Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Prawda

OMEGA BEST - koniec! Prawda o BN!

Polecane posty

Gość Prawda

Omega się skończyła czyli dokładnie stało się to co przewidzialysmy rok temu zanim jeszcze oficjalnie ruszyła. 

Tzw. zazdrosne baby miały racje! 

Mam nadzieje, ze wszyscy broniący tego człowieka teraz zwrócą nam honor! 

Fakty, które poruszylysmy potwierdza strona omegascam.best między innymi to, ze BN siedział i nie ma skończonych studiów. Czyli cała jego opowieść o sukcesach to bujda. Nie założył nic na studiach, bo ich nie robił. Ma maturę, dyplomu nie ma żadnego. I dokładnie o tym pisałyśmy. O tym, ze siedział tez. Oczywiście nikt nie wierzyl.

Tak samo jak nie wierzyli, ze Omega to piramida i ze on zawinie się z hajsem. I co? Właśnie to się stało. 

Do Polski Nafalski nie wraca, mieszkanie na białym kamieniu poszło pod wynajem i już go nie posiada. Siedzi albo w Kijowie ze stara, brzydka kosmata na rekach ku***rwa z wielka gruba morda i tłuszczem na brzuchu albo w Dubaju ze swoją zrobiona w Moskwie celebrytka Nafalska, która chętnie pokazuje jak się bawią za hajs zapier*** naiwniakom.

Gość Gość

Z OmegaScam:

Dodatkowo otrzymaliśmy również nowe informacje na temat działalności samego Bartosza Nafalskiego. Jak przekazuje nasz informator, Bartosz Nafalski ma prawomocny wyrok w sprawie karnej. Wyrok ten został w tym roku odwieszony, wobec czego Bartosz prędzej czy później trafi do więzienia na okres 2 lat. Dostaliśmy również informację, że Bartosz Nafalski przebywał już wcześniej w zakładzie karnym. Kolejną informacją, jest to, że wbrew temu co Bartosz Nafalski przekazuje do wiadomości publicznej, nigdy nie studiował on na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a posiada jedynie wykształcenie średnie. Ponadto zgodnie z pisemnymi oświadczeniami, które składał otrzymuje od swoich rodziców 500 zł miesięcznie, a cały swój majątek zapisuje na swojego ojca, mieszkającego w Jackowie koło Częstochowy (województwo śląskie), a także poprzez łańcuch firm bezpośrednio na Maltę.

Jest tu jeszcze dziewczyna, która założyła grupę na FB, która kasował BN? Masz te screeny jeszcze ze wszystkich dokumentów i stron? 

Gość Gość

BN posuwa jakieś byle gowna, coraz niżej upada. Ta ładna MK jest na pokaz. Ale ma takie kompleksy ten kolo, ze wsadza w byle chu...stwo 3/10. Dramat. 

Gość Pedałkiewicz

Idzie ulicą shatyn z tęczową flagą. Ma na sobie jedynie różowe kalesony. Zbliża się do przechodzącej akurat parady równości, do której zamierza się przyłączyć. Dostrzega go kilku chłopców w kalesonach, również biorących udział w paradzie. Chłopcy odrywają się od grupy i zmierzają w stronę shatyna. Otaczają go, wyciągając sterczące fujary przez rozporki kaleson. Shatyn nawet nie próbuje uciekać. Chłopcy rozdzierają mu kalesony na zadku i po kolei w niego wjeżdżają. Przez jakiś czas w ulicznym hałasie można wyróżnić przebijające się jęki rozkoszy shatyna. W końcu chłopcy rozpraszają się. Shatyn z zadowoloną miną leży na ziemi i przytula się do swojej zmiętej, tęczowej flagi. Z jego odbytu oraz ust wyciekają spore ilości ejakulatu lgbt. Żal mu jednak tych podartych kaleson, więc jak tylko wróci do domu, będzie musiał sobie ulżyć narzekając na kraj na kobiecym forum Kafeteria.

Gość Gość

Żal mi BN. Tak nisko upadł. Niestety ale zrobił z siebie złodzieja i frajera przed ludźmi :( 

Gość Gość

Oj BN złodzieju. Chyba już nikt nie ma wątpliwości, ze Omega upadła i nikomu już ani grosza nie odda. Już trwa wygaszanie programu. BN prawie w ogóle nie ma już komentarzy ani lajkow bo wszyscy którzy go chwalili teraz go nienawidzą, wiec jak piszą to wyzywają. Co jest ciekawe nawet nie potrafi się odnieść do zarzutów. Zamiast tego zabawia się na Ukrainkę z jakaś stara ku*rwa z owłosionymi rękoma, wielkimi zebami, tłustymi nogami i opona na brzuchu oraz wielka morda pyzatą. Dla mnie ten człowiek sięgnął dna. Kochałam go kiedyś ale teraz jedyne uczucie jakie mam do niego to pogarda. Wydawał się ideałem, a jest gownem.

