Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

ElitexD

Czy warto da膰 sobie taki opis o sobie na tinderze?

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰

J贸zefin臋 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

ja mam cel 2,5k sight of surrender zabic kiedy艣 do bestiara, ale one si臋 respi膮 na roshu rzadko do艣膰 i w ma艂ym ilo艣ciach, mozna odblokowa膰 wejscie do miejsc贸wki z nimi ale trzeba 100 task贸w wykona膰 na motylki na roshu w ci膮gu 24h, samemu nie da si臋 tego zrobi膰 tak oko艂o 15-20 os贸b trzeba a nikomu si臋 nie chc臋 ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

jak膮 j贸zefine?

2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

J贸zefin臋 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, ElitexD napisa艂:

jak膮 j贸zefine?

Pi臋kna nieznajom膮馃槀.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, ElitexD napisa艂:

jak膮 j贸zefine?

Za do偶o uk艂adasz wszystko, r贸b bardziej na spontanie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Pi臋kna nieznajom膮馃槀.

a w艂asnie ja tylko na kafe kolezanki mia艂em 馃槥 i w tibi聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
4 minuty temu, ElitexD napisa艂:

ja mam cel 2,5k sight of surrender zabic kiedy艣 do bestiara, ale one si臋 respi膮 na roshu rzadko do艣膰 i w ma艂ym ilo艣ciach, mozna odblokowa膰 wejscie do miejsc贸wki z nimi ale trzeba 100 task贸w wykona膰 na motylki na roshu w ci膮gu 24h, samemu nie da si臋 tego zrobi膰 tak oko艂o 15-20 os贸b trzeba a nikomu si臋 nie chc臋 ;/

no na szczescie mnie sie chce grac w tibie

knightem gdy gralem to glownie taski konczylem... na 93 levelu mialem juz 55 pointsow...

A tutaj druidem mam tylko 4 xd. Ogolnie to mam chec sobie uzbierac 100 ape furow do beggar outfit, jak na razie tylko 5 mam ;d. Cholerstwo kosztuje 13k za sztuke

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, HerpeSimplex napisa艂:

no na szczescie mnie sie chce grac w tibie

knightem gdy gralem to glownie taski konczylem... na 93 levelu mialem juz 55 pointsow...

A tutaj druidem mam tylko 4 xd. Ogolnie to mam chec sobie uzbierac 100 ape furow do beggar outfit, jak na razie tylko 5 mam ;d. Cholerstwo kosztuje 13k za sztuke

to na rapid respie聽dawaj na banute i stoisz se w miejscu i tylko gfb spamujesz jakbys najazd bi艂 馃槣聽moze akurat troch臋 tego spadnie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, ElitexD napisa艂:

to na rapid respie聽dawaj na banute i stoisz se w miejscu i tylko gfb spamujesz jakbys najazd bi艂 馃槣聽moze akurat troch臋 tego spadnie聽

nom pewnie sie przejde tam... dobry pomysl... Akurat sobie ava craftuje gfb tyle samo kosztuja...

Ogolnie to postanowilem, ze chce przez 2 lata regularnie grac w tibie druidem, mysle ze po dwoch latach bede juz mial jais level i troche ogarnieta profesje, wiec nie spieszy mi sie z expem, wazne zeby regularnie sie logowac i premium zeby bylo.

Moj nick to calgoradon kyonus, duzo deadow zaliczylem xd. Ale loguje sie na nastepny dzien z mysla dobra padlem ale 2 lata nie bede gral to niczego nie bedzie to wracam i ide gdzies dalej na expa hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

ja si臋 kiedy艣 na 360lvl wyjeb.a艂em 2 razy w ci膮gu 20 minut ;d聽

na pami臋tnym 562 jak zerwa艂em z wiadomo kim to pad艂em chyba z 7 razy聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, ElitexD napisa艂:

ja si臋 kiedy艣 na 360lvl wyjeb.a艂em 2 razy w ci膮gu 20 minut ;d聽

na pami臋tnym 562 jak zerwa艂em z wiadomo kim to pad艂em chyba z 7 razy聽

haha ja jak gralem w 2013 to utknalem w deeper fibula i nikt mi nie mial liny przyniesc bo zapomnialem... musialem sie zabic zeby wyjsc... a potem bylem juz zazenowany i zabijalem sie z 93 levela do 40 xdd. mialem sie zrookowac ale na 40 sie zatrzymalem xd

moze to i dobrze bo druidem wbilem 80 level w 3 tygodnie okolo a ekiem wbijalem z 3 miesiace xd ale mialem kasy na nim sporo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, HerpeSimplex napisa艂:

haha ja jak gralem w 2013 to utknalem w deeper fibula i nikt mi nie mial liny przyniesc bo zapomnialem... musialem sie zabic zeby wyjsc... a potem bylem juz zazenowany i zabijalem sie z 93 levela do 40 xdd. mialem sie zrookowac ale na 40 sie zatrzymalem xd

