Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy mozna przestac byc osoba aseksualna

Polecane posty

Gość gosc

od zawsze tak mam, a juz mam 26 lat, mysle, ze jest wielu wartosciowych mezczyzn, ale zaden mnie nie pociaga seksualnie.....  nie wyobrazam sobie tego po prostu, a nie chce kogos unieszczesliwiac. Latwiej by bylo, gdybym nie musiala sie zmuszac i gdyby cialo partnera bylo dla mnie atrakcyjne seksualnie...  przekichane. Planuje zostac samotna z tego powodu, bo bez sensu sie do czegos zmuszac, chyba zebym przestala cierpiec na te przypadlosc  jestem bardzo szczera osoba i akurat takie udawanie to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie raczej takich 'terapii' nie ma, ale zawsze jest szansa, że jesteś demiseksualna a nie aseksualna. A jeśli jednak, to cóż : Albo sie nie wiąż, albo wiąż się z w taki sposób, aby to nie była widoczna wada w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie raczej takich 'terapii' nie ma, ale zawsze jest szansa, że jesteś demiseksualna a nie aseksualna. A jeśli jednak, to cóż : Albo sie nie wiąż, albo wiąż się z w taki sposób, aby to nie była widoczna wada w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałam, ze niskie libido u mężczyzny to wcale nie tak rzadkie zjawisko... 

Nie wiem, czy aseksualność należy leczyć (?) i czy w ogóle da się ją wyleczyć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×