Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gosc

Co sądzicie o facetach z wielkimi brzuchami?

Polecane posty

14 minut temu, Gość Proste napisał: Martw się o siebie a nie o nia. Z tego co widzę co tutaj wypisujesz to nadajesz sie na leczenie w zamkniętym ośrodku. Osoba kompletnie niedostosowana społecznie.  X albo na emigrację do Norwegii  😂

Gość Bicek
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Aha. Czyli poszło ci w cycki. To też jest aselsualne. Brak cycków u kobiety i duże u faceta. Kogo ty chcesz oszukać powtarzając te same teksty? Na miski lecą tylko miski damskie. 

A czy ja piszę że na mnie ktoś leci?  Ja tylko piszę że nie mam ciążowego brzucha. Klatę mam dość twardą więc to nie jest biust jak u kobiety.A na tzw.  misiów leci pewna grupa kobiet o ile są wysocy i oprócz tłuszczu mają też mięśnie,  nie są jacyś totalnie otłuszczeni.

Gość Bicek
10 minut temu, Mizo napisał:

Jasne. Zdarzają się przystojni mężczyźni, ale jest ich stosunkowo mało w polskiej populacji i takie są FAKTY. Natura to coś, na co faktycznie nie mamy wpływu i mało kto wygrał na loterii "dobre geny" - to jestem w stanie zrozumieć. Ale zaniedbania nic nie usprawiedliwia 🙂 Ulany bebech obiektywnie nie jest atrakcyjny i każda kobieta to przyzna

I ci przystojni mężczyźni nie chcą Mizo,  wielokrotnej Miss Polonia World i Universe?  Szok 🤯

Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiemy trzynasty że jestes posiadaczem męskiego brzucha ciazowego. Facet z kaldunem jest wstrętny. Usprawiedliwia go tylko choroba. 

Ale on jest wysoki więc uważa się za ciacho 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bicek napisał:

I ci przystojni mężczyźni nie chcą Mizo,  wielokrotnej Miss Polonia World i Universe?  Szok 🤯

To że ktoś widzi świat takim jakim jest a fakty niektórych bolą nie oznacza automatycznie że siebie samego ma za chodzący ideał piękności. Pojmujesz to cycu? Jednak niektórzy są zbyt prości żeby odłożyć na bok swoje zyebanie...

30 minut temu, Mizo napisał:  Ale zaniedbania nic nie usprawiedliwia  X ile masz lat? 😕 wygląd zewnętrzny liczył się u mnie na przełomie gimnazjum liceum. Teraz liczy się stan konta i żeby nie popaść w anemie 😁

No i myślę że usprawiedliwia zarabianie pieniędzy, wuj czy szwagier duża nadwaga duże pieniądze. Żony nie chciały jakoś odejść 😁😂

Gość Gość

Na czym zarabiasz? Przecież nie pracujesz. Kiedy ci się znudzi udawanie biznesmena? 

Gość mia wallace
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Na czym zarabiasz? Przecież nie pracujesz. Kiedy ci się znudzi udawanie biznesmena? 

ten chory człowiek nazywa się Piotr B i jest największym psychopatą w Internecie

ma skłonności homoseksualne

nie pracuje, jest bogaty ale nie pracuje nigdy nie pracował, on boi się z domu wyjść

Gość Yyyyyyy

Jest męska prostytutka, roohaja go okoliczni geje

Gość Gość
Przed chwilą, Gość mia wallace napisał:

ten chory człowiek nazywa się Piotr B i jest największym psychopatą w Internecie

ma skłonności homoseksualne

nie pracuje, jest bogaty ale nie pracuje nigdy nie pracował, on boi się z domu wyjść

Maciej Błaszczak

Gość Gosc

To pijaki.

Gość mia wallace

Maciej Błaszczak

bzdura

ten zjeeb tu i na o2 pisze na 90% nickach udając głównie kobiety

9 minut temu, Gość Gość napisał: Na czym zarabiasz? Przecież nie pracujesz. Kiedy ci się znudzi udawanie biznesmena?  X na rynku kapitałowym 👋

16 minut temu, Gość Gość napisał:

To że ktoś widzi świat takim jakim jest a fakty niektórych bolą nie oznacza automatycznie że siebie samego ma za chodzący ideał piękności. Pojmujesz to cycu? Jednak niektórzy są zbyt prości żeby odłożyć na bok swoje zyebanie...