moze to i dobrze bo druidem wbilem 80 level w 3 tygodnie okolo a ekiem wbijalem z 3 miesiace xd ale mialem kasy na nim sporo

ja kiedy艣 by艂em sprzeda膰 demonic essence do npc na pohu i aby capa mie膰 full to bez eq poszed艂em i bez lini i potem nie mog艂em wyj艣膰 xd

by艂o to 艣wie偶o po transferze na secure i nie mia艂em innej postaci tam aby se przynie艣膰 line drugim charem, pisa艂em sms do ludzi aby zalogowali i mi przynie艣li line xd聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 minuty temu, ElitexD napisa艂:

ja kiedy艣 by艂em sprzeda膰 demonic essence do npc na pohu i aby capa mie膰 full to bez eq poszed艂em i bez lini i potem nie mog艂em wyj艣膰 xd

by艂o to 艣wie偶o po transferze na secure i nie mia艂em innej postaci tam aby se przynie艣膰 line drugim charem, pisa艂em sms do ludzi aby zalogowali i mi przynie艣li line xd聽

heh ;p

no ja to chce 2 lata grac druidem, no chyba ze mi sie znudzi gra ale oby nie

ja na world chat duzo siedze, wiec zawsze sobie moge postac w depo pocraftowac runki i sie posmiac hehe. na refugii nie jest tak zle... Mam jedna znajoma knighta co ma 700 ek, to mi pisala, ze przyslzi jacys ludzie z innych serwow i chamscy sa, jakas gildia gods co jej wparowuja na respa, bo nie lubia sie z jej synem, ktory ma 1000 lvl paladina...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, HerpeSimplex napisa艂:

heh 馃槣

no ja to chce 2 lata grac druidem, no chyba ze mi sie znudzi gra ale oby nie

ja na world chat duzo siedze, wiec zawsze sobie moge postac w depo pocraftowac runki i sie posmiac hehe. na refugii nie jest tak zle... Mam jedna znajoma knighta co ma 700 ek, to mi pisala, ze przyslzi jacys ludzie z innych serwow i chamscy sa, jakas gildia gods co jej wparowuja na respa, bo nie lubia sie z jej synem, ktory ma 1000 lvl paladina...

gilda gods to s膮 ex聽abeki z nerany w wiekszosci tam te偶 jest homed co zostal wywalony z celesty przez elder reno xd聽

ma艂a marcia te偶 tam jest widzia艂em, jak ci si臋 nudzi to napisz z jakiego艣 noobchara o outcascie z prison i bekarcie wojny xD ona b臋dzie wiedzie膰 o co chodzi xd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

og贸艂em jej rl fotk臋 kiedy艣 mia艂em i og贸艂em fb xD taka ma艂a gruba do艣膰 ona jest聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 minuty temu, ElitexD napisa艂:

gilda gods to s膮 ex聽abeki z nerany w wiekszosci tam te偶 jest homed co zostal wywalony z celesty przez elder reno xd聽

ma艂a marcia te偶 tam jest widzia艂em, jak ci si臋 nudzi to napisz z jakiego艣 noobchara o outcascie z prison i bekarcie wojny xD ona b臋dzie wiedzie膰 o co chodzi xd

oj tam nie mam ochoty ;p

no wlasnie ta kobitka mi pisala, ze ludzie z innych worldow transfery na refugie i chamstwo sie robi na serwerze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, HerpeSimplex napisa艂:

oj tam nie mam ochoty 馃槣

no wlasnie ta kobitka mi pisala, ze ludzie z innych worldow transfery na refugie i chamstwo sie robi na serwerze

gods to s膮 wywaleni ludzie albo z bony przez bobka albo z monzy przez genesis ja tam niekt贸re nicki kojarz臋 w tej gildzie ;d

maclerr to taki nie ogar ze dziwne 偶e wbi艂 ten 950lvl on nie umie gra膰 w th i wszyscy beke z niego mieli bije ca艂e zycie solo asury聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, ElitexD napisa艂:

gods to s膮 wywaleni ludzie albo z bony przez bobka albo z monzy przez genesis ja tam niekt贸re nicki kojarz臋 w tej gildzie ;d

maclerr to taki nie ogar ze dziwne 偶e wbi艂 ten 950lvl on nie umie gra膰 w th i wszyscy beke z niego mieli bije ca艂e zycie solo asury聽

xd

no ja pamietam ze w 2013 na refugii sie fajnie gralo, a po kilku latach sie loguje a tutaj wszyscy tylko cisnienie na expienie i w ogole, kiedys tak nie bylo...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fire Blood Brothera aka Maverick kiedy艣 ujeba艂em na roshu ;d jak jeszcze na neranie by艂, lura mu zrobi艂em a on na 630 nie ogarna艂 xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, ElitexD napisa艂:

Fire Blood Brothera aka Maverick kiedy艣 ujeba艂em na roshu ;d jak jeszcze na neranie by艂, lura mu zrobi艂em a on na 630 nie ogarna艂 xD聽

nie no beka

no widzisz to tera tacy ludzie 'rzadza' na refugii xd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, HerpeSimplex napisa艂:

xd

no ja pamietam ze w 2013 na refugii sie fajnie gralo, a po kilku latach sie loguje a tutaj wszyscy tylko cisnienie na expienie i w ogole, kiedys tak nie bylo...

teraz wszedzie tak jest, na securze o tyle fajnie by艂o 偶e du偶o ludzi i jeszcze si臋 niekt贸rym chcia艂o organizowa膰 wz 1-6, deeplingi, finaly gold贸w itp sam za darmo robi艂em dost臋py i bossy ludzi膮 na feru, thaisach czy cultach聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, ElitexD napisa艂:

teraz wszedzie tak jest, na securze o tyle fajnie by艂o 偶e du偶o ludzi i jeszcze si臋 niekt贸rym chcia艂o organizowa膰 wz 1-6, deeplingi, finaly gold贸w itp sam za darmo robi艂em dost臋py i bossy ludzi膮 na feru, thaisach czy cultach聽

no u mnie ostatnio byl poi service... szkoda ze dopiero dzisaj wbilem 80 sie nie zalapalem

ale tak ogolnie to sie malo tutaj dzieje troche...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

og贸艂em te gods wbi艂o raz na celeste aby porobi膰 trapy na feru sealach to porobili takie trapy 偶e rozwalale one by艂y w sekund臋 xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

a co do by艂ych abek贸w to kiedy艣 im rozwali艣my gazharagotha 偶e go nie ubili, troch臋 to 艣mieszne jak 600-800 nie umia艂y sobie poradzi膰 z przeszkadzaj膮cymi 300-400 xd i loota nikt nie zgarna艂 pad艂o chyba z 40 os贸b bo ca艂y server by艂 na tym bossie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, ElitexD napisa艂:

a co do by艂ych abek贸w to kiedy艣 im rozwali艣my gazharagotha 偶e go nie ubili, troch臋 to 艣mieszne jak 600-800 nie umia艂y sobie poradzi膰 z przeszkadzaj膮cymi 300-400 xd i loota nikt nie zgarna艂 pad艂o chyba z 40 os贸b bo ca艂y server by艂 na tym bossie

no to kiepsko

widze ze duzo roznych rzeczy cie spotkalo w swiecie tibii xdd...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, HerpeSimplex napisa艂:

no to kiepsko

widze ze duzo roznych rzeczy cie spotkalo w swiecie tibii xdd...

ta najlepiej wspominam w艂a艣nie to co by艂o 2 lata temu xd聽

albo jak im przeszkadzali艣my Omrafira zabi膰 bo ten boss ma tak 偶e jak go bijesz ogniem to si臋 leczy na full i co sta艂em se i gfb spamowa艂em, ...e niby se szli ale co chwile sprawdzali czy ju偶 poszed艂em czy nadal pilnujemy ;d

pamietam nasza gilda na zmiane dyzur do 6 rano mia艂a aby nikt nie ubi艂 tego bossa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, ElitexD napisa艂:

ta najlepiej wspominam w艂a艣nie to co by艂o 2 lata temu xd聽

albo jak im przeszkadzali艣my Omrafira zabi膰 bo ten boss ma tak 偶e jak go bijesz ogniem to si臋 leczy na full i co sta艂em se i gfb spamowa艂em, ...e niby se szli ale co chwile sprawdzali czy ju偶 poszed艂em czy nadal pilnujemy ;d

pamietam nasza gilda na zmiane dyzur do 6 rano mia艂a aby nikt nie ubi艂 tego bossa

no mi wlasnie kobitka 700 ek napisala ze ci z gildii gods to tylko potafia komus na respy wbijac bo juz kilka osob to jej wyznalo xd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

za mna na neranie listy goncze byly ze nie mog艂em nigdzie expic, abeki placily jakis 200lvl aby pisali co bije ze ciezko nawet na gooowno respach sie by艂o chowa膰 馃槃聽ale fun by艂 i tak a potem si臋 bossy robi艂o ca艂y wiecz贸r聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, HerpeSimplex napisa艂:

no mi wlasnie kobitka 700 ek napisala ze ci z gildii gods to tylko potafia komus na respy wbijac bo juz kilka osob to jej wyznalo xd

standard i pewnie wpadaj膮 w kilka os贸b, ja im te偶 wbija艂em i by艂y takie przyg艂upy co jak im wpad艂e艣 na isle czy inq to odrazu do depo uciekali ale potem gadali ze i tak ju偶 wychodzili bo pot贸w nie mieli xd聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×