Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natunka

Czy to jest zauroczenie czy coś więcej? Czy są tu jakieś kochanki?

Polecane posty

Gość Natunka

Czy są tu jakieś kochanki? Poznałam jakieś 9 miesięcy temu faceta ma żonę i dzieci ja jestem sama i brakowało mi seksu. Weszłam w romans lecz na początku nawet zbytnio nie był w moim typie. Potem stopniowo zaczęłam coś czuć a teraz chyba zorientowałam się że się zauroczyłam. Kiedy on spędza weekendy z rodziną ja spotykam się albo z koleżanką w pubie gdzie i tak o nim myślę... Jak skończyć taki związek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna

Poprostu zerwi z nim całkowity kontakt. Bo to dobrze dla Ciebie się nie zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Jezeli tak bardzo się zauroczylaś to nie dasz rady, ja nie dałam i poniosły mnie emocje. I wiesz co, nie żałuję i nigdy nie będę żałować. także wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi

Tu co druga, albo i więcej to czyjeś kochanki. Dobrze trafiłaś. Witaj w ich klubie nieszczęsna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natunka

Do Ewy :czyli nadal jesteś kochanka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA
1 minutę temu, Gość Natunka napisał:

Do Ewy :czyli nadal jesteś kochanka? 

pewnie i tak nie uwierzysz,ale jestem bo tak mi wygodnie.Nie chce zmieniac swojego życia ale on chciał to zrobić dla mnie.Nie każda kochanka marzy o tym, żeby być żoną! ja akurat nie chcę! A on to szanuje, ciekawe, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem kochanką i jestem w ciąży (planowanej). On ma żonę o dziecko. Wiem, że sama doprowadziłam do takiej sytuacji, ale co mam poradzić skoro tak bardzo się w nim zakochałam. Ty piszesz, że uczucia przyszły potem, a ja u niego to była miłość od pierwszego wejrzenia, w nikim się tak nie zakochałam jak w nim, od razu była pomiędzy nami taka chemia, ze masakra. Strasznie chciałam mieć jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja jestem kochanką i jestem w ciąży (planowanej). On ma żonę o dziecko. Wiem, że sama doprowadziłam do takiej sytuacji, ale co mam poradzić skoro tak bardzo się w nim zakochałam. Ty piszesz, że uczucia przyszły potem, a ja u niego to była miłość od pierwszego wejrzenia, w nikim się tak nie zakochałam jak w nim, od razu była pomiędzy nami taka chemia, ze masakra. Strasznie chciałam mieć jego dziecko.

dodam, że żonaci byli dla mnie zawsze tabu, a jak go poznałam wszystko się zmieniło, jakoś zaczęłam myśleć, ze może za późno na siebie trafiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość EWA napisał:

pewnie i tak nie uwierzysz,ale jestem bo tak mi wygodnie.Nie chce zmieniac swojego życia ale on chciał to zrobić dla mnie.Nie każda kochanka marzy o tym, żeby być żoną! ja akurat nie chcę! A on to szanuje, ciekawe, co?

ja też nie chcę żeby zostawiał rodzinę, bo ma małego chłopczyka. Ważne, że on zadeklarował, że będzie zawsze dbał o mnie i o naszą mała dziewczynę (pierwsza praca po studiach, często nie jest jakoś świetnie płatna, więc była kawalerka i ciuchy z h&mu, śmieciowe żarcie, a teraz mieszkam w 3 pokojowym łanym mieszkanku i stać mnie na wygodniejszy styl życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natunka
11 minut temu, Gość EWA napisał:

pewnie i tak nie uwierzysz,ale jestem bo tak mi wygodnie.Nie chce zmieniac swojego życia ale on chciał to zrobić dla mnie.Nie każda kochanka marzy o tym, żeby być żoną! ja akurat nie chcę! A on to szanuje, ciekawe, co?

