Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek177

Ilu letnia kochankę może mieć 42 letni facet?

Polecane posty

Gość Madźka
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zadna ładna i jeszcze taka z którą jest o czym porozmawiać 20 latka nie będzie ze starym facetem. Kochanka to namiętna i uwielbiająca sex z Tobą tak to rozumiem. To nawet jak zapłacisz 20 latce gruba kasę co miesiąc to taka nie będzie. Do tego musi być chemia. A tego nie kupisz ani nie wywolasz jeśli jesteś stary albo gruby. Nie da się. Możesz zapłacić jakiejś ale nastaw się na to będzie sex bez namiętności. A to jest w seksie najważniejsze. 

no popatrz, miałam 19 lat, mój facet 39, relacja super, całe dnie rozmawialiśmy, te same zainteresowania, oboje kochaliśmy słuchać sobie Trójki, większość tekstów znaliśmy na pamięć, ciągłe rozmowy, no nie mogliśmy się nagadać i tak z dobrej znajomości i wspólnej pracy zrodziła się przyjaźń i miłość
chemia między nami była nieziemska, aż drżał z namiętności, a facet nie jakiś piękny, raczej bardzo mało zarabiał, ale inteligentny, szczupły, 196cm, no przystojny diabeł był 😄 ja 156cm ot mała chudzinka 😄  Miał żonę i 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Madźka napisał:

no popatrz, miałam 19 lat, mój facet 39, relacja super, całe dnie rozmawialiśmy, te same zainteresowania, oboje kochaliśmy słuchać sobie Trójki, większość tekstów znaliśmy na pamięć, ciągłe rozmowy, no nie mogliśmy się nagadać i tak z dobrej znajomości i wspólnej pracy zrodziła się przyjaźń i miłość
chemia między nami była nieziemska, aż drżał z namiętności, a facet nie jakiś piękny, raczej bardzo mało zarabiał, ale inteligentny, szczupły, 196cm, no przystojny diabeł był 😄 ja 156cm ot mała chudzinka 😄  Miał żonę i 2 dzieci.

nie ma się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość Madźka, 

się  nie chwali, po prostu opisuje rzeczywistość, której stała się częścią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Madźka napisał:

no popatrz, miałam 19 lat, mój facet 39, relacja super, całe dnie rozmawialiśmy, te same zainteresowania, oboje kochaliśmy słuchać sobie Trójki, większość tekstów znaliśmy na pamięć, ciągłe rozmowy, no nie mogliśmy się nagadać i tak z dobrej znajomości i wspólnej pracy zrodziła się przyjaźń i miłość
chemia między nami była nieziemska, aż drżał z namiętności, a facet nie jakiś piękny, raczej bardzo mało zarabiał, ale inteligentny, szczupły, 196cm, no przystojny diabeł był 😄 ja 156cm ot mała chudzinka 😄  Miał żonę i 2 dzieci.

czy ja wiem, czy to takie fajne zarwać podstarzałego tylko dlatego ze znudził sie zona i dziećmi i chciał poszaleć z młoda d..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madźka
12 minut temu, Gość gość napisał:

nie ma się czym chwalić

wiem o tym bardzo dobrze, że to nie jest powód do dumy,
dodałam, że miał rodzinę, by pytający kolega nie myślał sobie, że znalazłam podstarzałego starego kawalera, którego nikt nie chce znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madźka
6 minut temu, Gość gość napisał:

czy ja wiem, czy to takie fajne zarwać podstarzałego tylko dlatego ze znudził sie zona i dziećmi i chciał poszaleć z młoda d..?

nie chciał poszaleć,
to uczucie się rozwijało ponad pół roku zanim mi powiedział, że się zakochał, i bał się, że ja mogę tego uczucia nie odwzajemniać,
ludzie, to było 20 lat temu więc zluzujcie majty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewy
10 godzin temu, Gość Ona napisał:

Ja mam 31 a jestem zauroczona takim 43 letnim. Milionerem to on nie jest ani nowym lexusem nie jezdzi. Ale fakt faktem, golodupcem zarabiającym 2 czy 3 tysiące też nie. Nie zmienia to faktu, ze pociąga mnie jako mezcyzna a nie bankomat. 

jakby mial 2000 netto i 20 letnią BMke to by cie nie pogiągał, gwarantuje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaaaaaaaaaaaaaaal

Dorośnijcie i znajdzie sobie tą jedyną na całe życie a wy jakieś kochanki szukacie

Wstydz mi za was !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1% reszty
1 minutę temu, Gość żaaaaaaaaaaaaaaal napisał:

Dorośnijcie i znajdzie sobie tą jedyną na całe życie a wy jakieś kochanki szukacie

Wstydz mi za was !!!!!!

ludzki gatunek upadł na dno, 99% to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny gość
7 minut temu, Gość 1% reszty napisał:

ludzki gatunek upadł na dno, 99% to tragedia

Dokładnie, wiem że to śmieszne ale nie dziwie się że niektórzy wierzą że to są czasy końca bo już nic z tych ludzi nie będzie a pewnie z nimi będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Madźka napisał:

nie chciał poszaleć,
to uczucie się rozwijało ponad pół roku zanim mi powiedział, że się zakochał, i bał się, że ja mogę tego uczucia nie odwzajemniać,
ludzie, to było 20 lat temu więc zluzujcie majty 😉

a co to zmienia w tym co napisałam, typowy kryzys wieku sredniegi i młoda laska w zasiegu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem głupi to i nic mądrego, nowatorskiego nie napiszę. Mam przekonanie, że tylko znikomy % kobiet, zwłaszcza tych ze znacznym  stażem małżeńskim oparłoby się w sprzyjających warunkach wizji romansu. Nie mam tu na myśli prymitywnego seksu na jednym z pierwszych spotkań, raczej całe spektrum, feerie  ewaluujących uczuć, być może  namiętności.       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 23 lata. Jestem na studiach. Mówią że jestem atrakcyjna i nie będę kłamać choć nie zabrzmi to skromnie też za taką się uważam. Dla mnie mężczyzna max 5 lat starszy. Max. No dla mnie to jest niesmaczne. Mój tata ma 46 lat. Może są takie dziewczyny co patrzą na kasę i na wygodę. Później pewnie zmienią na młodszego bo co za 10 lat z takim dziadkiem robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem głupi to i nic mądrego, nowatorskiego nie napiszę. Mam przekonanie, że tylko znikomy % kobiet, zwłaszcza tych ze znacznym  stażem małżeńskim oparłoby się w sprzyjających warunkach wizji romansu. Nie mam tu na myśli prymitywnego seksu na jednym z pierwszych spotkań, raczej całe spektrum, feerie  ewaluujących uczuć, być może  namiętności.       

no nie wiem, u mnie staż małżeński to drobne 26 lat i jakoś nigdy mnie nie ciągneło do obcych chłopów i przygód. Jestem wybitnie monogamiczna i nie  kresća mnie takie przygody. To nie kwestia moralności, po prostu w ogóle mnie to nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, że masz rację. Tylko co z tego. Rozsądek ustępuje pola w chwilach  słabości. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że masz rację. Tylko co z tego. Rozsądek ustępuje pola w chwilach  słabości. 

 

nie mam chwil słabości. Nie mozesz zrozumieć, ze monogamia u niektórych jest po prostu silna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

30%? 70!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Moja ukochana uwielbia przyjmowac stolca wprost do ryja. Ciamka przy tym niemilosiernie glosno ale cóz mozna powiedziec o tak wielkiej milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Panowie pamiętajcie że oprócz urody facet musi mieć coś w głowie bo kiedyś miałam kochanka który był mega przystojny ale z charakteru masakra i strasznie nieogarnięty faktem jest że nadrabiał to w łóżku bo sex  z nim był super ale niestety Bóg dał mu urodę i widocznie na rozum zabrakło już miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest tu ktoś jeszcze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natulek
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Napiszę wam dlaczego ja mam prawie 17 lat starszego faceta. Sama mam 22.

Wygląd. 

Ilość osób z otyłością jest taka sama u starszych osób jak i u młodszym. Można nawet u młodszych jest to częstszy problem. Co prawda panom w pewnym wieku rośnie brzuch ale najbardziej otyli mezczyzni jakich w życiu spotkalam mieli ok 20 lat.  Dla mnie najważniejsze w wyglądzie mężczyzny jest tzw klasą i bycie zadbanym. Facet z którym się spotykam chodzi albo w garniturach albo w marynarce i jakiś spodniach. U moich rówieśników jest to rzadkość.  O butach nie wspomnę, wolę faceta w porządnych, nowych skórzanych pantoflach niż młodzieńca w obuwiu sportowym.

