Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ivona

kiedy kobieta powinna sie przespac z facetem?

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Frania** napisał:

 

Jak to się mówi, artystyczny bałagan lol

Nie wiedziałem że jesteś artystką 🙂 czy masz na myśli bałagan który masz pod kontrolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiedziałem że jesteś artystką 🙂 czy masz na myśli bałagan który masz pod kontrolą?

Oczywiście, że mam pod kontrolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Frania** napisał:

Oczywiście, że mam pod kontrolą:)

łee, to taki bałagan to ja też posiadam a ponoć jestem pedantyczny 😛

Dlatego właśnie każdego dnia szukamy czegoś a gdy znjadziemy to uśmiechamy się sami do siebie. Kontrola jest wskazana wtedy mamy pewność że wiemy co się dzieje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Frania** napisał:

Pedant zawsze I wszędzie? 🤔

nie no skąd ale 😉 ale staram się choć nie zawsze mi to wychodzi. Bałagan czasami też jest potrzebny aby nie była za nudno i smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

nie no skąd ale 😉 ale staram się choć nie zawsze mi to wychodzi. Bałagan czasami też jest potrzebny aby nie była za nudno i smutno

W łóżku też taki dokładny?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Frania** napisał:

W łóżku też taki dokładny?🤔

Ogólnie wszystko co wykonuję staram się robić na 100% a jeżeli nie wychodzi to do tego zmierzam aby było perfecto. A czyTy Franiu w łózku również jesteś bałaganiarą bo nie wiem co myśleć? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ogólnie wszystko co wykonuję staram się robić na 100% a jeżeli nie wychodzi to do tego zmierzam aby było perfecto. A czyTy Franiu w łózku również jesteś bałaganiarą bo nie wiem co myśleć? 🙂

Hmmm, jeśli to robisz z dokładnością...to zajmuję duuuuzo czasu 🤔 czyli Twoje noce pewnie są dlugie 🤔

Zawsze jestem balaganiarą, w łóżku też;)) czasami zaczynam I nie kończę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorośli ludzie nie zastanawiają się chyba kiedy wypada, a kiedy nie. Postępują zgodnie ze swoimi uczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
20 godzin temu, Gość Ivona napisał:

Zeby nie pomyslal ze jest latwa? Mysle tu o doroslej kobiecie i mezczyznie tak po 30. Na 3,4,5 randce? Po miesiacu? Pol roku? 🤔

Jezeli to naturalnie  wychodzi na 3 randce po 3 tygodniach, to i po 3 tygodniach on znajdzie sobie inną w momencie kryzysu, a ona będzie bardziej zbrukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
20 godzin temu, Gość Ivona napisał:

Zeby nie pomyslal ze jest latwa? Mysle tu o doroslej kobiecie i mezczyznie tak po 30. Na 3,4,5 randce? Po miesiacu? Pol roku? 🤔

Jezeli to naturalnie  wychodzi na 3 randce po 3 tygodniach, to i po 3 tygodniach on znajdzie sobie inną w momencie kryzysu, a ona będzie bardziej zbrukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.12.2019 o 12:36, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Jezeli to naturalnie  wychodzi na 3 randce po 3 tygodniach, to i po 3 tygodniach on znajdzie sobie inną w momencie kryzysu, a ona będzie bardziej zbrukana.

Ty jesteś zbrukany umysłowo zakompleksiona cipciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×