Gość Hahahaha

BN desperat kupuje subskrypcje na YouTube do tych swoich żałosnych wypocin.

BN załóż z Ukrainka kanał na YouTube o spokojnej starości. Ona opowie jak wyhodować tłuszcz na brzuchu i łydkach, a Ty jak się opróżniać 5 x w ciągu dnia

Gość Gość

BN dla kogo ty te filmy nagrywasz skoro nikt ich nie ogląda? 

Gość Gość

Może zabierze Zaure na wakacje 🤣 

Powrot orki 10 będą mogli nagrać i Zaura zagra główna role. Jak zamoczy te tluste parówki w basenie to cała woda się wyleje 🤣

Gość Gość

Naprawdę jesteście tacy naiwni? Czy naprawdę ktoś jeszcze wierzy, że odzyska jakiekolwiek pieniądze? Czy naprawdę nie chciało Wam się nawet przeszukać Internetu zanim powierzyliście swoje pieniądze komuś, kto wziął się znikąd podając za milionera? Komuś kto nie istniał, nie miał żadnej firmy ani żadnego dorobku zawodowego? Uwierzyliście na słowo, że Łukasz Bożek to Bankier, Trader i Bóg jeden wie co jeszcze? Ten człowiek pochodzi ze wsi, wychowywał się w biedzie i kombinował jak zarobić żeby kupić sobie choćby używaną Corsę. Gdybyście choć trochę poszperali wiedzielibyście, że facet ten za najniższą krajową pracował w biurze bez okien, do którego jeździł komunikacją miejską żeby później trafić do Exp Asset i tam zarabiać na naiwnych. Nie mam pojęcia jaki research zrobił Nafalski i skąd tego człowieka wytrzasnął ale podejrzewam, że dał się oszukać. Facet ma 50 lat, a w Internecie potrafi obsłużyć instagram żeby sobie piękne kobiety pooglądać i tyle. Ale Wy? Młodzi ludzie? Po 20 lat? Nie potrafiliście sprawdzić kim jest Łukasz Bożek? Nie trzeba mieć żadnych specjalnych zdolności żeby znaleźć jego twarz w kampaniach reklamowych Exp Asset, a przecież o tej firmie, że to scam było wiadomo jakieś 1,5 roku temu. Chyca też znajdziecie jak przeszukacie Internet i przejrzycie filmy z EA właśnie. Dziwię się, że nikt na to wcześniej nie wpadł, a teraz wielki lament. Nafalskiemu też polecam żeby na przyszłość sprawdzał z kim robi interesy, bo jak to się mówi niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności. No niestety Łukasz wyprowadził hajs z Omegi i przyświecało mu dokładnie takie samo hasło jak w EA "Wyje***ć Polaczków Cebulaczków na hajs"

Gość Gość

Ale i odkrycie! Przecież już dawno ktoś tu wklejal zdjęcia Bozka z Patrykiem. Był tez Chyc i Magdalena B. na imprezce razem z nim. Żadna nowość 

Gość Gość

Ludzie są głupi i naiwni. Łatwa kasa zasłania im oczy. Cześć nawet nie sprawdziła kto to jest Nafalski i kto to jest Bożek. Nie wiem jak to mozliwe, bo żyjemy w czasach internetu. Rozumiem w latach 90 dać się nabrać ale dziś? 

Gość Gość

Tylko ze LB za to nie beknie. Trzyma się w cieniu i możliwe ze już spier***l z hajsem i ta swoją Ukrainka. BN jak głupi dodaje filmiki i bredzi bzdury siedząc w Kijowie z tym tłuszczem z Poltawy.

Gość Gość

LB jest mądrzejszy niż Wam się wydaje. Idealnie to sobie zaplanował. Od początku wszyscy skupili się na BN i jego ruskiej, a na tamtego nikt uwagi nie zwracal. Teraz tez wszyscy do BN maja pretensje. Bo BN jest tym ch...em, który posuwa grube brzydkie Ukrainki z krótkimi nogami i opona na brzuchu i przaśną morda, a LB zniknal z mediów społecznościowych. 

