Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutaska

Popisze ktos bo mi smutno

Polecane posty

2 minuty temu, Gość Smutaska napisał:

Boję się ze wejdę w związek a jednak mam bylego w sercu jeszcze

Musisz to zamknac. Ten etap sie skonczyl. Musisz dac sobie szanse na cos nowego I byc moze lepszego. Nie idealizuj go... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaska
6 minut temu, Gray123 napisał:

Musisz to zamknac. Ten etap sie skonczyl. Musisz dac sobie szanse na cos nowego I byc moze lepszego. Nie idealizuj go... 

Wiem.Myslalam że czas mnie uleczyć ale to tak długo trwa.Jest mi przykro że tak szybko się pocieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Smutaska napisał:

Wiem.Myslalam że czas mnie uleczyć ale to tak długo trwa.Jest mi przykro że tak szybko się pocieszyl

No dokpoal ci dodatkowo. I to mocno. Dlatego ci probuje nakreslic ze teraz czas na ciebie. Tez Masz prawo byc szczesliwa😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka
1 minutę temu, Gość Smutaska napisał:

Wiem.Myslalam że czas mnie uleczyć ale to tak długo trwa.Jest mi przykro że tak szybko się pocieszyl

Bo to był dupek. Był niestabilny. Po co po takim rozpaczac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaska
2 minuty temu, Gray123 napisał:

No dokpoal ci dodatkowo. I to mocno. Dlatego ci probuje nakreslic ze teraz czas na ciebie. Tez Masz prawo byc szczesliwa😉

Chciałabym bardzo byc szczesliwa.

Czemu nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaska
2 minuty temu, Gość Nowinka napisał:

Bo to był dupek. Był niestabilny. Po co po takim rozpaczac? 

Był masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość Smutaska napisał:

Powiedzcie ze jutro bedzie lepiej

Bedzie jutro lepiej:)

Zobaczysz:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Smutaska napisał:

Chciałabym bardzo byc szczesliwa.

Czemu nie śpisz?

Moja praca na nocki mnie rozregulowala. Ostatnie 3 lata zylem tylko w nocy. Niesamowitego jak mozna sie przestawic. Ale skonczylem juz z tym😉 A Ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Smutaska napisał:

Wiem.Myslalam że czas mnie uleczyć ale to tak długo trwa.Jest mi przykro że tak szybko się pocieszyl

Poszukaj dobrego psychologa. Sama sobie z tym nie poradzisz. Niepotrzebnie się męczysz. Prawie przeżywasz po nim żałobę. Ja dopiero po kilku wizytach uświadomiłam sobie jaka byłam głupia. Byłam ofiarą, a jeszcze go broniłam i w mojej głowie nadal idealizowałam. Ty cierpisz, a on bardzo szybko się pocieszył. Nie zasługuje na Twój ból i rozmyślanie. Nie wracaj do przeszłości. To nic nie da. Niepotrzebnie rozpamiętujesz tamte chwile. Bardzo dobrze, że odszedł. Tacy faceci są guzik warci i nie można na nich polegać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Poszukaj dobrego psychologa. Sama sobie z tym nie poradzisz. Niepotrzebnie się męczysz. Prawie przeżywasz po nim żałobę. Ja dopiero po kilku wizytach uświadomiłam sobie jaka byłam głupia. Byłam ofiarą, a jeszcze go broniłam i w mojej głowie nadal idealizowałam. Ty cierpisz, a on bardzo szybko się pocieszył. Nie zasługuje na Twój ból i rozmyślanie. Nie wracaj do przeszłości. To nic nie da. Niepotrzebnie rozpamiętujesz tamte chwile. Bardzo dobrze, że odszedł. Tacy faceci są guzik warci i nie można na nich polegać. 

Nie powiedziala ze odszedl ot tak poprostu. Nie bronie go ale ona musi sie ruszyc. Cos poszlo nie tak a ona teraz cierpi. Moze ten psycholog to nie jest zly pomysl natomiast ja uwazam ze nikt mi w glowie nie bedzie mieszal I radzilem sobie inaczej. Ale bylo bardzo slabo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Smutaska napisał:

Bylismy troche razem.Troche sie klocilismy.Po ostatniej klotni on powiedzial ze odchodzi

Powiedziała że odszedł. To nie był facet tylko gówniarz. Idź do psychologa będzie łatwiej i szybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiedziała że odszedł. To nie był facet tylko gówniarz. Idź do psychologa będzie łatwiej i szybciej. 

Tak powiedziala ale to sie stalo po klotni wiec czytaj Co pisze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gray123 napisał:

Tak powiedziala ale to sie stalo po klotni wiec czytaj Co pisze... 

 Prawdziwy mężczyzna umie rozwiązywać konflikty i problemy w swojej rodzinie. Ten egzemplarz  był widocznie wybrakowany. Nie mm czego żałować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Gość napisał:

 Prawdziwy mężczyzna umie rozwiązywać konflikty i problemy w swojej rodzinie. Ten egzemplarz  był widocznie wybrakowany. Nie mm czego żałować. 

A czemu tak mowisz? Kazdy z nas ma swoje jakies granice. Dlatego jest wybrakowany? Na jakiej podstawie to oceniasz? Nie znasz tych osob, nie wiesz o co chodzilo, nie wiesz jakie slowa padly. A ty Masz czelnosc oceniać?!? Za kogo ty sie Masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gray123 napisał:

A czemu tak mowisz? Kazdy z nas ma swoje jakies granice. Dlatego jest wybrakowany? Na jakiej podstawie to oceniasz? Nie znasz tych osob, nie wiesz o co chodzilo, nie wiesz jakie slowa padly. A ty Masz czelnosc oceniać?!? Za kogo ty sie Masz? 

Dodam ze autorka cierpi, OK? 

Nie wmawiaj jej takich rzeczy. 

Poprostu ten zwiazek byl pomylka. I teraz z tego ona musi sie podniesc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaska
5 godzin temu, Gray123 napisał:

Dodam ze autorka cierpi, OK? 

Nie wmawiaj jej takich rzeczy. 

Poprostu ten zwiazek byl pomylka. I teraz z tego ona musi sie podniesc. 

Tak muszę się podnieść chociaż ciężko jest.Dziekuje Grey że ze mną wczoraj posiedziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
1 minutę temu, Gość Smutaska napisał:

Tak muszę się podnieść chociaż ciężko jest.Dziekuje Grey że ze mną wczoraj posiedziales

Nie czytalam calego tematu. Co ci dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaska
2 godziny temu, Gość Lola114 napisał:

Nie czytalam calego tematu. Co ci dolega?

Facet zakończył 3 letni związek.Wrocilam z pracy a on się wyprowadził.Teraz już jest z kimś innym.Troche się klociliśmy.Ja nadal mam go  w sercy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość.
11 minut temu, Gość Smutaska napisał:

Facet zakończył 3 letni związek.Wrocilam z pracy a on się wyprowadził.Teraz już jest z kimś innym.Troche się klociliśmy.Ja nadal mam go  w sercy

Jeżeli mogę coś doradzić, to znajdź sobie jakieś zajęcie, hobby, pasję.. To być może chociaż trochę wyciszy Twoje emocje. Ponoć czas leczy rany, ale pozostawia jakieś blizny i tylko od Ciebie będzie zależało czy bedzieś je dalej rozdrapywać. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×