Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tak ją rozpoznasz❤️Największa miłość

Polecane posty

Gość Gość

Jak ją rozpoznam?

-Po tym,że jak stanie przed Tobą będziesz wiedział.Po prostu będziesz wiedział,że to ona.Każda Twoja  część ciała będzie do niej rwać,stracisz kontrolę nad emocjami.Dokonasz rzeczy do jakich nigdy dla nikogo byś się nie posunął.Zapragniesz ją kochać w każdym miejscu o każdym czasie.Będziesz chciał by była tylko Twoja.Bo  wszystko od niej się zaczyna i na niej się kończy.

Brzmi strasznie.

-Powiem ci coś więcej.Nie daj jej odejść.Poczujesz to tylko raz i tylko do jednej kobiety”

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak ją rozpoznam?

-Po tym,że jak stanie przed Tobą będziesz wiedział.Po prostu będziesz wiedział,że to ona.Każda Twoja  część ciała będzie do niej rwać,stracisz kontrolę nad emocjami.Dokonasz rzeczy do jakich nigdy dla nikogo byś się nie posunął.Zapragniesz ją kochać w każdym miejscu o każdym czasie.Będziesz chciał by była tylko Twoja.Bo  wszystko od niej się zaczyna i na niej się kończy.

Brzmi strasznie.

-Powiem ci coś więcej.Nie daj jej odejść.Poczujesz to tylko raz i tylko do jednej kobiety”

 

pożadanie za kazdym razem to samo najpierw tylko ta o potem po x czasie nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem kim jesteś? Nazwę cię rozmemłana/y.... czego ty się naczytałaś Harlekinów czy może romansów, czy może "Quo Vadis" (i poznałaś szaleńca Winicjusza)? A może odbiło Ci dokładnie?

Ja ci powiem tak, nie każda miłość może być realizowana, jest też tzw. zakazana

W miłości najbardziej aktywny musi być rozum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ją rozpoznam?

-Po tym,że jak stanie przed Tobą będziesz wiedział.Po prostu będziesz wiedział,że to ona.Każda Twoja  część ciała będzie do niej rwać,stracisz kontrolę nad emocjami.Dokonasz rzeczy do jakich nigdy dla nikogo byś się nie posunął.Zapragniesz ją kochać w każdym miejscu o każdym czasie.Będziesz chciał by była tylko Twoja.Bo  wszystko od niej się zaczyna i na niej się kończy.

Brzmi strasznie.

-Powiem ci coś więcej.Nie daj jej odejść.Poczujesz to tylko raz i tylko do jednej kobiety”

 

Tak właśnie czuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem kim jesteś? Nazwę cię rozmemłana/y.... czego ty się naczytałaś Harlekinów czy może romansów, czy może "Quo Vadis" (i poznałaś szaleńca Winicjusza)? A może odbiło Ci dokładnie?

Ja ci powiem tak, nie każda miłość może być realizowana, jest też tzw. zakazana

W miłości najbardziej aktywny musi być rozum....

Marek Winicjusz - szaleniec pozytywny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc czuje sex

MILOSC TO PLATONIZM a CIALO TO SEX POZADANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser

I wtedy dowiadujesz, że jest zajęta i możesz sobie pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ją rozpoznam?

-Po tym,że jak stanie przed Tobą będziesz wiedział.Po prostu będziesz wiedział,że to ona.Każda Twoja  część ciała będzie do niej rwać,stracisz kontrolę nad emocjami.Dokonasz rzeczy do jakich nigdy dla nikogo byś się nie posunął.Zapragniesz ją kochać w każdym miejscu o każdym czasie.Będziesz chciał by była tylko Twoja.Bo  wszystko od niej się zaczyna i na niej się kończy.

Brzmi strasznie.

-Powiem ci coś więcej.Nie daj jej odejść.Poczujesz to tylko raz i tylko do jednej kobiety”

 

Ja tam mam z pewnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD

Kocham taka jedna, moj rozum przegrywa za każdym razem, dostaje gęsiej skórki mimo ze nic nas nie łączy - poza wielkim murem który zbudowaliśmy żeby siebie nie doświadczać i nie zbliżać. Rozum mówi ona nie dla ciebie a serce wali moj rozum kopem z półobrotu xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 minutę temu, Gość Boże xD napisał:

Kocham taka jedna, moj rozum przegrywa za każdym razem, dostaje gęsiej skórki mimo ze nic nas nie łączy - poza wielkim murem który zbudowaliśmy żeby siebie nie doświadczać i nie zbliżać. Rozum mówi ona nie dla ciebie a serce wali moj rozum kopem z półobrotu xD 

No to heya albo z voleya...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Boże xD napisał:

Kocham taka jedna, moj rozum przegrywa za każdym razem, dostaje gęsiej skórki mimo ze nic nas nie łączy - poza wielkim murem który zbudowaliśmy żeby siebie nie doświadczać i nie zbliżać. Rozum mówi ona nie dla ciebie a serce wali moj rozum kopem z półobrotu xD 

Dlaczego zbudowaliście ten mur? Czy Wasza miłość nie może zostać spełniona? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość $
31 minut temu, Gość gosc napisał:

pożadanie za kazdym razem to samo najpierw tylko ta o potem po x czasie nastepna

Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego zbudowaliście ten mur? Czy Wasza miłość nie może zostać spełniona? Dlaczego?