Gość Gość

Moim zdaniem jednak to BN celowo to tak od początku zaplanował i dobrze wiedział z kim robi interesy. 

Gość Gość

Kogo obchodzi jakiś Łukasz? To temat o Nafalskim i jego grubym pasztecie którego posuwa na Ukrainie 👍

Gość Gość

To głównie temat o Nafalskim i jego poczynaniach i tym co robi osobiście. Tu Omega naprawdę mało kogo interesuje. Dlaczego? Dlatego, że każda z nas doskonale wiedziała od stycznia, że to piramida i że padnie.

Gość Gość

BN to menda. Bawił się kobietami, wykorzystywał i ranił. I dalej to robi. Nafalską wykorzystuje i manipuluje, a na Ukrainie posuwa jakieś byle gó*wno.

Gość Gość

Jeśli ktoś wymyślił zapie*dolenie hajsu z Omegi to właśnie BN i wciągnął oszusta ŁB w to. BN to prawdziwa ku*rwa bez sumienia i honoru. 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jeśli ktoś wymyślił zapie*dolenie hajsu z Omegi to właśnie BN i wciągnął oszusta ŁB w to. BN to prawdziwa ku*rwa bez sumienia i honoru. 

Zgadzam się w 100%. W dodatku obrzydliwa. Dla mnie ten facet się skończył w momencie kiedy wyszło, że tą Zaurę stukał albo stuka nadal. Byłam w nim zakochana i go pragnęłam jak nikogo do tej pory. Oglądałam jego zdjęcia z MK i zazdrościłam ale teraz brzydziłabym się go tknąć. Jest odrzucający. Jeśli facet wkłada w takie szambo to nawet ręki bym mu nie podała.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zgadzam się w 100%. W dodatku obrzydliwa. Dla mnie ten facet się skończył w momencie kiedy wyszło, że tą Zaurę stukał albo stuka nadal. Byłam w nim zakochana i go pragnęłam jak nikogo do tej pory. Oglądałam jego zdjęcia z MK i zazdrościłam ale teraz brzydziłabym się go tknąć. Jest odrzucający. Jeśli facet wkłada w takie szambo to nawet ręki bym mu nie podała.

Czuję dokładnie to samo. Facet jest nikim w moich oczach teraz. Jeszcze rok temu w grudniu wydawał mi się ideałem. Teraz jest pośmiewiskiem.

Gość Gość

Ja byłam w nim długi czas zakochana i naprawdę mi na nim zależało ale teraz wiem, że to, że przestał się odzywać do mnie to było najlepsze co mnie w życiu spotkało.

Gość Gość

Dokładnie Dziewczyny!

Zgadzam się z Wami w 100%. 

Na początku robi świetne wrażenie i kobieta się zako...e ale jak popatrzy się na niego trzeźwym okiem to jest odrzucający. Nie dość, że jest tłusty i śmierdzący to jeszcze głupi i bez poczucia humoru. Idealnie dobrał się z Zaurą, ona też wygląda na niedomytą i brudną, nawet rąk nie depiluje i ma żółte zęby, tłuszcz na brzuchu, na nogach, nawet kostki ma oblane smalcem. Obrzydliwi są i uważam, że dobrali się idealnie. 

Ta MK za ładna dla niego.

Gość Gość

Ten facet nawet nie ma studiów zrobionych. Ja go kiedyś pytałam co studiował to nie chciał powiedzieć. Taki milioner, bez wykształcenia. Kraść tylko potrafi i posuwać byle co.

Gość Gość

Obrzydliwy jest, szkoda komentować. Ja już nawet nie oglądam tych jego zdjęć ani filmów, bo jedyne z czym mi się kojarzy to ta tłusta ukrainka z pyzatą mordą 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Obrzydliwy jest, szkoda komentować. Ja już nawet nie oglądam tych jego zdjęć ani filmów, bo jedyne z czym mi się kojarzy to ta tłusta ukrainka z pyzatą mordą 

To wyobraź sobie jeszcze jak ją całuje, rzygać się chce na samą myśl

Gość Gość

Fuj, dajcie spokój. Ile można? Facet jest odrzucający, obrzydliwy i mam nadzieję, że go wsadzą do pudła. Na to zasłużył.

Gość Gość

Albo na to żeby być z tą Zaurą. Ona wygląda jak taka śmierdząca sklepowa z osiedlowego mięsnego. Taką dokładnie powinien mieć kobietę. Niech ją zabierze na jakąś imprezę Omegi i pokaże się z nią ludziom. Geriatria przyjechała, haha 😄 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować