Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przysposobił dziecko mimo iż nie jest ojcem biologicznym i teraz powiedział że będzie walczył o prawa czy ma jakiekolwiek szanse jeżeli to z biologicznym chce byc

Polecane posty

Gość gość

Córka ma 4 lata. Po zajęciu w ciążę, mój facet (miłość mojego życia) zostawił nas i wyjechał do Anglii. Długa historia. Poznałam męża, w sumie byłam załamana tym wszystkim, do tego 19 lat, ciąża, on dojrzały, miał stałą pracę dobra, potem założył firmę, dom, auto, powiedziałam tak i on mimo iż wiedział że nie jest ojcem. Jaka czas temu wrócił bilogiczny, miłość mojego życia...a ja wiem że to jego kocham i x nim chce być. Powiedziałam że składam papiery o rozwód a on na to że nie podda się bez walki bo uważa córkę za swoją. Czy ma do tego prawo? Czy jeżeli wygram to mogę liczyć na alimenty na nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen81

NAIWNA/Y JESTES...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen81

NAIWNA/Y JESTES...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen81

NAIWNA/Y JESTES...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak masz wygrać skoro to Ty go zdradzasz? szybciej on weźmie alimenty od Ciebie i dzieciaka Ci zabierze. Nawet jeśli zostanie to dziecko jakimś cudem u Ciebie to może wystąpić o badania dna i zrzec się praw rodzicielskich na nie swoje dziecko. Tak czy tak, nie wygrasz i zostaniesz z niczym, Pozdro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×