Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Moja znajoma wyszła w wieku 25 lat za 40 latka

Polecane posty

Gość Gosc

Teraz ona ma 45 lat a on 60, ona wyglądą super a ona to stary zmięty, śmierdzący dziad, łysy, z opadłymi policzkami. Fuj. Widzę po niej że ma już straszne obrzydzenie do niego i jak go całuje to widać że się zmusza do tego, na twarzy ma grymas obrzydzenia. Także nie warto iść w taką różnicę wieku, seksu pewnie stary dziad już też nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam 40 lat, chcialbym zone w wieku ok 22 lat

nie chcialbym tego, by sie mna brzydzila, chcialbym raczej by sie mna opiekowala na starosc z uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musiałaby Cie kochac naprawdę a nie tylko zwiazac się z tobą bo nie znalazła nic lepszego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Teraz ona ma 45 lat a on 60, ona wyglądą super

nic dziwnego, na granicy kobiecej młodości (25) mogła zacząć o siebie dbać za jego kase 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Michael Douglas and Catherine Zeta-Jones

Michael and Catherine are exactly 25 years apart in age

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Michael Douglas ma miliardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Michael Douglas and Catherine Zeta-Jones

Michael and Catherine are exactly 25 years apart in age

I po co tak daleko szukać, przecież wystarczy spojrzeć na Korwina, przemęczony, zadyszany, ospały; te wszystkie objawy nie biorą się znikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są szczęśliwi razem, to nic mi do tego 🙂 Aczkolwiek sama raczej bym się nie zdecydowała na związek z tyle starszym facetem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam młodszego męża o 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox

Moja znajoma w wieku 21 lat wyszła za 43 letniego rozwodnika z alimentami na 2 dzieci. W fazie fascynacji partnerem gyd z sobą "chodzili" ona nie zdawała sobie sprawy z tego w co się pakuje. Po ślubie sielanka się skończyła. Facet od razu po ślubie zakazał jej kontaktów z koleżankami i kolegami z jej środowiska. Ograniczył jej też kontakty z rodziną. Taka izolacja trwała killanaście lat. Dłużej nie była w stanie wytrzymać tymbardziej, że facet był coraz bardziej zazdrosny i zaborczy. Wyszło na jaw, że miał też ciężką rękę. Doszło do rozwodu. Dziewczyna straciła swoje najlepsze lata, a trzeba przyznać, że fajna laska z niej była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Dlatego dla mnie Maks 41atek (sama mam 29). Faceci dziadzieja juz po 45 r. Życia. To juz takie dla nich ostatnie podrygi a po 50 robią się starymi dziadami. No fakt, z gościem po 60 to w ogóle sobie seksu nie wyobrażam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca życia
8 minut temu, Gość Esox napisał:

Moja znajoma w wieku 21 lat wyszła za 43 letniego rozwodnika z alimentami na 2 dzieci. W fazie fascynacji partnerem gyd z sobą "chodzili" ona nie zdawała sobie sprawy z tego w co się pakuje. Po ślubie sielanka się skończyła. Facet od razu po ślubie zakazał jej kontaktów z koleżankami i kolegami z jej środowiska. Ograniczył jej też kontakty z rodziną. Taka izolacja trwała killanaście lat. Dłużej nie była w stanie wytrzymać tymbardziej, że facet był coraz bardziej zazdrosny i zaborczy. Wyszło na jaw, że miał też ciężką rękę. Doszło do rozwodu. Dziewczyna straciła swoje najlepsze lata, a trzeba przyznać, że fajna laska z niej była. 

no i?

nikt jej w jasyr nie sprzedał; dokonała wyboru i musi żyć z jego konsekwencjami. ma co chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Esox napisał:

Doszło do rozwodu. Dziewczyna straciła swoje najlepsze lata, a trzeba przyznać, że fajna laska z niej była. 

No ale mogła na przykład wzbogacić się o majątek po mężu i jego rodzicach, więc może najlepsze lata ma jeszcze przed sobą  🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niektórzy się dobrze starzeją a niektorym obwisa wszystko, twarz, szyja, widac im obojczyki i zapadniętą skóre, brwi schodzą na oczy, obwisają im końciki ust z których splywa ślina. No alę dochodzi też kwestia zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośśś

Też znam taką, jest alkoholiczką i przed czterdziestką została wdową z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię kobiety
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Niektórzy się dobrze starzeją a niektorym obwisa wszystko, twarz, szyja, widac im obojczyki i zapadniętą skóre, brwi schodzą na oczy, obwisają im końciki ust z których splywa ślina. No alę dochodzi też kwestia zdrowia.

