jestem, co robię ? 

A skąd wiesz ze wchodzi w twój profil relacje wyświetlane są u góry na pasku, nie trzeba wchodzic na czyjś profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do wyświetlania relacji owszem, może tak być, że przypadkowo coś ktoś wciśnie. Ale nie możliwe żeby przypadki zdarzały się notorycznie  😉 Co do samego profilu to jeżeli wchodzi w relacje ciągle bo jest zainteresowany Twoją osobą to automatycznie będzie też wchodził na profil 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam tutaj nie ma reguły, Mnie mój były mąż zostawił dla innej przez tego cholernego fb a zaczeło się właśnie od oglądania relacji, zdjęć a potem bliższych spotkań w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, paula45 napisał:

A tam tutaj nie ma reguły, Mnie mój były mąż zostawił dla innej przez tego cholernego fb a zaczeło się właśnie od oglądania relacji, zdjęć a potem bliższych spotkań w pracy.

Mylisz się. Zaczyna się od serca człowieka a nie na FB czy naszej klasy. Dawniej nie było fejsbuköw i były zdrady, jak to dziadkowie mówili kto chcieł to dziurę w desce znaleźli. 

Edytowano przez Pastelova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak wytłumaczysz to, że najpierw była podglądana na facebooku ? A teraz jest jego żoną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paula45  coś w tym niestety jest. Obiło mi się o uszy, że w dzisiejszym świecie najczęstszą przyczyną rozwodów są social media. Najpierw 'ofiara' jest podglądana. Później zaczynają się niewinne rozmowy i voila . Chyba artykuł taki był jak dzisiejsze sm wpływają na związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i temat umarł smiercią naturalną po raz kolejny 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2019 o 22:18, Gość zabujana napisał:

a na żywo jest lekko zdystansowany, tzn. że mu się podobam, ale to ukrywa?

Nic nie oznacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo :) Jak tam u was? U mnie historia się ciągnie. Nic się nie zmieniło, nie odzywa się do mnie, ale zwiększył intensywność oglądania relacji. Ja wstawiać zaczełam po kilka zdjęć dziennie i wszystkie ogląda. Ja już nie wiem czy filrtuje ze mną w ten sposób, specjalnie wchodzi to wiem już :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się stało dziwne a zarazem męczące. Nie wiem co mam o tym myśleć. Może porównuje mnie z tą swoją dziewczyną czy coś :/

Edytowano przez mariakatie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez te portale społecznościowe ludzie przestali się ze sobą normalnie komunikować :/ Zabawy w kotka i myszkę najlepiej urządzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ordynus z Ciebie. Nikt w normalnym życiu z Tobą by nie wytrzymał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest ktoś kto przegląda temat, kto był po drugiej stronie, "podglądacz" i mógłby potwierdzić naszą teorie, że jest coś na rzeczy, y mnie cały czas że na kilkaset osób cały czas nie wypada z pierwszej 5 jak cos dodam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby :) T8T nadal sytuacja jest identyczna wstawiasz i ogląda? Ja już nawet specjalnie zaczęłam wstawiać relacje, po klika razy dziennie żeby zobaczyć i ogląda WSZYSTKO, dosłownie wszystko. Nawet jak leżałam na leżaku w bikini na ogrodzie i opalałam się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2020 o 19:34, mariakatie napisał:

Hejo 🙂 Jak tam u was? U mnie historia się ciągnie. Nic się nie zmieniło, nie odzywa się do mnie, ale zwiększył intensywność oglądania relacji. Ja wstawiać zaczełam po kilka zdjęć dziennie i wszystkie ogląda. Ja już nie wiem czy filrtuje ze mną w ten sposób, specjalnie wchodzi to wiem już 😕

Serio juz sie zachowujesz jak desperatka, mogę sie założyć ze tylko po to wstawiasz nowe relacje żeby zobaczyć czy on je oglada. I co z tego ze ogląda? Może ogląda relacje wszystkich ładnych koleżanek na FB? Faceci to wzrokowcy i nie dopowiadaj sobie, to nie żaden flirt. Fakty są takie ze nic nie pisze do Ciebie czyli nie zależy mu. Uwierz ze ,,przypominanie mu o swoim istnieniu"- bo tak właśnie robisz i o tym jaka jestes atrakcyjna nic nie da bo gdybys byla w jego typie juz dawno by pisal doCiebie. Tylko właśnie wstawiając po kilka swoich zdjęć dziennie na relacje pokazujesz tym tylko jak bardzo jesteś skupiona na sobie, swoim wyglądzie wiec on może pomyśleć ze jesteś księżniczka pragnąca atencji facetów bo tak atencyjne laski robią. Także oglądać sobie może ale bycmoze nie ma o Tobie zbyt dobrego zdania, różne rzeczy może myśleć. 

Edytowano przez Malutka92
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu chyba ktoś poczuł ukłucie zazdrości :) W dzisiejszym świecie każdy wstawia relacje, zdjęcia i nikt sobie nie robi z tego jakichś głupich dopowiedzeń xD Na to wychodzi, że każdy dzisiaj jest na sobie skupiony. Zresztą nie karzę mu wchodzić w te relacje, sam klika po coś ;)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się 🙂 Ja lubię oglądać relacje znajomych i nawet czasem zerkam czy czegoś nowego nie wstawili 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha pewnie, bo ja mam ciekawsze rzeczy do robienia w weekend a nie siedzenie na kafe. Oj ubogie masz życie BoniBlueBejbi, widzę Cię tu non stop. Ciekawe kiedy Cię ktoś w końcu zbanuje xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×