Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paczek z mydłem

Czy kobieta z 5 dzieci, bez wyksztalcenia ma szanse na milosc?

Polecane posty

Gość Paczek z mydłem

Tak jak w tytule zastanawiam sie czy mialabym szanse na powazny zwiazek , mam 5 dzieci, 3 doroslych mieszkaja osobno. Nie mam wyksztalcenia ,nie skonczylam nawet liceum , nie przez brak checi tylko problemy z pamiecia ,tak ze nie potrafilam zapamietac nic z tego co sie uczylam,  przepadlo ,nie ma sensu roztrzasac po tylu latach. 

Podoba mi sie jeden facet , jest troche mlodszy ma 37 lat wysoki, przystojny dobrze zbudowany ,jezdzi nowym Audi , wiem ze jest sam bo niedaleko mieszka ,ja mam 41lat .... czy bylby  ktos taki mna zainteresowany  na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadane przez Ciebie dzieci znacząco utrudniają sprawę. Auto nie jest najważniejsze, A on chce sobie ułożyć pewnie życie z kimś od siebie młodszym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczek z mydlem
8 godzin temu, Elea napisał:

Posiadane przez Ciebie dzieci znacząco utrudniają sprawę. Auto nie jest najważniejsze, A on chce sobie ułożyć pewnie życie z kimś od siebie młodszym 

Nigdy nie mialam problemu zeby kogos poznac . Zaprosil mnie na kawe , dlatego sie zastanawiam... wie ze mam dzieci,  rozmawialismy pare razy , jutro mam sie z nim spotkac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli ci się podoba fizycznie i charakter też ma ok no to kontynuuj tę znajomość bo wiadomo że oprócz wyglądu liczy się też wnętrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbefevefvefvefv

Problemy z pamięcią dały ci to beznadozjee położenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczek z mydlem
13 godzin temu, Gość Fbefevefvefvefv napisał:

Problemy z pamięcią dały ci to beznadozjee położenie

Tak , dokladnie , po wypadku uszkodzenie mozgu , ktore jedynie I az wplynelo na problemy z pamiecia . Na codzien tez nie jest latwo ,musze bezprzerwy sie kontrolowac zeby czegos nie zapomniec lub sie nie zawiesic ( jak wykonuje cos automatycznie ,rutynowo) rezim I kontrola to moj klucz do codziennego funkcjonowania.

Nie czuje sie w beznadziejnym polozeniu , zyje I jestem szczesliwa ,doceniam wszystko co mam 

Spotkalismy sie wczoraj, bylo naprawde super , jest bardzo mily I cieply , bardzo spokojny,ma wlasna drukarnie ,ma 2 dzieci ale ex zona wyjechala z nimi za granice , zobaczymy co dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesandra

Dajesz. Ostrożnie ale do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyno, ogarnij się. Dam Ci dobrą radę jako facet. Typ chce Cię wykorzystać, bo doskonale wie, że pewnie nie miałaś dawno partnera i jesteś złakniona miłości oraz będziesz wdzięczna pod niebiosa za każdy jego drobny gest. Dostaniesz ochłapy w zamian na rozłożenie nóg i będzie oczekiwał wdzięczności. Samotne matki są tak postrzegane. 5 dzieci i podstawowe wykształcenie + zaniki pamięci to nie jest coś, czego chcą mężczyźni. Nikt normalny w coś takiego się nie w.pie.r.doli na więcej niż ru.ch.a.nko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek

Dzięki takim poradom to nigdy nikogo nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczek z mydlem
Dnia 5.12.2019 o 23:12, Gość gość napisał:

Dziewczyno, ogarnij się. Dam Ci dobrą radę jako facet. Typ chce Cię wykorzystać, bo doskonale wie, że pewnie nie miałaś dawno partnera i jesteś złakniona miłości oraz będziesz wdzięczna pod niebiosa za każdy jego drobny gest. Dostaniesz ochłapy w zamian na rozłożenie nóg i będzie oczekiwał wdzięczności. Samotne matki są tak postrzegane. 5 dzieci i podstawowe wykształcenie + zaniki pamięci to nie jest coś, czego chcą mężczyźni. Nikt normalny w coś takiego się nie w.pie.r.doli na więcej niż ru.ch.a.nko.

To wylacznie twoja opinia I szanuje twoja wypowiedz ,aczkolwiek mam do niej duzy dystans , ty jako facet oceniles mnie I uwazasz ze w twoich oczach jestem nikim, nie kobieta ,nie czlowiekiem ,nie kims kto ma prawo do szczescia I milosci . A wiec do czego mam prawo ? Co powinnam zrobic twoim zdaniem O WYROCZNIO ! isc do Castoramy po sznur I sie powiesic ????

