Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zabujana

jeśli facet ogląda każdą moją relację na fb

Polecane posty

3 minuty temu, molly123 napisał:

Na insta

A to na insta nie wiem.  Zwracam honor. 

Na FB samoczynnie gdy człowiek wejdzie to relacja po relacji. Człowiek sprawdzi i spada. Na Instagramie to chyba trzeba celowo wejść dlatego pewnie pytanie.  

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

A to na insta nie wiem.  Zwracam honor. 

Na FB samoczynnie gdy człowiek wejdzie to relacja po relacji. Człowiek sprawdzi i spada. Na Instagramie to chyba trzeba celowo wejść dlatego pewnie pytanie.  

On sam wchodzi bo mnie nie ma na pasku relacji bo mnie w znajomych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Malutka92 napisał:

To proste- nie chce sie spotykac i kontynuować znajomosci. Pewnie mu sie podobasz wiec ogląda reakcje i jak bylas obok to poflirtowal( podbiło mu to ego tez) ale pewnie uważa ze zbyt daleko od siebie mieszkacie a nie oszalał na Twoim punkcie, żeby miał jeździć do Ciebie wiele kilometrów. Pewnie tak jak Ty, tak i inne kobiety mu sie podobają ale one jednak są bliżej...przekalkulowal to sobie ze rozwijanie tej reakcji nie ma sensu. Przyjmij to do wiadomości i szukaj innego. Wiem ze pewnie ciężko to przełknąć- obstawiam ze rzadko kiedy facet Ci sie podoba? Ja mam to samo, malo kto wpadnie mi w oko i jeśli juz ktoś mi sie spodoba a mnie olewa to bardzo to przezywam. Myślę jednak ze oni maja inaczej, im co chwile inna może sie podobać 😑 i może być zainteresowany wieloma kobietami naraz, no cóż, myślę ze maja większy wybór, tyle ładnych kobiet jest...

A jak mowilam ja sie tam przeprowadzam w te rejony czy za miesiac jak tam bede to napisanie bedzie ok? Cos w stylu co u Ciebie slychac?  

Edytowano przez molly123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Malutka92 napisał:

To proste- nie chce sie spotykac i kontynuować znajomosci. Pewnie mu sie podobasz wiec ogląda reakcje i jak bylas obok to poflirtowal( podbiło mu to ego tez) ale pewnie uważa ze zbyt daleko od siebie mieszkacie a nie oszalał na Twoim punkcie, żeby miał jeździć do Ciebie wiele kilometrów. Pewnie tak jak Ty, tak i inne kobiety mu sie podobają ale one jednak są bliżej...przekalkulowal to sobie ze rozwijanie tej reakcji nie ma sensu. Przyjmij to do wiadomości i szukaj innego. Wiem ze pewnie ciężko to przełknąć- obstawiam ze rzadko kiedy facet Ci sie podoba? Ja mam to samo, malo kto wpadnie mi w oko i jeśli juz ktoś mi sie spodoba a mnie olewa to bardzo to przezywam. Myślę jednak ze oni maja inaczej, im co chwile inna może sie podobać 😑 i może być zainteresowany wieloma kobietami naraz, no cóż, myślę ze maja większy wybór, tyle ładnych kobiet jest...

Mam tak by ktos mi sie naprawde spodobal to malo kto ale wgl on nawet jako kumpel. Polubilam z nim zartowac i gadac. 
 

wiem ze na kazda nie leci bo np moja znajoma ho podrywala, cala sliczna a on jednak ja splawil na starcie i byl nie co mniej mily dla niej ale nie chamski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, molly123 napisał:

On sam wchodzi bo mnie nie ma na pasku relacji bo mnie w znajomych nie ma

Czyli może Cię chcę pooglądać.  Jesteś ładna , nacieszy oczko 🥳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

Czyli może Cię chcę pooglądać.  Jesteś ładna , nacieszy oczko 🥳

Chce sie jeszcze zakumplować to za mało dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

Czyli może Cię chcę pooglądać.  Jesteś ładna , nacieszy oczko 🥳

Nie rozumiem u niego problemu dodalby do znajomych i od trzech miesiecy by sie nie musial bawic w wyszukiwanie mnie co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Malutka92 napisał:

To proste- nie chce sie spotykac i kontynuować znajomosci. Pewnie mu sie podobasz wiec ogląda reakcje i jak bylas obok to poflirtowal( podbiło mu to ego tez) ale pewnie uważa ze zbyt daleko od siebie mieszkacie a nie oszalał na Twoim punkcie, żeby miał jeździć do Ciebie wiele kilometrów. Pewnie tak jak Ty, tak i inne kobiety mu sie podobają ale one jednak są bliżej...przekalkulowal to sobie ze rozwijanie tej reakcji nie ma sensu. Przyjmij to do wiadomości i szukaj innego. Wiem ze pewnie ciężko to przełknąć- obstawiam ze rzadko kiedy facet Ci sie podoba? Ja mam to samo, malo kto wpadnie mi w oko i jeśli juz ktoś mi sie spodoba a mnie olewa to bardzo to przezywam. Myślę jednak ze oni maja inaczej, im co chwile inna może sie podobać 😑 i może być zainteresowany wieloma kobietami naraz, no cóż, myślę ze maja większy wybór, tyle ładnych kobiet jest...

