Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Isabell8787

Pierwsze objawy ciąży?

Polecane posty

Gość Isabell8787

Hej wszystkim. 

Chciałabym abyście opisały jakie pierwsze objawy ciąży miałyście tuż przed terminem miesiączki.

Marzę o drugim dziecku, i teraz był pierwszy miesiąc starań. Przy pierwszej ciąży pamiętam jak jakoś 2-3 dni przed miesiączka miałam kłucie jajnika. I to był mój jedyny objaw, a tak poza tym objawy były jak na okres.

Teraz jestem 4 dni przed okresem i mam to samo. Od wczoraj zaczęłam czuć kłucie, i nawet był moment że czułam jakby mrowienie w macicy. Do tego ogromna senność dopadła że nigdy tak nie miałam. Bardzo marzę żeby się udało. Niestety decyzję o drugim dziecku musiałam przełożyć o 2 lata (przez chorobę nowotworową). Ostatnio byłam u ginekologa, z narządami rodnymi jest jak w najlepszym porządku, dostałam zezwolenie od gina na starania, więc zaczęliśmy działać 🙂.

Jak u Was było z objawami?

Pozdrawiam! 🌺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy pierwszej ciąży nic (albo nie skojarzyłam i nie pamiętam). W drugiej parę dni przed spodziewaną miesiączka byłam nieziemsko śpiąca, nie nadawałam się do żadnej aktywności, nie wiem czy to przez ciążę ale zwróciłam na to uwagę. Natomiast żadnych mrowień czy kłuć nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie pierwsze były piersi. Spuchły i bolały niemiłosiernie podobnie jak przed okresem ale bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Wiem jedno. Kiedy nie byłam w ciąży, a nawet nie miałam owulacji, to miałam wszystkie objawy. Klucie w pachwinach, bóle brzucha, drazliwe piersi, wahania nastrojów, wszystko. 

W cyklu, kiedy zaszłam, miałam niezbyt oczywiste objawy. Piersi zawsze bolały mnie przed okresem, ale dwa-trzy dni, a tym razem bolały dwa tygodnie. Brzuch bolał dokładnie tak, jakby za chwilę miał przyjść okres, dokładnie tak samo. Byłam pewna, że za chwilę dostanę, dlatego dopiero przed zakupem biletów lotniczych zrobiłam test, żeby w razie czego nie poronic w samolocie. 

Najwięcej objawów typowych dla ciąży ma się przy "nieudanym" cyklu, zwłaszcza jeśli siedzi się na forum dla staraczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia

Objawy jak na miesiączkę, ale nie trwały trzy dni jak zawsze, tylko tydzień, więc myślałam, że okres pojawi się wcześniej. Te objawy to ból piersi, dyskomfort w podbrzuszu, lekka opuchlizna na twarzy. Jedyne co mnie zastanowiło, to wyczulenie na zapachy, bo nagle przeszkadzał mi zapach z lodówki oraz łazienki, a ta publiczna śmierdziała przeokropnie. W dniu spodziewanego okresu czułam się fatalnie i czekałam na krwawienie, ale nie było i poszłam spać bardzo wkurzona o dość wczesnej porze. Rano czułam się już dobrze, tylko ból piersi i wrażliwość na zapachy zostały, więc zrobiłam test ciążowy i były dwie bardzo wyraźne kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
1 godzinę temu, Gość Isabell8787 napisał:

Hej wszystkim. 

Chciałabym abyście opisały jakie pierwsze objawy ciąży miałyście tuż przed terminem miesiączki.

Marzę o drugim dziecku, i teraz był pierwszy miesiąc starań. Przy pierwszej ciąży pamiętam jak jakoś 2-3 dni przed miesiączka miałam kłucie jajnika. I to był mój jedyny objaw, a tak poza tym objawy były jak na okres.

Teraz jestem 4 dni przed okresem i mam to samo. Od wczoraj zaczęłam czuć kłucie, i nawet był moment że czułam jakby mrowienie w macicy. Do tego ogromna senność dopadła że nigdy tak nie miałam. Bardzo marzę żeby się udało. Niestety decyzję o drugim dziecku musiałam przełożyć o 2 lata (przez chorobę nowotworową). Ostatnio byłam u ginekologa, z narządami rodnymi jest jak w najlepszym porządku, dostałam zezwolenie od gina na starania, więc zaczęliśmy działać 🙂.

Jak u Was było z objawami?

Pozdrawiam! 🌺

U mnie sutki  pociemnialy.Zawsze właśnie po sutkach poznawalam ciążę, brzuch też był obolaly i czułam się tak jakbym miała zaraz dostać okres.Spróbuj zrobić test.Ja zrobiłam mniej więcej w takim czasie jak Ty teraz jesteś i wyszła mi taka delikatna druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell8787

No właśnie nie wiem czy jest już sens robić test, mam cykle 24-dniowe. A od owulacji minęło jakieś 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell8787

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell8787

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Objawy takie jak zawsze przed okresem 

Jakoś tydzień po spodziewanej doszło mega zmęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×