Co znaczy nikt normalny sie w to nie wpi...li ??? W co wpier...lic sie ma ktos normalny???? Mow za siebie , twoje oczekiwania wzgledem kobiety nie sa oczekiwaniami wszystkich facetow na swiecie ,to raz , a dwa bardzo bys sie zdziwil, bo na  szufladkowaniu kogos I myslenie stereotypami mozna sie bardzo przejechac. 

Kolejne ...facet twoim zdaniem chce tylko sexu odemnie? Skad to wiesz? Znasz go ? Nawet gdyby tak bylo a nie jest ,to co juz sex tez mi sie nie nalezy ? Sznur powinnam podwojny zapetlic na szyji ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Tylko że facet ma rację. Możesz sobie wmawiać cuda, ale 5 dzieci to nie przelewki. Ciekawe jakbys Ty zaaragowala jakby Ci synek taka kondydatke do domu przyprowadzil. Zejdz na ziemie. Gdzie masz ojca/ ojcow tych dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hmm, zostało Ci na wychowaniu dwoje dzieci, ale istotne jest to, czy jesteś niezależna finansowo, czy pracujesz, masz własne mieszkanie? Jeśli facet ma już swoje dzieci, to być może nie będzie chciał kolejnego, ale z pewnością nie będzie chciał występować w roli jelenia, który weźmie na utrzymanie Ciebie i Twoje dzieci. On już swoje ma i na nie łoży. Więc jeżeli nie jesteś samowystarczalna, żyjesz z zasiłków, a w nowym facecie upatrujesz nie tylko towarzysza życia, ale też sponsora, to raczej jesteś bez szans. Co innego jakaś wspólna kawka od czasu do czasu i może nawet seks, a zupełnie co innego stały poważny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra

Facet ma rację. Znam to z autopsji. Też jestem samotna mamą z dwójką dzieci, niezależną finansowo i ambitną. Mimo wszystko się nadzialam. Patrząc na to co spotkało mnie i moje koleżanki, wiem że jest w tym dużo racji. Poznałam faceta, który zrobił wszystko, żebym uwierzyła w jego bajkę, żebym się zaangażowała i zakochała, oszukiwal i kręcił kilka miesięcy, a potem się zmyl, tak bez słowa, do kolejnej matki z dzieckiem. Niektórzy mają satysfakcję z takiej zabawy ludźmi i tym podbudowywuja swoje chore ego. Trzeba bardzo uważać i najlepiej się NIEANGAŻOWAĆ!!! Możesz się z nim spotykać i pouzywac życia, ale nie wchodz w to sercem. Bynajmniej nie przez pierwszy rok🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczek z mydlem
17 godzin temu, Gość Zebra napisał:

Facet ma rację. Znam to z autopsji. Też jestem samotna mamą z dwójką dzieci, niezależną finansowo i ambitną. Mimo wszystko się nadzialam. Patrząc na to co spotkało mnie i moje koleżanki, wiem że jest w tym dużo racji. Poznałam faceta, który zrobił wszystko, żebym uwierzyła w jego bajkę, żebym się zaangażowała i zakochała, oszukiwal i kręcił kilka miesięcy, a potem się zmyl, tak bez słowa, do kolejnej matki z dzieckiem. Niektórzy mają satysfakcję z takiej zabawy ludźmi i tym podbudowywuja swoje chore ego. Trzeba bardzo uważać i najlepiej się NIEANGAŻOWAĆ!!! Możesz się z nim spotykać i pouzywac życia, ale nie wchodz w to sercem. Bynajmniej nie przez pierwszy rok🙂

Do czasu bycia samotna matka I rozstania z ojcami moich dzieci ,tj odeszlam od meza I odeszlam od partnera , poznawalam roznych mezczyzn, owszem sa kretacze ,sa oszusci ale drogie panie , wiele z was zachowuje sie w zwiazku nie do przyjecia , wmawiacie sobie ze to dzieci sa problemem by kogos poznac ,a tak naprawde powodow dla ktorych faceci sie zawijaja jest wiecej , a dzieci sa ostatnimi z nich .Wiele z was panie nie potrafi utrzymac nawet przyjazni z inna kobieta, kłòtliwe,zajadle I podstepne . Zalozylam ten temat bo bylam ciekawa reakcji, smutne to wasze stereotypowe myslenie , ta obsesja malych dzieci jak kuli u nogi,pieniedzy I histerycznej wrecz obsesji kilku panow ktorzy uwazaja zwiazek z kobieta z dziecmi jak wyrachowany deal ....chyba panowie macie I panie wyobrazenie osiedlowej Karyny z kupa dzieci I Wieska co ci powie,to ci powie,ale ci powie ze on jeleniem nie BYDZIE.

