Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kina65r

Czy teraz skończę już szkołę? Co mi daje samo wykształcenie średnie bez matury ani zawodu?

Polecane posty

Mam duży problem w nauce szczególnie matematyki i języka angielskiego. Problemem jest to że z matematyki nic nie rozumie a po za tym mam braki które są już nie do nadrobienia porostu jeszcze z szkoły podstawowej. Z angielskiego to samo. Gdyby nie te przedmioty przejście z klasy do klasy nie było by dla mnie żadnym problemem. Czy nauczyciele nadal wpiszą mi 2 i będzie po sprawie czy w tym roku mogą dać jedynkę. W prawdzie w tym roku pani od angielskiego nawet na półrocze dała mi proponowane 2 i powiedziała że trochę się podciągłam ale nie wiem czy ma racje. Z matematyki nadal dostaje same jedynki. Czy nauczyciele przepuszczają warunkowo wszystkich? Chodzi o przejście z jedną jedynką. Po za tym czy był sens iść do technikum tylko po to żeby te szkołe skończyć? Matury napewno nie zdam. Egzamin zawodowy też mi nie poszedł bo oblałam część praktyczną. Jeśli nie będę miała ani matury ani zawodu to zostanie mi tylko wykształcenie średnie i tyle? Wiem że zawodowe egzaminy można poprawić ale mi się może to nie udać. Po za tym czy są jakieś inne rozwiązania żeby po technikum mieć jeszcze jakiś zawód tylko nie studium. Do szkoły zawodowej mnie już nie przyjmą bo jestem pełnoletnia. Po za tym co można robić z wykształceniem średnimi bez matury ani zawodu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co z polskim? Pani A wybaczyła Ci maila, którego wysłałaś w zeszłym tygodniu?

Skoro jesteś tak słabą uczennicą, po co poszłaś do technikum? Dlaczego nie chcesz iść do studium? 

Możesz iść do szkoły policealnej albo zapisać się na jakieś kursy zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×