Nie weim ona się mnie boi jak ognia xD mojego ognia się boi xD a ja ja tak kocham ze na rękach bym nosił xD Boże xD a zreszta ja tez jej się boje Hahaha jestem podupcony xD ale wesoły xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD

Nawet jak mi bruździ to ja jej bronię xD masakra a oni mi mówią "ale ty ja kochasz na serio" aaaaaa ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Boże xD napisał:

Nie weim ona się mnie boi jak ognia xD mojego ognia się boi xD a ja ja tak kocham ze na rękach bym nosił xD Boże xD a zreszta ja tez jej się boje Hahaha jestem podupcony xD ale wesoły xD 

Podupcony to człowiek co ma za dużo wyobraźni, który często działa pochopnie i nie zastanawia się nad konsekwencjami swojego zachowania

A: Popatrz jak on się spieszy, zaraz walnie w mur.
B: Podupcony jakiś chyba!

Bolało jak znów uderzałeś:)))????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Boże xD napisał:

Nie weim ona się mnie boi jak ognia xD mojego ognia się boi xD a ja ja tak kocham ze na rękach bym nosił xD Boże xD a zreszta ja tez jej się boje Hahaha jestem podupcony xD ale wesoły xD 

Jesteście zajęci ze tak się boicie tego uczucia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość sdser napisał:

I wtedy dowiadujesz, że jest zajęta i możesz sobie pomarzyć.

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

albo chce świętować swoje życie i jest dla siebie najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteście zajęci ze tak się boicie tego uczucia? 

Wolni,a ona udaje ze kogoś ma xD kiedyś coś wyczułem że mnie lubi, pamietam jakby to wczoraj było, potem ja się zdystansowałem bo dużo się działo w moim życiu, problemy z prawem za palenie zioła w pociągu xD  ooo dużo tego było, nikogo nie chciałem mieszać w moje sprawy jak z nerwów brałem leki i rozrabiałem codziennie. A teraz jestem GITem, grzeczny czysty - No prawie czysty bo za dużo piffka pije. Eh, ale jak chce to potrafię wyjść z najgłębszego szamba xD 

a po tym to ona się zdystansowała na maxa, i co ja tu mogę xD tylko Perfectu słuchać xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Boże xD napisał:

Kocham taka jedna, moj rozum przegrywa za każdym razem, dostaje gęsiej skórki mimo ze nic nas nie łączy - poza wielkim murem który zbudowaliśmy żeby siebie nie doświadczać i nie zbliżać. Rozum mówi ona nie dla ciebie a serce wali moj rozum kopem z półobrotu xD 

"Rozum mówi ona nie dla ciebie a serce wali moj rozum kopem z półobrotu xD "

Super zdanie. Kradnę 👍😊😆

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, kredka napisał:

"Rozum mówi ona nie dla ciebie a serce wali moj rozum kopem z półobrotu xD "

Super zdanie. Kradnę 👍😊😆

 

 

to zdanie kiedyś czytałam..u kogoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podupcony to człowiek co ma za dużo wyobraźni, który często działa pochopnie i nie zastanawia się nad konsekwencjami swojego zachowania

A: Popatrz jak on się spieszy, zaraz walnie w mur.
B: Podupcony jakiś chyba!

Bolało jak znów uderzałeś:)))????

Boly boly xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD
6 minut temu, Gość Gość napisał:

to zdanie kiedyś czytałam..u kogoś..

Niemożliwe, to moja twórczość dynamiczna xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Boże xD napisał:

Boly boly xD 

niech boli..pie-rdol-nij się jeszcze kilka razy w mur, tylko pamiętaj głową muru nie rozbijesz a obolały będziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Boże xD napisał:

Niemożliwe, to moja twórczość dynamiczna xD 

właśnie,zbieg okoliczności chodzi po ludziach tak jak cegły co mur budują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD
8 minut temu, Gość Gość napisał:

niech boli..pie-rdol-nij się jeszcze kilka razy w mur, tylko pamiętaj głową muru nie rozbijesz a obolały będziesz...

Dzięki xD mam miękkie serce i twarda dupę ale głowa może nie być tak wytrzymała xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD

Boże xD Dejta mi spokój 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Boże xD napisał:

Dzięki xD mam miękkie serce i twarda dupę ale głowa może nie być tak wytrzymała xD 

Fakt,koledzy mówili na dzielnicy,że masz twardą d-u-p-e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże xD

"Gdy nie bawi cie już świat zabawek mechanicznych "

lubicie perfect? Ta piosenka jest nie do zagrania jak w oryginale, tego się nie da, No nie da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ech!ja usłyszałam już tyle kołysanek pod swoim adresem wieczorem albo w nocy,że z wrażenia zasnąć nie mogłam..i nie przypominam sobie by tam śpiewał ktoś...tylko jakoś inne słowa leciały..

Kochaj mnie Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak zapalniczka płomień
Jak sucha studnia wodę

2 minuty temu, Gość Boże xD napisał:

"Gdy nie bawi cie już świat zabawek mechanicznych "

lubicie perfect? Ta piosenka jest nie do zagrania jak w oryginale, tego się nie da, No nie da 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×