Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majda

Prezent dla niemowlaka pomocy

Polecane posty

Gość Majda

Cześć!

Błagam o pomoc, pomysłu brak 😞

kuzyn ma synka urodzonego w sierpniu i chciałabym kupić mu jakiś ładny, naprawdę ciekawy prezent na gwiazdkę, fajnie byłoby personalizowany (dlatego mysle już, aby zamówić i zdążyło przyjsc). Nie zwykłą zabawkę plastikową, taka na pewno dokupie dodatkowo.

mam córkę 13 miesięcy, więc pewnie dodatkowo do prezentu dostana cos po niej (tu np. właśnie typowo grające zabawki), ale chciałabym coś kupić naprawdę ciekawego, może takiego na czasie teraz dla dzieciaczkow. Niby sama mam małe dziecko A nie wiem. Oni jak do tej pory właśnie dawali nam naprawdę ładne prezenty, śliczna lale z imieniem córki, książkę do nauki mówienia itp. - No wszystko takie fajne, przemyślane A nie po prostu pierwsza lepsza zabawka że smyka... I ja też chciałabym dac jakiś naprawdę ciekawy prezent... 

będę wdzięczna za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zamów książeczkę sensoryczną- są spersonalizowane i mnóstwo tego na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko o prezent dla tak małego dziecka. Mamcorke z sierpnia i też każdy się zastanawia co tu kupić. 

Myślę że fajne są takie maty edukacyjne gdzie dziecko podnosi, dotyka, patrzy. Twoja córka jest starsza więc jest łatwiej. 

Tylko jedna rada. Nie kupuj ciuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo fajne są takie łańcuszki do smoczków z imieniem dziecka ( kolorowe drewniane paciorki) w de to kosztuje koło 14€ 

to nie jest badxiew chiński tylko naturalny produkt i te smoczki firmy BIBS są świetnie 

Może śpiworek do spania 

jakas fajna maskotkę z naturalnych meterialow

Poduszeczkę z imieniem dziecka

Zestaw kosmetyków do kąpieli z fajna myjka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majda

Tak, tak, z gruszkami sobie dam spokój. Mate edukacyjna im dałam po mojej córce, była to porządna mata, naprawdę dobra jakościowo i w świetnym stanie, jestem przekonana, że jej będą używać...

Ale książeczka sensoryczna to bardzo dobry pomysł, zaraz zacznę upolować, dziękuję:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majda

*Z ciuszkami oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majda

Łańcuszek do smoczka super, zerknę, spiworek też dostali od nas w świetnym stanie i niebawem dostaną kolejne po córce:):) maskotka i poduszeczki tak, tylko właśnie gdzie znaleźć takie ładne, gustowne, personalizowane np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahhahahhaha

Polecam domlalek. Pl maja super lalki (również dla chłopców) oczywiście wszystko z personalizacja, lale maja zawieszki i można je powiesić np nad łóżeczkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tablica manipulacyjna 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RillaFord

Mata super pomysł, polecam taką z lusterkiem. U nas to był strzał w dziesiątkę. Z innych rzeczy może być karuzelka z pozytywką nad łóżko, leżaczek, śpiewające maskotki (córeczka ma taką "siostra szczeniaczka" - nie podaję linka, żeby nie robić reklamy, można wygooglać), kostki edukacyjne, aczkolwiek te dwa ostatnie to dla starszych maluchów. Tablica manipulacyjna może się też sprawdzić, u mnie akurat nie, ale jak zawsze - zależy od dziecka 🙂 Możesz też kupić ładny zestaw poszewek na pościel, jeśli znasz wymiary, może da się spersonalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Ja bym kupiła wisiorek do smoczka z imieniem i gryzakiem są takie ręcznie wykonane kolory wybierasz sama i podajesz imie moim zdaniem śliczne i ja bym z takiego dla swojego dziecka się bardzo ucieszyła 🙂 dodatkowo fajna jest tez przytulanka wydra fisher price uspokajacz sama chce taką dla mojego maleństwa .

po za tym jest pełno ślicznych bambusowych kocyków w pięknych kolorach wyglądają jak ręcznie dziane albo możesz taki kupić ręcznie dziergany na drutach i dogadać wzór i kolor. Mata edukacyjna tez jest fajnym pomysłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może rękodzieło?

Na facebooku jest Dominitka handmade - grzechotki na szydelku i wiele innych zabawek recznie wykonanych z włóczki. Proszę sobie sprawdzić, dużo osób zamawia grzechotki-jelonki i zawieszki do smoczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×