Jesli otworzycie swoje umysly...za 15lat to moze zobaczycie cos wiecej , szkoda ze to ja ,bez wyksztalcenia I z 5 dzieci musze wam ,( podobno swiatłym) otwierac oczy na podstawowe aspekty zycia ,bo macie tak straszne zapyziale poglady.

Z osoba o ktorej wspomnialam bede brala slub,I ani on zaden Łos utrzymujacy mnie, ani ja zadna Karyna , szufladkowanie ludzi o ktorych nie macie pojecia plus wasze o d..pe rozbic porady niczemu nie sluza jak tylko zgnojeniu I udupieniu drugiego czlowieka zeby poczul sie gorzej A wy przez to lepiej . To ze z Twojego punktu widzenia taki zwiazek nie ma szans bo ty kogos takiego bys nie chcial ,nie oznacza ze kazdy mysli twoim kategoriami. Nie udzielaj porad skoro nie masz otwartego  umyslu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja
Dnia 6.12.2019 o 00:12, Gość gość napisał:

Dziewczyno, ogarnij się. Dam Ci dobrą radę jako facet. Typ chce Cię wykorzystać, bo doskonale wie, że pewnie nie miałaś dawno partnera i jesteś złakniona miłości oraz będziesz wdzięczna pod niebiosa za każdy jego drobny gest. Dostaniesz ochłapy w zamian na rozłożenie nóg i będzie oczekiwał wdzięczności. Samotne matki są tak postrzegane. 5 dzieci i podstawowe wykształcenie + zaniki pamięci to nie jest coś, czego chcą mężczyźni. Nikt normalny w coś takiego się nie w.pie.r.doli na więcej niż ru.ch.a.nko.

Samotne matki bo co ? Bo im się nie chce z facetami ...ami siedzieć ? To są jak postrzegane? Tatusiom samotnym za to order trzeba dać bo taki dzielny samotny ojciec ! Moja samotność to mój wybór i rozkładam nogi temu co ja chce i kiedy chce- to tez mój wybór . Więc zweryfikuj swoje głupie myślenie Gościu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczek z mydlem
12 godzin temu, Gość Azja napisał:

Samotne matki bo co ? Bo im się nie chce z facetami ...ami siedzieć ? To są jak postrzegane? Tatusiom samotnym za to order trzeba dać bo taki dzielny samotny ojciec ! Moja samotność to mój wybór i rozkładam nogi temu co ja chce i kiedy chce- to tez mój wybór . Więc zweryfikuj swoje głupie myślenie Gościu 

Tak jak napisalam wyzej, ludzie dajacy tutaj,, dobre rady" sa potwornie ograniczeni , uwielbiaja takie tematy jak ,,samotna matka" siedzi taki I jak wiedzma w duchu rechoczac ,,hehe zaraz jej kur..wie  dokopie" 

Napisalam celowo o braku wyksztalcenia, I juz kolejny obrazek sobie roi w glowie, kolejny potrzebuje Piñaty do rozwalenia ,dokopania....taaa tylko sex ,nikt cie nie bedzie chcial ... skarby moje kochane inteligencja nie zawsze idzie w parze z dyplomami , nie raz sie o tym przekonalam zatrudniajac personel

Nikt nigdy na zadnym spotkaniu ,czy randce nie wymagal przedstawienia dokumentacji medycznej oraz swiadectw szkolnych ... chyba ze dla was to normalne, dlatego probuje zrozumiec co poniektorych opinie 

Gdzie ojcowie tych dzieci...??? Tam gdzie sa inni ojcowie sa po rozstaniu , w wygodzie !!!! A zreszta co za roznica gdzie sa?? Wybierasz sie do nich na kawe?

Pozatym te ,,Dzieci" to 3 doroslych wyksztalconych na dobrych uczelniach ludzi , prawdopodobnie starsze I na wyzszym poziomie niz wredni komentujacy .

Moze 2 ,3 osoby mialy faktycznie cos do powiedzenia jak ostatnia wypowiedz , trafna a 100% , reszta wylacznie prosci do bolu , o ociosanych zasciankowych pogladach   ogarnijcie sie zanim bedziecie ,,doradzac" ... takim negatywnym nastawieniem ta kobieta zerwalaby kontakt ,myslac ze nie jest "good enough " tymczasem po otwarciu umyslu ... ja biore slub   

STOP STEREOTYPOM 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Twoje dzieci, twój gach i twój problem. Tylko potem nie pier.d.o.l. że cię wykorzystał i zostawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Ksiondz
Dnia 30.11.2019 o 23:49, Gość Fbefevefvefvefv napisał:

Problemy z pamięcią dały ci to beznadozjee położenie

Ale gdzie ma dziurę pamiętała  :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×