Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek177

Ilu letnia kochankę może mieć 42 letni facet?

Polecane posty

Gość gość
9 minut temu, Gość Niedoszła kochanka napisał:

Ja mam 26 lat, a mój wynarzony kochanek 54, gdyby tylko dał mi znak...

Jestem w podobnej sytuacji.Tylko...!🤔

Najgorszą rzeczą jak może się przydarzyć człowiekowi,to kochać kogoś i nie móc z nim być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jestem w podobnej sytuacji.Tylko...!🤔

Najgorszą rzeczą jak może się przydarzyć człowiekowi,to kochać kogoś i nie móc z nim być!

Dopisuję się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszła kochanka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jestem w podobnej sytuacji.Tylko...!🤔

Najgorszą rzeczą jak może się przydarzyć człowiekowi,to kochać kogoś i nie móc z nim być!

Mój ma żonę, wiem że jej nie zostawi to nie ten typ.

3 lata intensywnie flirtowalismy, widywaliśmy się kilka razy dziennie w pracy, niestety na flircie się skończyło, do niczego więcej nie doszło. Jest moim wymarzonym mężczyzną. Marzę o romansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszła kochanka
26 minut temu, Elea napisał:

Dopisuję się 

Jak wygląda Twoja sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikk
14 godzin temu, Gość Madźka napisał:

no popatrz, miałam 19 lat, mój facet 39, relacja super, całe dnie rozmawialiśmy, te same zainteresowania, oboje kochaliśmy słuchać sobie Trójki, większość tekstów znaliśmy na pamięć, ciągłe rozmowy, no nie mogliśmy się nagadać i tak z dobrej znajomości i wspólnej pracy zrodziła się przyjaźń i miłość
chemia między nami była nieziemska, aż drżał z namiętności, a facet nie jakiś piękny, raczej bardzo mało zarabiał, ale inteligentny, szczupły, 196cm, no przystojny diabeł był 😄 ja 156cm ot mała chudzinka 😄  Miał żonę i 2 dzieci.

Słuchaliscie sobie Trójki i znał wszystkie teksty... Byliscie poprostu na tym samym poziomie, znaczy, ze on był niedojrzałym emocjonalnie doopkiem. Żona z dwójką wspólnych dzieci w domu a on z siksą baraszkuje i słucha Trójki w łóżku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx

Ja mam 33 l, mój kochanek 42, tzn. raczej ja jestem jego kochanką, bo on ma żonę, a ja jestem po rozwodzie. Jest przystojny, umięśniony, dba o siebie- siłownia, basen, spa (razem ze mną 😛 ) ma dobrą pracę, dobre auto, milionerem nie jest, ale powyżej przeciętnej. Dodatkowo inteligentny, zabawny, można z nim rozmawiać godzinami i człowiek się nie nudzi. Więc autorze jeśli masz podobny profil, to możesz szukać wśród kobiet ok. 30-stki. 20-latki to szukają młodszych (nawet tylko na seks), wiem gdyż mam siostrę 22 latkę i dla niej i jej koleżanek to facet w moim wieku jest już za stary 😛 a co dopiero po 40-stce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×