Ja też nie marzę żeby być jego żona w życiu... Tylko że się zauroczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kobiety, zastanówcie się dlaczego wasz mężczyzna szuka kogos na boku! Ja mojego kochanka uwielbiam, jestem jego bratnią duszą i wcale nie oczekuję seksu{był raptem dwa razy} ale zawsze go wysłucham i zrozumiem! on mi mówi takie rzeczy o których nie wie nikt i ja to doceniam i zawsze mu pomogę! uwielbiam go i mu to mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natunka
12 minut temu, Gość gość napisał:

Ja jestem kochanką i jestem w ciąży (planowanej). On ma żonę o dziecko. Wiem, że sama doprowadziłam do takiej sytuacji, ale co mam poradzić skoro tak bardzo się w nim zakochałam. Ty piszesz, że uczucia przyszły potem, a ja u niego to była miłość od pierwszego wejrzenia, w nikim się tak nie zakochałam jak w nim, od razu była pomiędzy nami taka chemia, ze masakra. Strasznie chciałam mieć jego dziecko.

To jego dziecko? Co on na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość EWA napisał:

Kobiety, zastanówcie się dlaczego wasz mężczyzna szuka kogos na boku! Ja mojego kochanka uwielbiam, jestem jego bratnią duszą i wcale nie oczekuję seksu{był raptem dwa razy} ale zawsze go wysłucham i zrozumiem! on mi mówi takie rzeczy o których nie wie nikt i ja to doceniam i zawsze mu pomogę! uwielbiam go i mu to mówię!

Gdyby było mu tak źle z żoną jak tobie się wydaje to by ją zostawił a nie wciskal głodne kawałki o wspólnym majątku czy małym dziecku. To jest szit dla naiwnych kochanek. Faceci taka mają naturę że chcą i żonę i dzifke na boku a wy najczęściej tkwicie w tym szicie myśląc że jesteście taaakie wyjątkowe albo że zostawi w końcu starą. Bądźcie poważna. Chyba że podchodzicie do tego bez emocji jak do rozrywki ale życie pokazuje że jednak oczekujecie gruszek na wierzbie co już od początku jest śmieszne i żałosne oraz świadczące o waszej niedojrzalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA
7 minut temu, Gość gość napisał:

ja też nie chcę żeby zostawiał rodzinę, bo ma małego chłopczyka. Ważne, że on zadeklarował, że będzie zawsze dbał o mnie i o naszą mała dziewczynę (pierwsza praca po studiach, często nie jest jakoś świetnie płatna, więc była kawalerka i ciuchy z h&mu, śmieciowe żarcie, a teraz mieszkam w 3 pokojowym łanym mieszkanku i stać mnie na wygodniejszy styl życia).

Te ŻONY i tak Ci nie uwierza. Będą uważać, że ty za nim ganiasz! A prawda jest taka,że miłość prawdziwa zniesie wszystko! Mojemu tak powiedziałam i on powiedział, że będzie czekał wiecznie!! Wierzę w to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdyby było mu tak źle z żoną jak tobie się wydaje to by ją zostawił a nie wciskal głodne kawałki o wspólnym majątku czy małym dziecku. To jest szit dla naiwnych kochanek. Faceci taka mają naturę że chcą i żonę i dzifke na boku a wy najczęściej tkwicie w tym szicie myśląc że jesteście taaakie wyjątkowe albo że zostawi w końcu starą. Bądźcie poważna. Chyba że podchodzicie do tego bez emocji jak do rozrywki ale życie pokazuje że jednak oczekujecie gruszek na wierzbie co już od początku jest śmieszne i żałosne oraz świadczące o waszej niedojrzalosci.

Nie rozumiesz!!! To JA nie chcę zmian! On mówi, że jedno moje słowo i jest mój! Czy to za trudne dla żonki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesa

Bo żony myślą że kochanki latają za ich mezusiami a często jest odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewa

Ale one są zbyt tępe żeby zrozumieć że chcemy czegoś innego niż rozwodu z ich misiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość EWA napisał:

Nie rozumiesz!!! To JA nie chcę zmian! On mówi, że jedno moje słowo i jest mój! Czy to za trudne dla żonki???