Dokładnie tak 🙂 Faceci z wielkimi brzucholami myśleli, że są ucieleśnieniem kobiecych marzeń, ale zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię. Jak mi przykro... 🙂 To, że są upasieni to jedno, ale najgorszy jest ten brak honoru. Facet, który ma jakąś godność i pokorę w sobie przyjąłby te krytyczne komentarze "na klatę", natomiast taka popierdułka woli się oszukiwać, że kobiety gustują w spaślakach. Szkoda gadać... 

Gość mia wallace

leżaczek Piotr B to totalny psychopata

siedzi tu i na o2, tam udzielał się jako słonecznikowy joe, mr testosteron, ruska swołocz, tajemnicza kobieta, milova na tysiącach anonimowych ników

ja sprawę zgłaszam na policję bo ten typ przesląduje mnie realnie

Mizo mnie kompletnie nie obchodzi w czym gustują kobiety. Nie ukladam sobie życia pod to czego chcą kobiety 😂👋

Gość mia wallace

psychol ma poplecznicę Weronikę P, razem z nią tworzy prowokacje na forach w Internecie

wchodzi ludziom w realu, rozwalają małżeństwa, szczęśliwe pary

tych cweli należy unicestwić

Gość Gość
1 minutę temu, Gość mia wallace napisał:

psychol ma poplecznicę Weronikę P, razem z nią tworzy prowokacje na forach w Internecie

wchodzi ludziom w realu, rozwalają małżeństwa, szczęśliwe pary

tych cweli należy unicestwić

Szczęśliwej pary nie jest w stanie rozwalić incel z netu. Chyba Ci się styki grzeją za bardzo. W tej chwili to ty pomawiasz prawdopodobnie kogoś. 

6 minut temu, Gość mia wallace napisał: leżaczek Piotr B to totalny psychopata siedzi tu i na o2, tam udzielał się jako słonecznikowy joe, mr testosteron, ruska swołocz, tajemnicza kobieta, milova na tysiącach anonimowych ników ja sprawę zgłaszam na policję bo ten typ przesląduje mnie realnie X leżaczek to nie żaden Piotr i pisze tylko jako leżaczek 😱

Gość mia wallace
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Szczęśliwej pary nie jest w stanie rozwalić incel z netu. Chyba Ci się styki grzeją za bardzo. W tej chwili to ty pomawiasz prawdopodobnie kogoś. 

ja więm więcej 

jednego z bydgoszczy pokarało umarł 2,3 miesiące później jak ode mnie odeszła kobieta którą kochałem

wszyscy są w tej samej mafii

Gość Miss

Facet musi o siebie dbać, inaczej nie ma szans. Rozumiem mały brzuszek, ale wielki to już masakra 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość mia wallace napisał:

ja więm więcej 

jednego z bydgoszczy pokarało umarł 2,3 miesiące później jak ode mnie odeszła kobieta którą kochałem

wszyscy są w tej samej mafii

Lol

Gość Gość

Wg mnie, obnoszą swoją skłonność do obżarstwa. No i są egoistami, tak samo jak baardzo grube kobiety. Ma im być dobrze i tyle, tu i teraz. A to, że przysparzają cierpienia i z mam tej a swoim bliskim, zupełnie ich nie obchodzi. Groźba cukrzycy, udaru, zgonu, jest realna, bliscy się martwią o takiego grubasa codziennie. Chodzące bomby zegarowe.

Gość Gość

Wg mnie, obnoszą swoją skłonność do obżarstwa. No i są egoistami, tak samo jak baardzo grube kobiety. Ma im być dobrze i tyle, tu i teraz. A to, że przysparzają cierpienia i z mam tej a swoim bliskim, zupełnie ich nie obchodzi. Groźba cukrzycy, udaru, zgonu, jest realna, bliscy się martwią o takiego grubasa codziennie. Chodzące bomby zegarowe.

Gość mia wallace
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lol

co lol

teraz pisza głupoty na temat mojego brzycha

cały czas ze mnie się wyśmiewają

mafia gangsterzy 

Piwo wlewają w siebie albo są na lekach antydepresyjnych co powoduje większy apetyt 

Gość Gosc

A te żony to przypadkiem nie chcą żeby ich małżonek wykitował?

Dla mnie to abberacja, żeby tolerować obzarstwo u męża, to tak jakby tolerować alkoholizm.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się