Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oki

Czy lubicie miec swiadomosc i gwarancje tego ze facet jest dla was na stale

Polecane posty

Gość oki

czy wolicie miec realne poczucie tego ze zwiazek tak czy siak sie skonczy a to co bylo piekne miedzy wami niech zostanie i warto bylo dla tych chwli byc razem, ale i tak wiecie ze za jakis czas 5-6 lat sie rozstaniecie czy chcecie miec prznajmniej gwarancje ze to na zawsze (pomijam aspekt tego czy to jest realne i rozsadne czy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy durne baby chciały byście mieć wszystko na własność.Faceta też.Aż mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Taklubię mieć jakieś gwarancję i czuć że facet się troszczy a ze swojej strony gwarantuję to samo człowiek potrzebuje pomocy w ciężkich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz...

Ja bym wolała mieć pewność i nadzieję, że to na zawsze a nie za jakiś czas musieć poznawać nową osobę i układać sobie wszystko od początku, budować coś od nowa, bo ktoś lekką ręką wszystko zniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 godzinę temu, Gość oki napisał:

czy wolicie miec realne poczucie tego ze zwiazek tak czy siak sie skonczy a to co bylo piekne miedzy wami niech zostanie i warto bylo dla tych chwli byc razem, ale i tak wiecie ze za jakis czas 5-6 lat sie rozstaniecie czy chcecie miec prznajmniej gwarancje ze to na zawsze (pomijam aspekt tego czy to jest realne i rozsadne czy nie)

Nie chcę na parę lat, tylko na zawsze...Życie jest krótkie, więc na co czekać? 

Człowiek nie skarpeta, co by go w koło zmieniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Ty co lubisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Z

zostało naukowo dowiedzione że mózg kobiety potrzebuje emocji więc kobiety chcą i emocje i bezpieczeństwa w postaci męża kobieta pragnie mieć jednego męża który będzie zarabiał na nią pieniądze i wielu kochanków z którymi będzie uprawiać seks ponieważ miłość kobiety w mózgu jej trwa tylko i wyłącznie do pięciu lat czasami krócej więc po pięciu latach każda kobieta musi mieć kochanka oto cała neurobiologiczna Machina wierność w mózgu trwa maksymalnie 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

Z

zostało naukowo dowiedzione że mózg kobiety potrzebuje emocji więc kobiety chcą i emocje i bezpieczeństwa w postaci męża kobieta pragnie mieć jednego męża który będzie zarabiał na nią pieniądze i wielu kochanków z którymi będzie uprawiać seks ponieważ miłość kobiety w mózgu jej trwa tylko i wyłącznie do pięciu lat czasami krócej więc po pięciu latach każda kobieta musi mieć kochanka oto cała neurobiologiczna Machina wierność w mózgu trwa maksymalnie 5 lat

Bzdury 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość Geniusz napisał:

Z

zostało naukowo dowiedzione że mózg kobiety potrzebuje emocji więc kobiety chcą i emocje i bezpieczeństwa w postaci męża kobieta pragnie mieć jednego męża który będzie zarabiał na nią pieniądze i wielu kochanków z którymi będzie uprawiać seks ponieważ miłość kobiety w mózgu jej trwa tylko i wyłącznie do pięciu lat czasami krócej więc po pięciu latach każda kobieta musi mieć kochanka oto cała neurobiologiczna Machina wierność w mózgu trwa maksymalnie 5 lat

Naukowcy i ich bzdury...za pięć minut napiszą coś odwrotnego. 

Najwyraźniej niektóre pominięto w badaniach:) ja tam wierzę, że ludzie mogą się wiązać na całe życie, przynajmniej niektórzy:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
Przed chwilą, Gość K4k napisał:

Naukowcy i ich bzdury...za pięć minut napiszą coś odwrotnego. 

Najwyraźniej niektóre pominięto w badaniach:) ja tam wierzę, że ludzie mogą się wiązać na całe życie, przynajmniej niektórzy:) 

bzdury to wypisujesz ty i wprowadzasz mężczyzn w błąd oto kolejna cecha kobiety natury udowodnione naukowo tendencja do kłamstwa i wprowadzenia mężczyzn w błąd w celu osiągnięcia korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
Przed chwilą, Gość K4k napisał:

Naukowcy i ich bzdury...za pięć minut napiszą coś odwrotnego. 

Najwyraźniej niektóre pominięto w badaniach:) ja tam wierzę, że ludzie mogą się wiązać na całe życie, przynajmniej niektórzy:) 

bzdury to wypisujesz ty i wprowadzasz mężczyzn w błąd oto kolejna cecha kobiety natury udowodnione naukowo tendencja do kłamstwa i wprowadzenia mężczyzn w błąd w celu osiągnięcia korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

bzdury to wypisujesz ty i wprowadzasz mężczyzn w błąd oto kolejna cecha kobiety natury udowodnione naukowo tendencja do kłamstwa i wprowadzenia mężczyzn w błąd w celu osiągnięcia korzyści

Zszarpane nerwy nazywasz korzyściami:/? 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derby

Tak tak i tak ponieważ chcę mieć męża a nie konkubenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteran
55 minut temu, Gość K4k napisał:

Zszarpane nerwy nazywasz korzyściami:/? 

🙂

I to kolejna cecha babska - wstrętna manipulacja wszystkim co niewygodne dla Pań - brawo kobietko, cudownie odwróciłaś temat, zgodnie z twoją naturą 😉

Cały ten burdelik nazywamy korzyściami - malzenstwo, facet na wlasnosc, wyzywanie sie na nim, czeranie korzysci finansowych z malzenstwa, mozliwosc swobodnej manipulacji facetem.

Skoro macie takie zszargane nerwy to po co przecie na malzenstwo? 🙂

Odpowiesz mi wprost i szczerze czy jak to kobieta wymanipulujesz wszystko ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
5 minut temu, Gość weteran napisał:

I to kolejna cecha babska - wstrętna manipulacja wszystkim co niewygodne dla Pań - brawo kobietko, cudownie odwróciłaś temat, zgodnie z twoją naturą 😉

Dzięki;) 

Cały ten burdelik nazywamy korzyściami - malzenstwo, facet na wlasnosc, wyzywanie sie na nim, czeranie korzysci finansowych z malzenstwa, mozliwosc swobodnej manipulacji facetem.

Rany, ranny... Aż mnie zatkało... Choć, wiesz co, nawet brzmi nie źle;) 🙂

Skoro macie takie zszargane nerwy to po co przecie na malzenstwo? 🙂

Czujesz się przyparty? 😉

Sądziłam, że to było zgłoszenie na ochotnika? 🙂

Odpowiesz mi wprost i szczerze czy jak to kobieta wymanipulujesz wszystko ? 😉

Znasz mnie przecież:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popyt

Faceci też lubia taką świadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msx
47 minut temu, Gość K4k napisał:

Znasz mnie przecież:) 

Kolejne odwrócenie kota ogonem. Dyskusja z tobą jest jałową, przegrałaś. Dziękujemy Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego kobiety przyjmują facetów po zdradzie? Bo w gruncie rzeczy jest im niepotrzebna wierność. Natomiast dla faceta wybaczyc zdradę jest prawie niemożliwe bo ma wielkie ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×