Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mezczyzna z czlonkiem 12 cm ma szanse na atrakcyjna zone? Tylko tak szczerze, bez sciemy prosze.

Polecane posty

Gość gosc

zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak masz mnóstwo kasy to możesz nawet w ogóle kootasa nie mieć, możesz mieć amputowanego, ważne że hajsy są to i niunia się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A masz na czole napisane, ze masz 12 cm ? Uwiedz kobiete z wyprzedzeniem charakterem a nie bedzie to dla niej problem o ile masz w miare grubego. Bo wbrew obiegowej opinii liczy sie nie dlugosc a obwod. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie bardzo.Czemu chcesz atrakcyjna?Reszta jest gorsza jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Drogi autorze. Pocieszę ciebie. Mam atrakcyjną żonę i 12 cm. Nigdy nie miałem kompleksów związanych z długością gdyż takiego ma większość facetów. Moja żonka nigdy nie wytknęła mi, że mógłbym mieć dłuższego. Uwierz mi. Są na świecie mądre kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt

Dla kobiety zakochanej, dla tej , która poczuje do Ciebie chemię, nie będzie miało żadnego znaczenie co masz w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpsc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Drogi autorze. Pocieszę ciebie. Mam atrakcyjną żonę i 12 cm. Nigdy nie miałem kompleksów związanych z długością gdyż takiego ma większość facetów. Moja żonka nigdy nie wytknęła mi, że mógłbym mieć dłuższego. Uwierz mi. Są na świecie mądre kobiety. 

Moze byc mądra, tzn. taktowna - nie wytykać wad na które nie ma się wpływu i udawać zadowolenie, ale uwierz mi, żadną kobietę, nawet dziewice nie podnieci kaleka zamiast mężczyzny.

6 minut temu, Gość uftydyt napisał:

Dla kobiety zakochanej, dla tej , która poczuje do Ciebie chemię, nie będzie miało żadnego znaczenie co masz w spodniach

Owszem,większosc kobiet postrzega penisa jak cos oddzielnego ,nie łączy tego ze swoim facetem..pokrętne...Mozna kochac faceta, ale jesli dla dziewczyny sex jest wazny to niestety albo zostaja zdrady albo rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
56 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie bardzo.Czemu chcesz atrakcyjna?Reszta jest gorsza jak ty?

Dokładnie, on jest załosny. 

Ja jestem przeciętna a wole byc sama niz z takim czymś jak autor. Życie z takim pustakiem i prostakiem to meczarnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

jesteś przegrywem życiowym żadna normalna nie będzie chciała z tak małym fiutem a jak będzie nawet to tylko ze względu na kasę, frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×