Przecież to prowokacja. Do tego stara i niemodna. Od mówienia do czynów zawsze daleka droga więc wysil się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Natunka napisał:

To jego dziecko? Co on na to? 

Tak, bo ja własnie chciałam mieć jego dziecko. Wiedział, że go chciałam i mi je dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość EWA napisał:

Te ŻONY i tak Ci nie uwierza. Będą uważać, że ty za nim ganiasz! A prawda jest taka,że miłość prawdziwa zniesie wszystko! Mojemu tak powiedziałam i on powiedział, że będzie czekał wiecznie!! Wierzę w to!!!

w sumie im się nie dziwię, zanim pojawił się w moim życiu, też uważałam, że zaczynanie czegoś z żonatym to podłość, a teraz nauczyłam się nie oceniać pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
52 minuty temu, Gość Natunka napisał:

Czy są tu jakieś kochanki? Poznałam jakieś 9 miesięcy temu faceta ma żonę i dzieci ja jestem sama i brakowało mi seksu. Weszłam w romans lecz na początku nawet zbytnio nie był w moim typie. Potem stopniowo zaczęłam coś czuć a teraz chyba zorientowałam się że się zauroczyłam. Kiedy on spędza weekendy z rodziną ja spotykam się albo z koleżanką w pubie gdzie i tak o nim myślę... Jak skończyć taki związek? 

Weszłaś w tkz. układ, nie romans. W romansie jest zauroczenie, uczucie i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaa

Po co ci dziecko z kochankiem... Ile masz lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

 

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież to prowokacja. Do tego stara i niemodna. Od mówienia do czynów zawsze daleka droga więc wysil się bardziej.

Czego nie rozumiesz? Kochamy się i rozumiemy, powierzamy sobie największe sekrety! I to zostanie na zawsze między nami choćby nie wiem co się stało! Boli, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doria

A nie przeszkadza Wam to , ze ten kochanek tez uprawia seks z zona ? (na pewno to robi). Tak dzielic sie facetem, ktory Was nie szanuje? W ogole kobiet nie szanuje...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natunka
2 minuty temu, PNINA napisał:

Weszłaś w tkz. układ, nie romans. W romansie jest zauroczenie, uczucie i miłość.

Wątpię czy to układ skoro mamy codzienny kontakt a nie ze pisze raz na tydzień,, wpadnę na seks,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Widzę ten temat i  nie wierzę w świat. Jak możecie niszczyć małżeństwa i jeszcze sobie tak na luzie o tym pisać :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natunka
Przed chwilą, Gość Doria napisał:

A nie przeszkadza Wam to , ze ten kochanek tez uprawia seks z zona ? (na pewno to robi). Tak dzielic sie facetem, ktory Was nie szanuje? W ogole kobiet nie szanuje...? 

Mi nie przeszkadza ale jakbym z kimś innym jeszcze uprawiała seks to jemu by to przeszkadzało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA
6 minut temu, Gość gość napisał:

Tak, bo ja własnie chciałam mieć jego dziecko. Wiedział, że go chciałam i mi je dał.

Wcale się nie dziwię! My tez byśmy chcieli ale trochę za starzy jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Annaa napisał:

Po co ci dziecko z kochankiem... Ile masz lat 

27. Wiem, że to wydaje się bez sensu po co mi dziecko z mężczyzną w którym nie jestem nawet oficjalnie w związku, ale miałam ogromne pragnienie mieć dziecko, które będzie takie jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Facet posuwa dwie kobiety... A te sie ciesza, ze zona nie wie... Kompletny brak szacunku do siebie i brak szacunku faceta do was, przykre to ale dla niego nie jestescie wystarczajaco dobre do trwalego zwiazku... Nie lepiej zaczac z kims zwiazek bez bagazu w postaci zony i dzieci ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×