Zachowanie.

Starsi mężczyźni od razu traktują Cię jak kobiete, nie ma czegoś takiego że chcą abyś była ich koleżanka czy przyjaciółka.  Od razu widać że mężczyzna spotyka kobiete. 

Spędzania wolnego czasu. 

Mój facet zabiera mnie w takie miejsca do których rowiesnik nigdy mnie nie zabierze. Ale jednocześnie nadal dobrze czuje się w klubach czy na dyskotece. 

Ustabilizowane zycie.

Tutaj nie można mieć co prawda pretensji do młodszych facetów ale oni dopiero coś tam planują, jedni mądrzej drudzy głupiej. Dojrzały facet już osiągnął to co zaplanował i od razu masz dowód na to że to co mówi jest 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A powiem wam że

Ja spotykam się o 15 lat starszym i wcale nie sponsoruje mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajne przykłady. Kobiety potrafią docenić mężczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćmi
53 minuty temu, Gość Alicja napisał:

Panowie pamiętajcie że oprócz urody facet musi mieć coś w głowie bo kiedyś miałam kochanka który był mega przystojny ale z charakteru masakra i strasznie nieogarnięty faktem jest że nadrabiał to w łóżku bo sex  z nim był super ale niestety Bóg dał mu urodę i widocznie na rozum zabrakło już miejsca 🙂

Mój ma urodę rozum też ale w seksie o kobiecie mało doświadczony, szkoda, że tak późno przejrzałam na oczy . Mąż zrobił ze mnie nie uczuciową kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uklad idealny
7 godzin temu, Bolek napisał:

Ja zawsze twierdzę, byle facet nie straszył wyglądem to jest ok, resztę załatwi rozmowa, podejście do kobiet, zaradność i sex

To ty twierdzisz. My sypiamy z mezczyznami to my wybieramy tych, ktorzy nam się podobają. No no fajna ta twoja zonka, poleciała na stabilizacje zyciowa i jej dziad sie znudził. Ty na forum gnijesz a młoda zonka dupcia wywija na mlodym ogierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Uklad idealny napisał:

To ty twierdzisz. My sypiamy z mezczyznami to my wybieramy tych, ktorzy nam się podobają. No no fajna ta twoja zonka, poleciała na stabilizacje zyciowa i jej dziad sie znudził. Ty na forum gnijesz a młoda zonka dupcia wywija na mlodym ogierze. 

To prawda, ostatecznie to my, kobiety wybieramy tych, z którymi chcemy się spotykać i sypiać. przesiewy jakie robiłam i robię... spokojne z 300 mężczyzn do tej pory odrzuciłam na etapie samych rozmów i niewinnych zalotów 🙂 a trochę partnerów i kochanków już miałam... obecny jest znacznie starszy, ale w łóżku jest nieziemski! I nie tylko poza nim 😉

To co jest najważniejsze jednak to inteligencja, charyzma i dopasowanie charakterów. Wiem, że mogę z nim o wszystkim porozmawiać i to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82

To ładnie jesteś rozjechana.Ja na pewno bym cię nie chciał po tylu "krokodylach" którzy do ciebie zaglądali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość łysy82 napisał:

To ładnie jesteś rozjechana.Ja na pewno bym cię nie chciał po tylu "krokodylach" którzy do ciebie zaglądali.

Kolejny który nie umie czytać ze zrozumieniem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bolek napisał:

Przynajmniej jest szczera - wolisz usłyszeć że miała 3 w długich związkach? Przez takich jak ty kobiety kłamią

Każda kobieta ma wielu zalotników. Od 16 roku życia odrzuciłam ok. 300 mężczyzn, każda kobieta mniej więcej tylu odrzuciła. I nie chodzi o seks, tylko o nawet takie sprawy jak odmowienie pójścia na kawę czy do kina z jednym lub innym. To normalne, że ktoś nam się może nie podobać. Ale wielu kafeterian myśli tylko o r00chaniu i O tym, jakie te kobiety są złe i rozr00chane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszła kochanka

Ja mam 26 lat, a mój wynarzony kochanek 54, gdyby tylko dał mi znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×