Odczytal to o desperacji napisalam ze gadalam piate przez 10 z tym spot ale ogolnie tego dnia i tesknie za nasza rozmowa tam o dupie marynie, jakos tak🙆🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Ze spot odczytal nie odpisal ale z dobe, roznie bywa znajomy mowil ze jak nawet 3 dni nie odpisze na takie pytanie to mam nie panikowac bo on musi z NL przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Czyli może Cię chcę pooglądać.  Jesteś ładna , nacieszy oczko 🥳

Ostatnio nie bylo go z kilka dni na insta bo obserwujemy ta sama stronke z autami oboje je lubimy. I po tym czasie pojawil sie wszedl w relacje i znikl, a tej strony nigdy nie zostawi bez lajka.

zwariowalam 🙆🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gosc chyba sobie nie zdaje sprawy, ze osoba ktora wstawia relacje widzi kto ją oglada i dlatego tak wchodzi codziennie 🤣 dawno, dawno temu tez stalkowałem jedną laske na instagramie i dopiero pozniej mi ktos powiedzial, ze ta osoba widzi jak ogladam jej rzeczy 🤣

 

a relacje na fb ogladam tylko bliskich znajomych, innych nie wlaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, HajleSyllasje napisał:

Pfff. Co dzień przewertowuję na hipcika każda relację jak leci, zatrzymujac się czasem jak coś mnie zaciekawi. Raczej większość tak robi.

phii, tez tak robie klikam na pasek co popadnie. Ale ty nie ogarnelas ze ja sie tam mu jeszcze nigdy nie wyswietlilam. Musi sam ruszyc dupe i mnie wpisac w wyszukiwarke. Nie ma mnie w znajomych! Czyli pomyslec o mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, bebe111 napisał:

gosc chyba sobie nie zdaje sprawy, ze osoba ktora wstawia relacje widzi kto ją oglada i dlatego tak wchodzi codziennie 🤣 dawno, dawno temu tez stalkowałem jedną laske na instagramie i dopiero pozniej mi ktos powiedzial, ze ta osoba widzi jak ogladam jej rzeczy 🤣

 

a relacje na fb ogladam tylko bliskich znajomych, innych nie wlaczam

Hah, na bank nie wie, sam nie daje to skąd ma wiedzieć o tej funkcji. 
a jako osoba stalująca. O co chodzi takiemu typkowi? Ma w dupie i chce sie tylko pogapić?

spoko niektóre laski dają zdjęcia w bikini albo z dekoldem do kolan, ale u mnie tego nikt nie zajdzie, a nawet nie kiedy na relacji jest moj kot xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

To tera wiadomo o co mu biega. Kotofil.

Hahahah, no tak, a ja glupia myslalam ze mu sie podobam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

Koty zawsze zwycięża. Nie ma bata. 

Ale moja jest łysa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

Taka trochę kripi taka łysa. I jakie to w dotyku? Pewnie jak skóra ludzka.

Nie, jak brzoskwinia bardziej xd ale serio sfinksy mają meszek na skórze i tego tak nie czuć, jakbyś aksamit głaskała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluButler napisał:

Łał wspaniałe xD ale weź to całuj xD tatuaże można naklejać xD

Całuje i jest spoko xd naklejki z danonka xd why not xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

Takie lepsze jakieś. Na całe ciało. 

Oddam jej swoje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

I perukę nałóż. 

Bedzie kopią mnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

W końcu jakiś sensowny temat xD

Haha, osz ty, tamten mi spać nie daje. O kocie moge gadać zawsze xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, molly123 napisał:

phii, tez tak robie klikam na pasek co popadnie. Ale ty nie ogarnelas ze ja sie tam mu jeszcze nigdy nie wyswietlilam. Musi sam ruszyc dupe i mnie wpisac w wyszukiwarke. Nie ma mnie w znajomych! Czyli pomyslec o mnie. 

NIE MUSI!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

NIE MUSI!!!!! 

A jak sobie wyobrażasz, stalkowanie bez myślenia? Nie obserwuje wiec nigdzie nie ma wyswietlanego mojego konta, a patrzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×