Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kto ma konto na badoo i pomoze

Polecane posty

Gość gosc

Chce kontakt do kolegi. Ma konto na badoo polaczone z fb. Ale zeby zobaczyc link do konta trzeba fotke wyslac zeby zweryfikowac tozsamosc wysylam i nic, nie potwierdzi. 
 

Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Chce kontakt do kolegi. Ma konto na badoo polaczone z fb. Ale zeby zobaczyc link do konta trzeba fotke wyslac zeby zweryfikowac tozsamosc wysylam i nic, nie potwierdzi. 
 

Pomozecie?

Chciałabyś wziąć w usta ośmiolatkowi? Czuć jak ci twardnieje w buzi jego członek? Podnieca cie myśl o wypiciu pierwszego wytrysku takiego młodzieńca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
58 minut temu, Gość gosc napisał:

Chce kontakt do kolegi. Ma konto na badoo polaczone z fb. Ale zeby zobaczyc link do konta trzeba fotke wyslac zeby zweryfikowac tozsamosc wysylam i nic, nie potwierdzi. 
 

Pomozecie?

Z tego co wiem konto można zweryfikować na kilka sposobów i chyba trzeba podać dwa na raz ? Np. fb i nr tel ?

Ale tak na marginesie badoo to najwieksze scierow z portali randkowych. To jest nic innego jak baza danych osobowych. Podajesz tam wszystko łącznie z numerem buta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To pomoże ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Z tego co wiem konto można zweryfikować na kilka sposobów i chyba trzeba podać dwa na raz ? Np. fb i nr tel ?

Ale tak na marginesie badoo to najwieksze scierow z portali randkowych. To jest nic innego jak baza danych osobowych. Podajesz tam wszystko łącznie z numerem buta. 

Ja kiedyś chciałam się zarejestrować, zaczęłam regulamin czytać i stwierdziłam, że chyba kpią. Musiałabym być ułomna, żeby coś takiego zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

badoo to syf dla patoli xd

tinder troche lepszy ale tez syf 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejent

portale to syf, poznaje się normalnych na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×