Smutna prawda. Okropne. Mam nadzieję, że mnie to nie spotka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Tak napisał:

Dlatego dla mnie Maks 41atek (sama mam 29). Faceci dziadzieja juz po 45 r. Życia. To juz takie dla nich ostatnie podrygi a po 50 robią się starymi dziadami. No fakt, z gościem po 60 to w ogóle sobie seksu nie wyobrażam. 

Ty już zdziadziałaś stara ruro! Chyba nie myślisz że za 10 lat będziesz miała wciąż 29, jesteś taka glupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty autorko masz kogoś młodziutkiego czy nie masz w ogóle i dowartościowujesz się kosztem znajomej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty już zdziadziałaś stara ruro! Chyba nie myślisz że za 10 lat będziesz miała wciąż 29, jesteś taka glupia?

29 lat to młoda kobieta. Nie, nie myślę ze będę miała 29 tylko 39. Ale pan który dziś ma 41 będzie mial 51 a to juz dziadek. Przykro mi, czas nikogo nie oszczędza. Jeśli ktoś tu jest głupi to tylko i wyłącznie ty. Ja swojego mężczyznę mam i jest zaledwie 5 lat starszy ode mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Tak napisał:

29 lat to młoda kobieta. Nie, nie myślę ze będę miała 29 tylko 39. Ale pan który dziś ma 41 będzie mial 51 a to juz dziadek. Przykro mi, czas nikogo nie oszczędza. Jeśli ktoś tu jest głupi to tylko i wyłącznie ty. Ja swojego mężczyznę mam i jest zaledwie 5 lat starszy ode mnie. 

No to uważaj żeby mu to zaledwie nie zaczęło przeszkadzać, on znajdzie bez problemu dużo młodszą a tobą nawet 51-latni dziadek się nie zainterasuje. Sama się o to prosisz, nie wyj później że na to nie zaslużyłaś a faceci to dooopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to uważaj żeby mu to zaledwie nie zaczęło przeszkadzać, on znajdzie bez problemu dużo młodszą a tobą nawet 51-latni dziadek się nie zainterasuje. Sama się o to prosisz, nie wyj później że na to nie zaslużyłaś a faceci to dooopki

Bzdury piszesz człowieku. 

Stare dziady nikomu sie nie podobają. 

Mogą mieć mlodsza o ile mają odpowiedni status spoleczny. Zadna mlodka nie possie suchego konara który zarabia niecałe 7k. Musiałby mieć kilkadziesiąt tysięcy co miesiąc. Nie ośmieszaj sie juz. Jakos nie widzę tlumow mlodziutkich dziewczyn lecących na stare jaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to hooje

baba za kase "pokocha" nawet dziadka 100 letniego, co za kuurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtb
9 godzin temu, Mizo napisał:

Jeśli są szczęśliwi razem, to nic mi do tego 🙂 Aczkolwiek sama raczej bym się nie zdecydowała na związek z tyle starszym facetem 🙂 

Ty to w ogóle nie zdecydowałabyś się na związek z żadnym facetem, bo wszystkich nienawidzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Tak napisał:

Bzdury piszesz człowieku. 

Stare dziady nikomu sie nie podobają. 

Mogą mieć mlodsza o ile mają odpowiedni status spoleczny. Zadna mlodka nie possie suchego konara który zarabia niecałe 7k. Musiałby mieć kilkadziesiąt tysięcy co miesiąc. Nie ośmieszaj sie juz. Jakos nie widzę tlumow mlodziutkich dziewczyn lecących na stare jaja. 

Jeszcze będziesz ciągnęła dziadkowi a o 51-latkach marzyła... Masz 29 lat a jeszcze nie zajarzyłaś że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czyli że zmienia się z wiekiem. 10 lat temu osoby w twoim wieku były dla ciebie dziadkami i starymi rurami których pies by nie ruszył, a dzisiaj uważasz że jesteś młodziutka a 50-latki to stare dziady. Jesteś zwyczajnie głupia jak psia dooopa i raczej już nie zmądrzejesz jeżeli do tej pory tak się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad Pitt

Jak wyżej, ja głupia ruro bym na ciebie nawet nie nasrał, a młodsze od ciebie jadły by to łyżką, więc się tak nie zarzekaj starucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
6 godzin temu, Gość Brad Pitt napisał:

Jak wyżej, ja głupia ruro bym na ciebie nawet nie nasrał, a młodsze od ciebie jadły by to łyżką, więc się tak nie zarzekaj starucho!

Zalosny jesteś. I ten wyżej również.  Na szczęście do totalnej gownianego charakteru natura dolozalyla wam odrazajacy gowniany wyglad i genów dalej nie przekazecie. Alleluja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×